18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek na drodze DK63

kudlatyy • 2019-12-09, 16:44
Kierowca citroena zjechał na przeciwny pas i zderzył się czołowo z ciężarówką.
Zasłabnięcie lub zawał. Niestety kierowcy nie udało się uratować.


Je...........ik

2019-12-09, 16:52
Ojezu o jezu o jezu ojezu, kszzzzz kszzzz odbiór wzywam anielski orszak kszz kszzz bez odbioru

dyhayne

2019-12-09, 16:57
muflonpl napisał/a:

Ojezu o jezu o jezu ojezu, kszzzzz kszzzz odbiór wzywam anielski orszak kszz kszzz bez odbioru



Jaki Ty jesteś tępy to zwyczajnie szkoda słów



:-|

Je...........ik

2019-12-09, 17:01
dyhayne napisał/a:

Jaki Ty jesteś tępy to zwyczajnie szkoda słów



A czym się różni mój dystans do śmierci od Twojej nieodpartej pokusy do oglądania filmów na sadolu?

banerr

2019-12-09, 17:38
Soczyste pie**olnięcie.

PieronJasnySzlag

2019-12-09, 18:29
"Co się stało?" No k***a głupia babo jade razem z tobą w tym samochodzie i wiem tyle co ty to po ch*j pytasz co się stalo. No przypie**olił, to się stało!
Niecierpie takich pytań.
Tak jak moja sąsiadka. Sobota, południe, ja kulturalnie myje samochód. Auto całe w pianie, obok wiaderko, ja gąbeczka w ręce a ta się pyta: "myje pan samochód?" Nie k***a, gram w tenisa!!(mamrotam pod nosem po czym się uśmiecham i grzecznie odpowiadam, tak psze pani, myje samochód)

zerwikaptur

2019-12-09, 18:33
Prosta baba ze wsi ,niecodzienne zdarzenie,trochę grozy itd i odrazu łolaboga ojezusie chrystusie nazarenski z maryi dziewicy zrodzony Niepokalanów poczęty

Z jedne strony mnie takie baby wk***iaja a z drugiej żal jak człowiek pomyśli ze przeżyła taka życie niczego nieświadoma jak świnia w oborze

bakus1233

2019-12-09, 18:39
PieronJasnySzlag napisał/a:

"Co się stało?" No k***a głupia babo jade razem z tobą w tym samochodzie i wiem tyle co ty to po ch*j pytasz co się stalo. No przypie**olił, to się stało!
Niecierpie takich pytań.
Tak jak moja sąsiadka. Sobota, południe, ja kulturalnie myje samochód. Auto całe w pianie, obok wiaderko, ja gąbeczka w ręce a ta się pyta: "myje pan samochód?" Nie k***a, gram w tenisa!!(mamrotam pod nosem po czym się uśmiecham i grzecznie odpowiadam, tak psze pani, myje samochód)



Wiesz, że za mycie samochodu przed domem dają podobno mandat 500zł? :-D

Abxde

2019-12-09, 18:40
Po glosie slychac ze wschod. Twardy elektorat kato-talibow z PiSdu.

xiro

2019-12-09, 18:48
tak mi sie skojarzylo

tadek899

2019-12-09, 19:01
sracie żarem, panikuje babina bo pewnie pierwszy raz w życiu widzi takiego dzwona, w fotelu przed monitorem każdy twardy.

racing

2019-12-09, 19:08
Abxde napisał/a:

Po glosie slychac ze wschod. Twardy elektorat kato-talibow z PiSdu.



Rozumiem, że poznań to taka kolebka kultury zachodniej , z którą się utożsamiasz? :lol: To zajmij się kulturalnym wpie**alaniem pyrów, zamiast się wypowiadać...

Śledziki mają akcent to fakt ale bardziej wzbudza uśmiech a nie ból dupy. :-D Przynajmniej u ludzi z centralnej części kraju jak ja :-P

A w sumie to chciałem napisać, że gość elegancko zabezpieczył drewno i tym samym pewnie sobie życie ocalił...
A co co śmiechu to ostatnio widziałem dwie zmywarki w koszulkach z napisem "poznań stolicą Polski", k***a śmiechłem jak z czubów z napisem "konstytucja". :mrgreen:

miniglowa

2019-12-09, 19:11
Co za babsko. Do bagażnika ją następnym razem.

J86

2019-12-09, 20:09
Ło ło ło jezu buzię widze