18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wymuszonko

TT4 • 2019-01-29, 07:47
Nadjeżdżająca ciężarówka jeszcze panu poprawiła.



Adam.Gniezno

2019-01-30, 19:23
waloos napisał/a:

Ale wiesz, że hamulec wciska się nogą, a klakson dłonią i te dwie czynności można wykonać jednocześnie?
Odbić? W takich sytuacjach się nie odbija, bo wpadniesz w poślizg, ominiesz gnoja, zniszczysz auto w rowie albo co gorsza przemieli Cię ciężarówka z przeciwka, a typek odjedzie, nie poczuwając się do winy. Ubezpieczyciela będzie to gówno obchodzić i nic Ci nie wypłaci. W takim wypadku wbijasz heble i czekasz czy wyhamujesz czy nie, jeśli nie to albo się dogadujecie albo dzwonicie po niebieskich.
Swoją drogą, to zawsze mnie dziwią komentarze tego typu pod takimi filmami - ch*j z tym, że gość w Volvo wyjechał jakby mieszkał na ziemi sam, że w dupie ma przepisy i warunki drogowe, trzeba się przypie**olić do tego, że ktoś wcisnął klakson. Swoją drogą mógł to zrobić przypadkowo, gdy po wciśnięciu hebli poleciał do przodu i odruchowo zaparł się o pierwszy lepszy punkt kierownicy, bo rękę miał np na podłokietniku.



nie debilu, nie zrobisz tego jednocześnie w nagłej sytuacji to są ułamki sekundy której ci zabraknie gdy najpierw zatrąbisz bucu

januszu

mlody118

2019-01-30, 20:21
Mam Volvo i nigdy mi się tak nie zachowało z włączonym DSTC (system kontroli trakcji - w tych modelach to standard), nawet kiedy się bawiłem na parkingu pod uczelnią. Powodów może być kilka i można łączyć: wyłączone lub zj***ne DST/DSTC (w ch*j pali przy włączonym), sypiący się trup z choinką na zegarach, kierowca idiota. Według mnie, najprędzej to będzie ta choinka na zegarach, bo strasznie dziwi mnie fakt zatrzymanych kół, gdzie ABS w Volvo, prędzej złamie nogę, niż pozwoli na to. Także niekoniecznie może chodzić o letnie opony, a po prostu kierowca idiota, jeżdżący ledwie sprawnym pojazdem, którego naprawdę ciężko zaj***ć.