18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

wymarzona praca...

oc...........ki • 2015-05-03, 20:04
Do dyrektora cyrku przychodzi kobieta - mała, szczuplutka w okularach - i proponuje:
- Chcę być u was pogromcą tygrysów.
Dyrektor, skrywając uśmiech:
- No dobra, spróbujmy. Tam, w tamtej klatce, tygrysy się rozbestwiły. Pani idzie i uspokoi.
Babka idzie do klatki, spokojnie otwiera drzwi, wchodzi i krzyczy:
- MORDY W KUBEŁ, GNOJE!
Tygrysy momentalnie uspokoiły się, jeden się nawet ze strachu posikał. Zaskoczony dyrektor pyta:
- Dlaczego chce pani u nas pracować?
- Męczy mnie obecna praca.
- A co pani robi?
- Jestem wychowawcą w gimnazjum.

BongMan

2015-05-03, 20:06
No masz tu jednego tygrysa, który się jeszcze nie rozbestwił. Jak go uspokoisz? ;)

oc...........ki

2015-05-03, 20:25
@up
Kolacja na stole ;)

mygyry

2015-05-03, 20:27
w Cyrku przynajmniej mamusia nie przyleci, że jej synka nauczyciel prześladuję a to taki aniołek przecież

onion

2015-05-03, 20:30
śmiechłę. piwko.

1suko9

2015-05-03, 22:47
Jakie prawdziwe :D

Cyrk

2015-05-03, 23:39
mygyry napisał/a:

w Cyrku przynajmniej mamusia nie przyleci, że jej synka nauczyciel prześladuję a to taki aniołek przecież

jaki ja mam układ z mamuśkami gimnazjalistów to nie twój interes

fatemaker

2015-05-04, 08:45
piwo za tygrysa który się posikał

SaveTheTrees

2015-05-04, 08:59
Czysta prawda :-) Miałem okazję prowadzić zajęcia u gimbusów, w podstawówce i raz z młodzieżą licealną.
Licealiści kapują, że przychodzą coś zrobić i w miarę słuchają i się angażują. Podstawówka to jak marzenie - wszyscy spokojni, robią co należy i w ogóle nie ma problemu. Za to te pieprzone gimbusy to co innego.
Można odnieść wrażenie, że podczas przejścia do pierwszej gimnazjum coś im się nagle jebie we łbach i naprawia dopiero po przejściu na dalszy etap edukacji :-D .
Gnojki przez chwilę nie usiedzą spokojnie, teraz to im od razu wszystkim zabieram telefony, bo tylko się w te ekraniki tępo gapili, bez przerwy się durnowato chichrają, wszystko kojarzą z dupą albo ku*asem. A ja dostałem młodzież już 'przesianą', a nie największych debili :-P
Naprawdę podziwiam nauczycieli z gimnazjum :-D