18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wypad z tatusiem na zjeżdżalnię

CrazyEdek • 2021-07-18, 09:52
Nie ma to, jak strollować dzieciaka.


Insaner

2021-07-18, 12:58
Aż się zastanawiam jak wyglądają ręce gówniaka po takim zjeździe na sucho, przecież trzymanie dłoni na takim plastiku podczas szybkiego zjazdu to murowane poparzenie i starcie skóry, dziwna zjeżdżalnia :shock:

Noct

2021-07-18, 14:45
Jakby se nogi połamał na końcu to dopiero by była beka.

kokos_123

2021-07-18, 16:27
Te zabezpieczenia są strasznie dziwne, za blisko, można się złapać. Do tego wylecisz nogą na zakręcie i złamanie gotowe. Idea może dobra, ale wykonanie niezbyt, chociaż na pewno najtańsze z możliwych.

mazga50

2021-07-18, 18:24
Teraz błoto z psiochy musi jeszcze tylko wydłubać.

djpyza

2021-07-18, 22:47
mazga50 napisał/a:

Teraz błoto z psiochy musi jeszcze tylko wydłubać.



pie**olnij się w łęb j***ny kretynie toż to dziecko....poj***ło ci się w głowie od tego sadola ?

du...........ck

2021-07-18, 23:02
djpyza napisał/a:

pie**olnij się w łęb j***ny kretynie toż to dziecko....poj***ło ci się w głowie od tego sadola ?



Pójdzie na tęczową paradę i będzie zaklasyfikowany jako normalny. Choćby jarał się noworodkami

killua

2021-07-19, 21:53
Przepraszam do uja wafla ale dlaczego usunięto mi pytanie na czym polega tu trolowanie ?

mazga50

2021-07-20, 05:55
djpyza napisał/a:

pie**olnij się w łęb j***ny kretynie toż to dziecko....poj***ło ci się w głowie od tego sadola ?



A to co, dziewczynka nie ma psiochy w którą może się piasek na plaży czy błoto dostać? Dopiero w wieku 18 lat jej wyrasta? Lecz się człowieku, jeśli ci się to kojarzy z czymś zboczonym.

Facet w szpitalu psychiatrycznym ma odpowiedzieć, co widzi na tablicach z kleksami (test Rorschacha). Lekarz zadaje pytanie:
- Z czym się panu kojarzy ten obrazek? Co panu przypomina?
- Goła kobieta na krześle... - odpowiada badany.
- A ten?
- Goła kobieta z wielkimi pośladkami...
- A ten?
- Wypięta goła kobieta z monstrualnymi cyckami...
- Panie - krzyczy zdenerwowany lekarz - pan jesteś zboczony, jakiś maniak seksualny! Sanitariusze! Wyprowadzić go do izolatki, ale wcześniej zaaplikować elektrowstrząsy!
Sanitariusze wloką nieszczęśnika choć ten się nawet nie opiera, tylko mruczy pod nosem
- Zboczeniec, maniak... A kto mi te świństwa pod nos podtyka?

Tobie moja uwaga skojarzyła się z czymś chorym, a ja zauważyłem tylko, że będzie miała błoto w majtkach. Kto tu się powinien leczyć?