18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na ruskim zadupiu

CrazyEdek • 2019-01-16, 15:19
Skutki picia wódki. Wjechał prosto w naczepę


T3RMINATOR

2019-01-16, 15:22
O j***ć, ale go wyrwało z kabiny.

el_kadafi

2019-01-16, 16:11
Luzik. 3 dni i karetka będzie na miejscu. W takiej temp. nic mu nie grozi (hibernacja i te sprawy).

Loaloa

2019-01-16, 17:26
I bezczelnie leży pijany na ośnieżonej drodze.

Essent

2019-01-16, 17:54
Przeanalizujmy :kawa:
Ile trzeba lecieć po zaśnieżonej drodze gdzieś na zadupiu żeby wj***ć się w tył innego auta które, sądząc po gabarytach jechał nie więcej niż 60-70 max km/h ??
To jest Rosja,tego nie przeanalizujemy :lol:

mygyry

2019-01-16, 18:27
Jeszcze leży i śpi :-/

radek225

2019-01-16, 18:39
Jak ja słyszę ten sp***olony do granic możliwości język to mi żółć pod gardło podchodzi.... BLJJJJJAAAĆ TWAJU MAAAAAĆ. k***A, uszy mi krwawią. Na ruskich powinno się robić nalot dywanowy atomówkami. Tak profilaktycznie raz na 10 lat. Każdy kacap mówiąc brzmi jak Henio spod monopolowego będący pół roku na ciągu alkoholowym i żebrzący o 2 zł do winka. Będąc dzieckiem autentycznie myślałem, że wszyscy menele mówią po rusku, a oni po prostu naj***ni byli i tyle.

Ne...........ro

2019-01-16, 18:44
Jebony wrot twa jutszyt mać bliat

Loaloa

2019-01-16, 18:53
Cytat:

Jak ja słyszę ten sp***olony do granic możliwości język to mi żółć pod gardło podchodzi.... BLJJJJJAAAĆ TWAJU MAAAAAĆ. k***A, uszy mi krwawią



Przyganiał kocioł garnkowi. Ta wasza polacka "k***a", szczególnie używana zamiast przecinka, też doprowadza do uwiądu narządu słuchu. A pod względem mentalności znacznie bliżej wam do Rosjan, niż do Europejczyków. Więc ten tego...

radek225

2019-01-16, 19:03
Loaloa napisał/a:

Przyganiał kocioł garnkowi. Ta wasza polacka "k***a", szczególnie używana zamiast przecinka, też doprowadza do uwiądu narządu słuchu. A pod względem mentalności znacznie bliżej wam do Rosjan, niż do Europejczyków. Więc ten tego...



Za porównywanie mnie do ruska powinieneś dostać w mordę. Może 40 lat temu mentalnie było nam blisko do kacapa, ale nie teraz. To, że mamy wspólną historię, nie znaczy, że nam blisko do "braci" ze wschodu Mamy zupełnie inną mentalność, inne priorytety, inny styl życia. Nawet Australijczykom bliżej do Amerykanów, niż do brytoli, notabene którymi są. Australijczycy mają podobny lifstyle, podobny slang, a nawet Australia swoim klimatem przypomina USA. Obydwoje lubują się w polowaniach, lubią broń i mocne samochody, w Australii też był boom na muscle cary w tym samym czasie. I tak, oni są podobni do Amerykanów. Gdzie nam do ruskich oblubieńcu męskich parów.

Essent

2019-01-16, 19:06
@loaloa Sądząc po Twojej poprawnej w miarę pisowni polskiej stwierdzam, że sam jesteś Polakiem więc skąd u Ciebie tyle nienawiści do naszego narodu? Cyt.TA WASZA POLACKA k***A . Albo jesteś zj***ny albo nauczyłeś się naszego języka polskiego w mowie i piśmie ty judge ciulu :lol:

Rozjebie

2019-01-16, 19:19
@Loaloa - Przecież sam byś nazwał swoja matkę "starą k***ą" gdybym ci ja wyr*chał

Fiolekx3

2019-01-16, 19:20
Buty nie spadły do końca może przeżyje :amused:

Hrabia Drapula

2019-01-16, 21:03
śpi naj***ny, myślał że znowu od starej dostał patelnią w łeb i poszedł spać