18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wypadek i szybka pomoc małemu dziecku

Niedzwiedz23 • 2017-06-23, 16:12
Fotki z wypadku ciężarówki, kierowcy nic się nie stało.


Podczas wywiadu, na miejsce wypadku przyjechała kobieta, oznajmiająca policjantom, że jej 9 miesięczne dziecko się dusi.
Policjant przerwał wywiad i wraz ze strażakami podbiegli na ratunek młodemu.

Strażak wyjął dziecku folię z gardła i uratował go.
Brawa dla niego :wodka:

janlew

2017-06-23, 16:18
No proszę, nie taka zła ta Policja, jak ją piszą.
A nie, to przecież reżimowa TVPIS. Dobra spokojnie, cofam, to pewnie manipulacja, wszystko okej, na TVN policja dalej morduje na komisariatach obywateli, i pałuje Frasyniuka.

Loaloa

2017-06-23, 16:34
@up
Jerzy Urban, będący rzecznikiem prasowym rządu podobnie tłumaczył pałowanie przez ZOMO demonstrantów. Na pytania zagranicznych dziennikarzy ( polscy z oczywistych powodów nie zadawali niewygodnych pytań) odpowiadał mniej więcej w ten sposób:
- jak pan wytłumaczy brutalne rozpędzanie pokojowych demonstracji przez milicję?
- ale nic takiego nie miało miejsca
- ale ja to widziałem na własne oczy
- a ja tego nie widziałem

Z jednej strony polska policja swoje ma za uszami, z drugiej polską patologię trzeba napie**alać i patrzeć czy równo puchnie, ot takim jesteście narodkiem. Trudno mi ru zająć jedno stanowisko, bo prawda jak zwykle leży pośrodku. Cieszy mnie jednak, że polacki duch nie ginie - nie ważne jak was władza okłamuje, oszukuje, gnoi, upokarza i okrada, zawsze znajdą się takie jednostki jak janlew, które ślepo pójdą za rządową propagandą.

krzyks

2017-06-23, 16:40
Loaloa napisał/a:

zawsze znajdą się takie jednostki jak janlew, które ślepo pójdą za rządową propagandą.



Sam leziesz ślepo za rządową, tyle że żydowską propagandą, a do tego siejesz ją gdzie się da :kawa:

Diggerx

2017-06-23, 16:56
@UP
Co ty gadasz Loaloa to jeden z najlepszych w swojej dziedzinie

lakeroll

2017-06-23, 17:23
@janlew, co nie zmienia faktu, że policjant który pociągał za spust tasera rażąc nim skutego kolesia w kiblu czego skutkiem była śmierć powinien iść na szubienicę dla przykładu.

cucho

2017-06-23, 17:32
Ale za strażaków zawsze piwko!

józekdeluxe

2017-06-23, 19:10
Czy wy nawet w obliczu tak wzniosłego dla naszego gatunku zdarzenia jakim jest ratowanie ludzkiego życia musicie obrzucać się politycznym łajnem jak j***ne małpy w zoo?

Amur

2017-06-23, 19:31
ten pochylony chłopiec wygląda mi na 9cio latka

a nie pomyliłem się

forpik

2017-06-23, 22:06
Brawo, to chyba sierżant Dorobek :) :) Gwiazda z UWAGA PIRAT :) :)

SaveTheTrees

2017-06-23, 22:12
lakeroll napisał/a:

@janlew, co nie zmienia faktu, że policjant który pociągał za spust tasera rażąc nim skutego kolesia w kiblu czego skutkiem była śmierć powinien iść na szubienicę dla przykładu.


Co to, k***a, multikonto fantastico?

huncfot130

2017-06-23, 23:48
a ja powiem tak... brawo k***a że się udało bo gówniaki to jednak nasza przeszłość!
a kolejna sprawa to to, że fart jak ch*j że dzieciak się dusi (śmiertelnie) a akurat jest wypadek i służby ratunkowe.... no chyba mały kimś ważnym będzie.

elfis

2017-06-24, 07:35
wódeczka dla gliniarza, bo piwo rzadko piją

zonk

2017-06-24, 09:46
To policjant uratował dziecko bo strażacy jak te p*zdy nie wiedziały co zrobić. Mówili o tym wczoraj.

stringi100

2017-06-24, 10:58
Prawdziwym bohaterem jest kiero zostawu. Jakby nie polozyl skladu to by nie bylo tam policji i strazakow maly by sie udusil. Medal dla kierowcy!!! Tory na TIRy