18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana zdań

~_Yarko_ • 2022-02-10, 11:10
Bardzo szybka, bo kolejka się robi.


spike2222

2022-02-10, 11:25
Jaka kultura. Szybkie załatwienie sprawy, ustawienie gościa w pozycji bezpiecznej (szacun dla uderzającego) i powrót do kolejki

Pawehan

2022-02-10, 12:44
Ja też się wk***iam jak widzę te podwyżki w sklepie.

djpyza

2022-02-10, 13:45
j***na ciota i tyle ! typ pewnie chciał coś z tamtej półki widać to jak wół .a troglodyta zachował się jak śmieć !tfuuu j***ć prądem takich !

Policeman

2022-02-10, 16:10
Najlepsza kasjerka, gość wyj***ł potylicą o podłogę, spojrzała, no i ch*j no i cześć, kasujemy dalej.

Stwórca

2022-02-10, 20:01
Policeman napisał/a:

Najlepsza kasjerka, gość wyj***ł potylicą o podłogę, spojrzała, no i ch*j no i cześć, kasujemy dalej.



Pewnie dla niej takie akcje to codzienność. :krejzi:

BloodTheme

2022-02-11, 09:53
djpyza napisał/a:

j***na ciota i tyle ! typ pewnie chciał coś z tamtej półki widać to jak wół .a troglodyta zachował się jak śmieć !tfuuu j***ć prądem takich !



Ja jednak tam widzę jak gościu niby wskazuje na półkę, jego ręka schodzi w okolice kieszeni atakującego i tam zostaje podczas gdy atakowany zagaduje.
Po tym jak atakowany dostaje strzała, widać jak ziomek stojący za atakującym podnosi z ziemi coś co wygląda jak wyrzucony z ręki podczas gonga telefon/portfel i podaje to atakującemu. ch*j wie czy nie poczuł jak mu telefon/portfel ucieka

SlimShady

2022-02-11, 12:25
Młody, czy stary... Tam nie ma zasad, rządzą prawa dżungli

mazga50

2022-02-11, 20:43
Włożył rękę do prawej kieszeni, nie odnalazł swojego portfela. Reakcja błyskawiczna.
To co podniósł wygląda jak pistolet.

Kepeszek

2022-02-12, 00:08
BloodTheme napisał/a:

Ja jednak tam widzę jak gościu niby wskazuje na półkę, jego ręka schodzi w okolice kieszeni atakującego i tam zostaje podczas gdy atakowany zagaduje.
Po tym jak atakowany dostaje strzała, widać jak ziomek stojący za atakującym podnosi z ziemi coś co wygląda jak wyrzucony z ręki podczas gonga telefon/portfel i podaje to atakującemu. ch*j wie czy nie poczuł jak mu telefon/portfel ucieka



no nie bardzo. Po tym jak wskazał coś ręką to widać że łapie obiema piwko które trzymał lewej. Nie ma zadnej reki w kieszeni