18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wymiana wycieraczek

CrazyEdek • 2022-07-29, 06:44
Tego nie przewidział.


edek_kotek

2022-07-29, 08:56
ku*asa sobie przytrzasną ? ;-)

Yolanda

2022-07-29, 09:00
ch*jowa robota mu się trafiła.

bosch86

2022-07-29, 09:07
edek_kotek napisał/a:

ku*asa sobie przytrzasną ?



Przez jakiś czas będzie miał grubszego więc powinien się cieszyć

namate

2022-07-29, 09:12
klapa się zatrzasnęła a typ wycofał tyłek.. w śmiechu warte było więcej realizmu

alucard321

2022-07-29, 09:26
Po co r*chał te auto? Zboczeniec jakiś

Karboksylator

2022-07-29, 09:52
ale wymienił w końcu te wycieraczki?

luxpiotr

2022-07-29, 10:45
Najpierw wymieni hydraulikę

~prophetess

2022-07-29, 10:47
namate napisał/a:

klapa się zatrzasnęła a typ wycofał tyłek.. w śmiechu warte było więcej realizmu



W szkole mnie uczono o zjawisku „odruchu bezwarunkowego”, czyli np. boli - ciało bezwarunkowo próbuje oddalić się od źródła bólu. Jeśli przytrzasnął sobie sam koniuszek to spokojnie mógł odsunąć się na kilka cm i wciąż być przytrzaśniętym. Nie doszukujcie się wszędzie fejków :roll:

namate

2022-07-29, 12:19
prophetess napisał/a:

W szkole mnie uczono o zjawisku „odruchu bezwarunkowego”, czyli np. boli - ciało bezwarunkowo próbuje oddalić się od źródła bólu. Jeśli przytrzasnął sobie sam koniuszek to spokojnie mógł odsunąć się na kilka cm i wciąż być przytrzaśniętym. Nie doszukujcie się wszędzie fejków



Takie czasy, że wiele osób chce mieć swoje 3 minuty, czy tak choćby kilkanaście sekund w sieci. I dla mnie takie nagranie jest tego doskonałym przykładem. Tak jak kilka filmików wcześniej typ pomaga pchać wózek, no sorry, ale mam alergie na takie ustawki

xxbartxx32

2022-07-29, 12:31
edek_kotek napisał/a:

ku*asa sobie przytrzasną ?



Nie, tylko ten co stał przy aucie sobie przytrzasnął :-)

~prophetess

2022-07-29, 12:41
namate napisał/a:

Takie czasy, że wiele osób chce mieć swoje 3 minuty, czy tak choćby kilkanaście sekund w sieci. I dla mnie takie nagranie jest tego doskonałym przykładem. Tak jak kilka filmików wcześniej typ pomaga pchać wózek, no sorry, ale mam alergie na takie ustawki



To czemu w takim razie nie nagrywał ktoś tej „ustawki” bliżej z telefonu, żeby była lepsza jakość i efekt (tak jak jest robiona większość ustawek)? Czemu bawią się w nagrywanie telefonem z monitoringu? Nie wszystko co nagrane jest ustawką :roll:

~Beny

2022-07-29, 12:50
namate napisał/a:

klapa się zatrzasnęła a typ wycofał tyłek.. w śmiechu warte było więcej realizmu



Nie musiał sobie przytrzasnąć ptaka. Wystarczyło, że materiał zaciągnęło i gdzieś ścisnęło w kroczu. Stąd możliwość odsunięcia, ale nie odejścia.

namate

2022-07-29, 16:15
Beny napisał/a:

Nie musiał sobie przytrzasnąć ptaka. Wystarczyło, że materiał zaciągnęło i gdzieś ścisnęło w kroczu. Stąd możliwość odsunięcia, ale nie odejścia.



Otóż to, ale jak widać większość daje się zrobić. Taki filmik jest do wykonania w 5 minut, nieco więcej gdyby niezbędny był „uwiarygadniajacy" cała sytuację monitoring

eliveruss

2022-07-29, 21:07
Była długa knaga, teraz będzie do tego gruba i fioletowa