18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjście z dyskoteki

CrazyEdek • 2018-02-16, 10:28
Stary chodź po kurtkę. Nie i ch*j... :hitler:


janlew

2018-02-16, 13:04
Niech się pedał w rurkach nauczy ubierać swoją czerwoną apaszkę w kącie z innymi c**ami, a nie stoi na środku i się gapi na ludzi. A potem, "ale za co", "dla czego". Jak nie umiesz pojąć że pedalskie ciotki są wkuwające, mimo że wszyscy dają ci to do zrozumienia, to się chociaż gdzieś schowaj barani łbie.

garota

2018-02-16, 13:27
@up

Debilem trzeba być żeby tak rozumować. Rurkowca to kopiesz w dupę i go ośmieszasz a nie narażasz jego na śmierć a siebie na więzienie. Jeszcze bardziej ludzi wk***iają sk***ysyny które wypłacają z partyzanta jakiemuś lamuskowi od t ak. A najlepsze że później siedzi taki kozak na komendzie i płacze że "ale za co", "dlaczego ja nic nie pamiętam nikogo nie biłem". Co za zlamusiałe pokraki biją piczki z partyzanta i uciekają . Zera!

mondry8

2018-02-16, 13:30
Tak .pewnie go wk***iał przez cała imprezę to mu na koniec przypie**olił.

Wiewór

2018-02-16, 13:42
Jebnął bezbronnego gościa z niemca w ryj i poszedł dumny z siebie jakim jest samcem alfa...
Ciekawe czy taki samiec alfa jakby sam dostał z niemca w świński ryj czy sam by ustał na nogach?

Siberian_Meat_Grinder

2018-02-16, 15:45
janlew napisał/a:

a nie stoi na środku i się gapi na ludzi. A potem, "ale za co", "dla czego".



Testo miał rację...

Cytat:


W normalnym, cywilizowanym kraju jak się popatrzysz na kogoś i będziesz się na niego tak długo patrzył, aż on zauważy, że się na niego patrzysz, to albo się do ciebie ten człowiek uśmiechnie albo podejdzie uśmiechnięty i się spyta:

- "czy my się przypadkiem nie znamy?"

A w Polsce? Ja pie**ole... W Polsce jak w lesie, k***a. Nie, w polsce jak w chlewie obsranym gównem, k***a. Spojrzysz się na polaka-robaka, to jak zauważy, że się na niego patrzysz to, k***a albo podejdzie i ci wpie**oli albo się spyta:

"- co k***a, chcesz wpie**ol k***a? Patrzysz się na mnie na polaka-robaka. Wiesz kim ja jestem, k***a? Nie mam pracy k***a albo pracuje za trzy tysiące złotych. Jestem k***a kimś. Jestem kimś!"



a poza tym sucker punche są poniżej godności normalnego człowieka. Tylko debil pochwala takie zachowanie. Nawet na jakimś pedziuchu czy tranzystorze.

mazga50

2018-02-16, 16:55
Uczulenie na podałów. Wersja rosyjska.

bloodwar

2018-02-16, 17:12
Przyj***nie człowiekowi z partyzanta jest poniżej godności. Podkreślam: człowiekowi

Essent

2018-02-16, 17:16
Trzeci raz oglądam,podoba mi się ta partyzantka ruskiego :krejzi:

bodzio9391

2018-02-16, 17:23
jakieś informacje czy przyczajony tygrys przeżył i jaki jest status moka moka

kokos1993

2018-02-16, 19:19
Jakieś źródło albo co? Tyle pytań tak mało odpowiedzi.

edek.bajzel

2018-02-16, 19:35
upy, sracie się nie wiem po co, bo kacapa mniej
ja tam się cieszę

pekka satan

2018-02-16, 21:23
Menager klubu pewnie powiedział mediom: "Ochrona klubu zachowała się profesjonalnie, dbała o bezpieczeństwo gości, podłoga po rurkowcu została umyta starannie, truchło wyniesione na chodnik, goście mogli nadal bezpiecznie atakować kolejne p*zdy w rurkach".

Za rurki należało się, ale ciekawe, czy rzeczywiście to było zamierzone, czy coś w stylu, że jak pomyślisz o tym jak kwaśna jest cytryna to wydziela się ślina. Przechodził obok rurek, to mu ręka poleciała... Odruch :)

nabukadnezar

2018-02-16, 22:46
Co za k***a bez honoru, rozumiem kulturalną wymianę ciosów, takie coś zasługuje na potępienie. Jakby to zrobił mój kolega to sam wyj***łbym mu za przyniesiony mi wstyd.

r061071

2018-02-16, 23:19
up czytasz komentarze posrancom to sie podoba /dopoki im samym ktos tak nie przypie**oli