18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wykastrowana niemiecka policja

~Velture • 2023-04-28, 15:25
Z info w skrócie: Ten ciapaty nielegalny imigrant zarobkowy, który przypłynął na pontonie z afryki do włoch i potem przejechał pół europy aby dostać darmowy socjal napadł na 2 policjantów (technicznie na policjanta i jeszcze bardziej bezużyteczną policjantkę), wyrwał im batona, spuścił im wpie**ol tym batonem a potem rozpie**alał radiowóz podczas gdy te dwie p*zdy czekały na wsparcie i nic nie mogły zrobić "ponieważ nie stanowił już bezpośredniego zagrożenia" dla nikogo...

To od siebie dodam: jakby był biały to już by połamany na dołku leżał i oskarżony o nacjonalizm, razism, antyzemistzm i homofobię.


Kriski

2023-04-28, 15:32
Bzdury piszesz albo cytujesz: "ciapaty nielegalny imigrant zarobkowy" toż to oksymoron, jak ładna niemka.

Urząd spóźnił się jeden dzień z wypłatą zasiłku i beżowy się zirytował.

Json

2023-04-28, 15:46
I bardzo k***a dobrze, przy okazji co ten łysy zjeb miał na głowie? To tatuaż czy mu tak wyk***il pałką :mrgreen:

~Velture

2023-04-28, 15:48
Json napisał/a:

I bardzo k***a dobrze, przy okazji co ten łysy zjeb miał na głowie? To tatuaż czy mu tak wyk***il pałką



Pisałem, że im wpie**ol spuścił ich własnym batonem.

SupremeLeader

2023-04-28, 16:39
Spokojnie, przeproszą go i wszystko się dobrze skończy.

Gmajpmi

2023-04-28, 16:39
Jestem pewien, że ten łysy dałby mu radę gdyby tylko nie sparaliżował go strach przed posądzeniem o rasizm.

Zoroo

2023-04-28, 17:30
Co za cioty....

kraken213

2023-04-28, 17:46
p*zdy niemieckie zapchlone , za miesiąc będzie r*chał grube niemki

mit2

2023-04-28, 18:08
Bardzo dobrze. Chcieli multikulti, mają multikulti.

psotna_cipka

2023-04-28, 18:16
Ja pie**olę. Policja boi się j***nego ścierwa. Do czego to doszło?

Vinyl

2023-04-28, 18:31
Jaki to imigrant zarobkowy?
Zarobić znaczy zapracować
Samo słowo "zarobić" jest zabudowane że słowa "robić"
Natomiast ten pan "robić" nic nie ma w planie -poza może wypełnieniem paru państwowych formularz kilkoma wirutnymi kłamstwami -moim zdaniem zbyt mało by zakwalifikować to do czynności oddawanej w języku polskim poprzez czasownik "robić" w ujęciu "zarabiać"
Ten pan nie zamierza pracować.
Jeżeli już to emigrant ekonomiczny.
Migruje by wzmocnić własną pozycję ekonomiczną.

zbynekmaslanka

2023-04-28, 18:38
Zastanawiam się co lepsze Niemiecka policja czy Amerykańska co wpakowuje 10 kg ołowiu w 70 letniego menela bo ruszył na nich z kijem od szczotki

to...........10

2023-04-28, 18:50
VeIture napisał/a:

jakby był biały to już by połamany na dołku leżał



By, by, by, czyli projekcja prawackich urojeń :D

Mrrm

2023-04-28, 18:53
Nie zesraj się, w De idzie się siedzieć za każdy dług, czyli im więcej rozpie**oli tym dłużej posiedzisz, co za tym idzie może zostać wypie**olony z UE jeśli w trakcie odsiadki coś na niego jeszcze znajdą. To normalna praktyka, a biały wiadomo ze ma jakieś dochody, no chyba ze to Polak na socjalu XD to nie czekają aż się zmęczy tylko odrazu napie**alają.