18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie pierwszeństwa

T3RMINATOR • 2021-05-26, 10:57
Skutek potrącony pedalarz.


Attero132

2021-05-26, 11:03
Tępe dzidy jak zwykle mocno zainteresowane tym co się obok dzieje...byle kiche zapchać pójść do kosmetyczki i raz w roku z Januszem wyjechać pod parawany albo do zakopca i bryczką nad morskie oko.

zwierzak30

2021-05-26, 12:25
Nie bardzo się ty ktokolwiek przeją.Empatia Lvl Rosja.
Ja to bym chociaż beke skręcił . :)

mabrothrax

2021-05-26, 13:43
Zawsze mnie wk***iają te p*zdy na szosówkach kompletnie ignorujące przepisy.

Jebac_pedalarzy

2021-05-26, 14:19
Rowerowe cioty, uważają się za wyższą rasę która może wszystko i wszędzie ale nie zawsze :mrgreen:

p47

2021-05-26, 14:40
Lubie jezdzic autem i rowerem. W autach macie 3 pedaly i jeden za fajera. Taka mala dygresja :->

Juzwa

2021-05-26, 14:45
@up Jakże głęboko mam twoje zdanie w tej sprawie.

Prof_Dr_Wiktor_Traktor

2021-05-26, 15:15
p47 napisał/a:

Lubie jezdzic autem i rowerem. W autach macie 3 pedaly i jeden za fajera. Taka mala dygresja



Ty też masz 3 pedały i to bez auta. Na dwóch stoisz trzeci r*cha Cię w dupę.

mlekozklasa

2021-05-26, 15:38
Nikomu go nie żal. Życie jak widać na filmie - toczy się dalej.

skywalker75

2021-05-26, 16:56
p47 napisał/a:

Lubie jezdzic autem i rowerem. W autach macie 3 pedaly i jeden za fajera. Taka mala dygresja



myślę, że oni są po prostu zbyt grubi na rower i wyjście z piwnicy powoduje zadyszkę....stąd ten hejt


Adrian92

2021-05-26, 18:26
mabrothrax napisał/a:

Zawsze mnie wk***iają te p*zdy na szosówkach kompletnie ignorujące przepisy.



No tak bo p*zdy w samochodach ich nie ignorują. Śmieszy mnie to segregowanie jakiejś grupy ludzi. Moto, rower, tirowiec, wszyscy źli. A w osobówkach jeździ najwięcej idiotów a ten filmik to idealnie pokazuje.
Ps. pozdro dla januszy którzy cisną 20 km/h za rowerem tworząc korek bo na nauce jazdy nie zostali nauczani jak wyglada manewr wyprzedzania xD Ile takich przypadków hahaha

mystery0987

2021-05-27, 00:25
Ten pedalarz powinien wiedzieć że jego rower nie nadaje się na jazdę w śród dwutonowych aut, nawet jeśli Prawo mu na to pozwala, to mając choć odrobinę instynktu samozachowawczego, powinien trzymać się w takich miejscach ścieżki rowerowej, a jak nie ma to traktu dla pieszych.

grudzin7

2021-05-27, 11:12
Adrian92 napisał/a:

No tak bo p*zdy w samochodach ich nie ignorują. Śmieszy mnie to segregowanie jakiejś grupy ludzi. Moto, rower, tirowiec, wszyscy źli. A w osobówkach jeździ najwięcej idiotów a ten filmik to idealnie pokazuje.
Ps. pozdro dla januszy którzy cisną 20 km/h za rowerem tworząc korek bo na nauce jazdy nie zostali nauczani jak wyglada manewr wyprzedzania xD Ile takich przypadków hahaha



Różnica jest taka, że na prawko musisz zdać egzamin co w prosty sposób odsiewa najgorszych debili. A rower po prostu kupujesz i siup.

W ogóle wielu ludziom wsiadającym na rower chyba z automatu wyłącza się pół mózgu. W jednej chwili jadą ścieżką rowerową, zaraz myk na chodnik, przez pasy i jeb na ulicę pod prąd "bo przecież zaraz skręcam". Oczywiście czerwone ich nie obowiązuje, "bo przecież widzę że nic nie jedzie" itd.

Ja tam jadąc samochodem się pedalarzami nie przejmuję. Jak mi taki zajedzie drogę to pie**olnę, a pedalarz niech sobie płacze że boli. :badyl:

jagermalibu

2021-05-27, 11:47
grudzin7 napisał/a:

Różnica jest taka, że na prawko musisz zdać egzamin co w prosty sposób odsiewa najgorszych debili. A rower po prostu kupujesz i siup.
W ogóle wielu ludziom wsiadającym na rower chyba z automatu wyłącza się pół mózgu. W jednej chwili jadą ścieżką rowerową, zaraz myk na chodnik, przez pasy i jeb na ulicę pod prąd "bo przecież zaraz skręcam". Oczywiście czerwone ich nie obowiązuje, "bo przecież widzę że nic nie jedzie" itd.
Ja tam jadąc samochodem się pedalarzami nie przejmuję. Jak mi taki zajedzie drogę to pie**olnę, a pedalarz niech sobie płacze że boli.



a później wstałeś i poszedłeś do przedszkola