18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymuszenie pierwszeństwa

CrazyEdek • 2018-04-18, 13:48
Krótko i na temat.


Tafariel

2018-04-18, 13:56
Postawa wzorowa. Widzisz wypadek? sp***alaj bo jeszcze komuś pomożesz :homer:

Wiewór

2018-04-18, 14:16
@up podejrzewam, że raczej chodziło o to, że autem podróżowały dindusy a bagażnik był pełen łakoci w postaci 20 kg koki, fantów z lokalnej wycieczki po cudzych domach i złote ak47...

Kamil10923

2018-04-18, 16:58
maja zielone swiatło skrecają w prawo a to że jakiś debil jechał na czerwonym.... szczerze to gdyby taki rozbił się obok mnie to też bym pojechał dalej licząc że zdechnie w mekach bo bardzo szybko jechal ( za wulgaryzmy post kasuja) i w gdzieś miał swiatła. pomoc takim durniom sie nie należy

krzyks_08.0

2018-04-18, 17:33
Wymuszenie pierszeństwa? Piersze słyszę.

Ja...........ro

2018-04-18, 21:03
już poprawiam!
Tafariel napisał/a:

Postawa wzorowa. Widzisz jak kretyni mają wypadek przez własną głupotę? sp***alaj bo jeszcze komuś pomożesz


:ciasteczkowy:

razak

2018-04-19, 09:07
Tafariel napisał/a:

Postawa wzorowa. Widzisz wypadek? sp***alaj bo jeszcze komuś pomożesz :homer:

Nie oceniaj książki po okładce kolego. Jaką masz pewność, że w trakcie wypadku z pojazdu nie wypadła małpa koloru wiadomego? Wtedy zachowanie pierwszej pomocy jest na maksymalnie profesjonalnym poziomie ! Bezapelacyjnie go to usprawiedliwia :)

PierreDolish

2018-04-19, 21:23
Kamil10923 napisał/a:

maja zielone swiatło skrecają w prawo a to że jakiś debil jechał na czerwonym.... szczerze to gdyby taki rozbił się obok mnie to też bym pojechał dalej licząc że zdechnie w mekach bo bardzo szybko jechal ( za wulgaryzmy post kasuja) i w gdzieś miał swiatła. pomoc takim durniom sie nie należy



Ciekawe czy jakbyś wiózł rodzącą żonę do szpitala i tak przy*ierdolił to wciąż nie zmieniłbyś zdania... Nigdy nie wiesz jaka sytuacja wpłynęła na taki rozwój wydarzeń. A koleś z tego auta dostałby w Polsce wyrok za nieudzielenie pomocy...