18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypad z tego basenu i to już!

Flodzia • 2022-06-27, 11:46

W końcu przyłapana na tym, że dodawała coś od siebie :lol:

batiz

2022-06-27, 12:02
no przecież wiem, że nie zsikałam się na niebiesko!

Misiek_KRK

2022-06-27, 13:06
Z własnego doświadczenia na basenie pełnym ludzi (Ja, Córka wtedy 4 lata)
C: - Tato. Można sikać do basenu?
Grupa ludzi zaczyna słuchać naszej rozmowy
Ja:-oczywiście że nie wolno. Jak będzie Ci się chciało to pójdziemy do toalety.
C: - to co mam teraz zrobić jak już się wysikałam?

Mój kolor twarzy zmienił się na buraczany i razem z córką zmieniliśmy basen :) , na co usłyszałem:
Nie ma to jak odlać się basenu i pójść do innego.

Quassar

2022-06-27, 14:12
Tu akurat kupiła jakieś ch*jstwo chińskie. Gdzie tania farba zaczynała schodzić pewnie w wyniku jakieś chemii pewnie reakcja chloru na jakieś barwniki użyte do malowania tego dmuchanego ch*jstwa .
Ale skoro widzi że coś takiego się odpie**ala to powinna wyj***ć to z wody, a nie siedzieć i patrzeć jak syf sie powiększa.

surojak

2022-06-27, 14:17
Quassar napisał/a:

Tu akurat kupiła jakieś ch*jstwo chińskie. Gdzie tania farba zaczynała schodzić pewnie w wyniku jakieś chemii pewnie reakcja chloru na jakieś barwniki użyte do malowania tego dmuchanego ch*jstwa .
Ale skoro widzi że coś takiego się odpie**ala to powinna wyj***ć to z wody, a nie siedzieć i patrzeć jak syf sie powiększa.



Tak tak, Teraz już wiemy, że sikasz do basenu.

p.s Jest taki środek, który dodaje się do wody i jak ktoś sobie puściu szczocha to farbuje.
Wiec Januszu, twoje szczoszki powinny trafić do toalety, no chyba, że masz mikro penisa to proponuje usiąść na kiblu i załatwić to jak kobieta XD

ritu4l

2022-06-27, 14:24
surojak napisał/a:

Tak tak, Teraz już wiemy, że sikasz do basenu.
p.s Jest taki środek, który dodaje się do wody i jak ktoś sobie puściu szczocha to farbuje.
Wiec Januszu, twoje szczoszki powinny trafić do toalety, no chyba, że masz mikro penisa to proponuje usiąść na kiblu i załatwić to jak kobieta XD



Proszę cię teraz jAnUsZu o podanie nazwy takiego przykładowego środka. Bo coś mi się wydaję że pie**olisz bo taki środek nigdy nie istniał i w sumie ze względu na inną mikrobiologię w basenach nigdy nie będzie istniał.

bansheex

2022-06-27, 14:27
Wyraźnie widać, że farbę puszczają niebieskie "czubki" oparcia tego materaca. Poza tym mocz to przede wszystkim woda a mocznik jest nawet w pocie, więc po całym dniu na takim basenie, gdzie mnóstwo spoconych Januszy wchodzi bez prysznica woda musiała by być cała granatowa. Druga sprawa, ktoś by się zlał do basenu, wszyscy by uciekli i trzeba by zmienić wodę a tak nikt nic nie wie i nic się nie stało. Skoro mocz to głównie woda a ewentualne szkodliwe substancje to dosłownie kropla w takim basenie to nie ma po co robić cyrku. Niebieskie plamy to bajka dla dzieci.

mit2

2022-06-27, 14:38
Kałamarnica. I to z tych tłustych.

Quassar

2022-06-27, 14:44
bansheex napisał/a:

Wyraźnie widać, że farbę puszczają niebieskie "czubki" oparcia tego materaca. Poza tym mocz to przede wszystkim woda a mocznik jest nawet w pocie, więc po całym dniu na takim basenie, gdzie mnóstwo spoconych Januszy wchodzi bez prysznica woda musiała by być cała granatowa. Druga sprawa, ktoś by się zlał do basenu, wszyscy by uciekli i trzeba by zmienić wodę a tak nikt nic nie wie i nic się nie stało. Skoro mocz to głównie woda a ewentualne szkodliwe substancje to dosłownie kropla w takim basenie to nie ma po co robić cyrku. Niebieskie plamy to bajka dla dzieci.



Nie widzisz że surojak twierdzi inaczej ... może on sika na niebiesko, ale wskutek czego to nie wiem musisz się zapytać jego.

zlaskipanskiejbozydarr

2022-06-27, 14:46
Suchar mode on:
Upał, basen, ratownik dracu ryja przez mikrofon:
-Pan w niebieskich kąpuekowkach proszę natychmiast przestać sikać do basenu!
-dlaczego?! Każdy sika!!
-Ale tylko Pan z trampoliny!

pyskatyyy

2022-06-27, 15:06
zlaskipanskiejbozydarr napisał/a:

Suchar mode on:
Upał, basen, ratownik dracu ryja przez mikrofon:
-Pan w niebieskich kąpuekowkach proszę natychmiast przestać sikać do basenu!
-dlaczego?! Każdy sika!!
-Ale tylko Pan z trampoliny!



Suche jak cipsko Twojej mamy :/

cz...........ek

2022-06-27, 15:19
Flodzia, jak Ty ladnie mowisz po angielsku :-)

Torretto1056

2022-06-27, 15:41
surojak napisał/a:

Tak tak, Teraz już wiemy, że sikasz do basenu.
p.s Jest taki środek, który dodaje się do wody i jak ktoś sobie puściu szczocha to farbuje.
Wiec Januszu, twoje szczoszki powinny trafić do toalety, no chyba, że masz mikro penisa to proponuje usiąść na kiblu i załatwić to jak kobieta XD



A wiesz, że w pocie masz niemal identyczne substancje co w moczu? XD Twoja teoria sięga dna

homorek

2022-06-27, 17:09
Istnieje bardzo popularny mit, który mówi, że woda w basenie zmienia kolor przy kontakcie z moczem. Niestety to tak nie działa i nie ma takich odczynników, które zmieniały by kolor wody w basenie a tym samym od razu identyfikowały sprawcę

Kamil3l

2022-06-27, 17:17
surojak napisał/a:

Tak tak, Teraz już wiemy, że sikasz do basenu.
p.s Jest taki środek, który dodaje się do wody i jak ktoś sobie puściu szczocha to farbuje.
Wiec Januszu, twoje szczoszki powinny trafić do toalety, no chyba, że masz mikro penisa to proponuje usiąść na kiblu i załatwić to jak kobieta XD



no i popatrz, chciałeś wyjść na mądrego, a wszyscy mają cię za głupka. Znaczy, sam z siebie to zrobiłeś.