18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie, puknięcie i ucieczka

jani198332 • 2017-09-04, 23:12
Mistrz kierownicy ucieka w Bielsku Podlaskim :idzwch*j:

meloox

2017-09-05, 00:13
...sprobuj nagrywac tosterem. Frytownica daje za duze szumy i znieksztalcenia dzwieku :D

~Velture

2017-09-05, 07:52
Dobrze, że jakiś zjeb zakrył tablice... na bank to ułatwi policji odszukanie sprawcy...

mam_kompa

2017-09-05, 12:54
karny kuktas za zakrywanie

tranzystor

2017-09-05, 22:10
Velture napisał/a:

Dobrze, że jakiś zjeb zakrył tablice... na bank to ułatwi policji odszukanie sprawcy...




Policji nic nie ułatwi, bo obecnie są zajęci śledzeniem opozycji. Jakby autor filmu nie zamazywał wszystkiego, to szybciej społeczność internetowa namierzyłaby sprawcę.

Radbug

2017-09-06, 15:28
tranzystor napisał/a:




Policji nic nie ułatwi, bo obecnie są zajęci śledzeniem opozycji. Jakby autor filmu nie zamazywał wszystkiego, to szybciej społeczność internetowa namierzyłaby sprawcę.



Nikt opozycji nie musi śledzić, bo od dwóch lat siedzą w tym samym miejscu - niemieckiej kieszeni. I nie zanosi się, żeby mieli się gdziekolwiek ruszać w najbliższym czasie.

P.S. Ale wy wiecie, że istnieje też nagranie bez cenzury, które mam nadzieję trafiło już w odpowiednie miejsce.

P.P.S. Akcja od 0.28 - taka informacja powinna być w opisie filmu.

wszystkozajete1234

2017-09-06, 15:48
Sytuacja z wczoraj z centrum miasta. Na czerwonym świetle stoi bmw 3, za nim radiowóz. Zapala się żółte i w tym momencie rusza bmw. Nawet nie najechało przednimi na przejście dla pieszych, włączyło się zielone światło. W tym momencie policjanci odpalili sygnał świetlny i dźwiękowy, a następnie zatrzymali bmw.
Bmw nie najechało na przejście na czerwono-żółtym świetle, ale przejechało przez linię warunkowego zatrzymania składającą się z prostokątów.

kokos_123

2017-09-06, 15:55
Jak widzisz auto bez włączonych świateł to zawsze trzeba uważać, bo w połowie przypadków kierowca nie ogarnia rzeczywistości, w 2 połowie oszczędza żarówki...

logan76

2017-09-06, 16:10
Dwóch mistrzów kierownicy. Ten z widoku FPP zajebiście ich ścigał.

SpeedyG

2017-09-06, 16:33
Ja pie**olę, pod filmikiem z kolizją aut debile kłócą się o tematach politycznych.
Najgorsze, że te dwie partie to lewicowe ścierwa. PO rozj***ło wszystko w Polsce, sprzedało za grosze lub po prostu zlikwidowało firmy, które były konkurencyjne dla Niemiec. Zrobili wszystko co chciała ue, w zamian za posady i lewą kasę (przetargi na budowy związane z Euro 2012).
Druga partia lewicowa PIS, rozdaje kasę nierobom zadłużając Polskę do ponad 930 mld zł. Podobnie jak PO podnosi wszystkie podatki, żeby mieć kasę na nierobów. Na Węgrzech też jest podobny program do 500+, tylko że działa to tak że za każde dziecko odliczasz sobie kasę z podatków, jeżeli pracujesz.
Ogólnie te dwie partie nastawiają debilny naród na siebie, aby głupsze społeczeństwo (czyli większość) myślała że nie ma wyboru i musi wybrać lepsze zło, głosując między po,nowoczesna a pis.
Szkoda, że w sejmie nie ma człowieka jak Lepper, on chociaż otwarcie mówił jaki układ panuje w danej chwili w Polsce. Politycy po i pisu jeżeli chodzi o ich prywatne interesy to najczęściej są zgodni, a dla nas jest tylko ten cyrk.

Radbug

2017-09-06, 16:37
@up

Jesteś jedynym który porusza pod tym filmikiem tematy polityczne. Zanim coś napiszesz sprawdź w słowniku znaczenie słowa "dygresja".

Radson

2017-09-06, 16:47
Ale czerwona fala. Nie dziwi mnie że srebrnemu odj***ło. Powinien sobie kupić bilet na tramwaj.

2137

2017-09-06, 16:49
Nie wiem po ch*j ktoś zakrywa tablice rejestracyjne skoro to nie są w żaden sposób dane osobowe i nie ma takiego obowiązku lel

munio163

2017-09-06, 17:45
ooo, bielsk

jerry280

2017-09-06, 17:46
@radbug a ty sprawdź w słowniku słowa "ciemniak patentowany" i "oszołom"