18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypadek czechy

chorym • 2021-01-18, 02:44


co tu dużo mówić :lol:

pikaczju

2021-01-18, 09:23
Kepeszek napisał/a:

Za taki dowód to powinno prawko być zaj***ne na rok i jakieś przymusowe kursy na koszt sp***oleńca. Zero wyobraźni



Może zabiorą mu prawko, wrak auta i organy do przeszczepu

:roll:



:lol:

Mariusz

2021-01-18, 10:01
Szpecem nie jestem ale wydaje mi się że kierowca mógłbyc zmęczony, lekko spał i nie zaczaił że prawy stoi, poszedł lewym bo było miejsce myśląc że wyprzedza. Kilka razy złapałem się na takim przysypianiu, zawsze zjazd na parking i drzemka albo trochę ruchu.

xxxkamil91xxx

2021-01-18, 10:14
Kepeszek napisał/a:

Za taki dowód to powinno prawko być zaj***ne na rok i jakieś przymusowe kursy na koszt sp***oleńca. Zero wyobraźni



Obawiam się, że w tym przypadku zabrali kierowcy życie

saves

2021-01-18, 10:30
Chyba spał, bo nie możliwe by był tak głupi.

zdun

2021-01-18, 10:59
Manillajay napisał/a:

No k***a debil. sam sobie winien. Przecież tylko jakiś niedoświadczony, młody gniewny co to zapie**ala na prostej ile fabryka dała, nie mógł tego przewidzieć.



tym bardziej że prawy stoi, a z takiego też Janusze potrafią wyjechać aby koreczek ominąć.

Krak

2021-01-18, 12:24
Gdzie ta czecha?

outline

2021-01-18, 13:16
Trzeba byc j***nym kretynem, żeby na auostradzie ani trochę nie zwolnić widząc że jeden pas całkowicie stoi. Mam nadzieje że gość jest na innym świecie.

dagonxdagon

2021-01-18, 15:30
Tak się kończy szeryfowanie

blacov

2021-01-18, 17:36
Mariusz napisał/a:

Szpecem nie jestem ale wydaje mi się że kierowca mógłbyc zmęczony, lekko spał i nie zaczaił że prawy stoi, poszedł lewym bo było miejsce myśląc że wyprzedza. Kilka razy złapałem się na takim przysypianiu, zawsze zjazd na parking i drzemka albo trochę ruchu.



Tez tak sadzilem ale po pierwsze zmienil elegancko pas i zaczal nieznacznie zwalniac. Lecial wczesniej okolo 130kmh i potem w momencie wyprzedzenia kolumny na prawym pasie jechal juz okolo 120kmh. Jak przypie**olil mial 116kmh. Wydaje mi sie, ze to jakis kretyn bez wyobrazni i do tego zmeczony albo pod wplywem jakis prochow czy innego gowna. Nawet totalnie zmeczony dobry i doswiadczony kierowca w przypadku napotkniania takiej sytuacji zwalnia znacznie i przygotowuje sie na korek przed soba. Gdyby zasnal za kierownica to by zaj***l w tiry na prawym bez wczesniejszego zwalniania.

mesjans

2021-01-18, 21:33
McQurwa napisał/a:

Autopilot w tesli



Uwierz mi autopilot w tesli choć jeszcze w 100% niedopracowany jest dużo bezpieczniejszy niż mnóstwo debili na drogach. Tesla w tym przypadku by zwolniła a potem wyhamowała.

Autonomia przegrywa z człowiekiem pod względem inteligencji jednak wygrywa pod względem rozpoznawania obiektów na drodze tym bardziej w ciemności, w dodatku potrafi lepiej obliczyć trajektorię zderzenia z obiektami poruszającymi się w pobliżu i ich uniknięcia niż człowiek. Aczkolwiek debil za kierownicą przegrywa z autonomią we wszystkich kategoriach.

spoon17

2021-01-19, 18:22
szachista prędzej by ogarnął.

JebacToGowno

2021-01-20, 14:16
Rękę dałbym sobie uciąć że to był kacap.

gallanonim800

2021-01-20, 16:26
Tak opóźnionego zapłonu jeszcze nie widziałem.