18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na motorze pary bo upadli

fantastico • 2018-07-04, 10:08
Bo jechali na motocykli i upadli przez co wypadek się zdarzył w nieświadomość kobietę wprowadzając.


ToPrzeciezJa

2018-07-04, 15:21
k***a, nie no, nóż mi się w kieszenie otwiera za każdym razem jak widzę, jak ktoś ofiarę wypadku rękoma podnosi , gdzie jest zagrożenie przerwania rdzenia kręgowe.. co za analfabetyzm umysłowy.. No chyba, że szmaty nie lubili, bo dawałą ziomeczkowi na motorze, a nie im ;)

banerr

2018-07-04, 18:11
Pewnie chciał ją zr*chać dopóki nieprzytomna.

sqnk

2018-07-04, 20:09
ToPrzeciezJa napisał/a:

k***a, nie no, nóż mi się w kieszenie otwiera za każdym razem jak widzę, jak ktoś ofiarę wypadku rękoma podnosi , gdzie jest zagrożenie przerwania rdzenia kręgowe.. co za analfabetyzm umysłowy.. No chyba, że szmaty nie lubili, bo dawałą ziomeczkowi na motorze, a nie im ;)



taa racja lepiej jakby tir ją dobił..

Kveldulf

2018-07-04, 20:48
Przyczyna wypadku jest banalna, a mianowicie zbyt niski poziom ciśnienia w tylnym kole lub po prostu przebicie opony, które doprowadziło do tego stanu. Pamiętajmy żeby regularnie sprawdzać stan techniczny pojazdów, zwłaszcza przed dłuższą trasą. Olej, światła, ciśnienie w kołach. Niby podstawy, a ludzie i tak zapominają.

LaChupacabra

2018-07-04, 22:40
Chodzi tu o oszustwa, których ofiarą padają często ciapaci w Indiach. Mmając niskie ciśnienie w opnie podjeżdża się do przydrożnej wulkanizacji. Tam cię zagadują, a pozostała część szajki przebija ci oponę jeszcze kilka albo nawet kilkanaście razy po to by skasowac kilkaset rupii więcej.
Nie muszę chyba mówić jak bardzo taka poklejona opona jest niebezpieczna w trakcie szybkiej jazdy.

nowynick

2018-07-05, 08:44
@sqnk

jakbym miał resztę życia spędzić przykuty do łóżka karmiony sondą i komunikując się mrugając to wolałbym k***a tira. Mogli sporo zrobić: machać, włączyć awaryjne zastawić motorami 50 metrów wcześniej, podnoszenie jej było najch*jowszą rzeczą na jaką mogli wpaść...

Sosna84

2018-07-06, 09:04
Widać jak byk, że złapał gumę. A dodatkowo wystarczy znać angielski na poziomie gimbazy, żeby wiedzieć o co tu chodziło.

Justynka99

2018-07-07, 00:45
Mimo wszystko w przypadku pasa ruchu na autostradzie w tej sytuacji podniesienie takiej osoby uważam za uzasadnione. W końcu na każdym kursie pierwszej pomocy uczą, że najpierw zabezpiecza się miejsce wypadku przed wystąpieniem dalszych konsekwencji, a dopiero później przystępuje do pierwszej pomocy.

ksirion

2018-07-07, 21:41
Kveldulf napisał/a:

Przyczyna wypadku jest banalna, a mianowicie zbyt niski poziom ciśnienia w tylnym kole lub po prostu przebicie opony, które doprowadziło do tego stanu.


Hmm, nie żeby na pewno, ale ja bym raczej stawiał na problem z przednim kołem. Łożysko albo układ hamulcowy.