18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjście z dyskoteki

~LegendarnyZiom • 2017-03-29, 20:33
Pewnie nogi jej się zmęczyły od tańczenia. :amused:


Ni...........ny

2017-03-29, 20:37
Ale chwyt to ma, widać że nieraz jechała na dwie poręcze :amused:

donkapusta

2017-03-29, 21:02
Najważniejsze, że torebka na miejscu na ramieniu, nie ubrudzona czy podarta. Elegancja niezależnie od okoliczności.

bodzio204

2017-03-29, 21:20
Cycki przeszlifowane

cerber14

2017-03-29, 21:36
Dziwne, że się nie wyrywała, gdy chcieli jej pomóc wstać, bo przecież nie jest łatwa.

doopa

2017-03-29, 22:13
ogólnie baby to kaleki ;p

mygyry

2017-03-29, 22:54
Obudzi się rano i powie "k***a od tego tańczenia mnie wszystko napie**ala"

tranzystor

2017-03-29, 23:44
Jej stopy spotkały się po dłuższej chwili, stąd ten brak koordynacji ruchowej.

waloos

2017-03-29, 23:44
ja rozumiem dobrą zabawę, kluby, muzykę, taniec ale niech mi ktoś wytłumaczy co jest fajnego w upijaniu się odcięcia?
Ogarnę jeszcze facetów, bo jeden drugiemu chciał pokazać ile potrafi wypić, ale kobiety?

Zdarzało się zaliczyć imprezę ze zgonem, ale z perspektywy czasu to były jedne z gorszych imprez w życiu. Nie dość, że się połowy nie pamięta, najczęściej się rzyga, obije się człowiek, w jakimś stopniu upodli, dzień następny jest wyjęty z życia - a można wypić trochę mniej, pamiętać wszystko, dobrze się wybawić, a nastepnego dnia czuć tylko lekkie pragnienie.

Pr...........em

2017-03-30, 01:29
@waloos
Pójdźmy krok dalej - jaki jest w ogóle sens picia? Albo wychodzenia z domu? Nie lepiej spokojnie, przed TV sobie usiąść, obejrzeć co się na świecie dzieje, pójść spać wcześnie i następnego dnia z rana ogródek przepielić/mieszkanie posprzątać?

Jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą :D bezsensowne dywagacje.

fantastico

2017-03-30, 01:55
Ja wiem czemu, bo była pijana!

avalanch

2017-03-30, 07:04
TO nie jest od tańczenia tyko od dupczenia :D

BigCohones

2017-03-30, 08:38
Orzeł wylądował.... powtarzam Orzeł wylądował..... bez odbioru....

waloos

2017-03-30, 12:25
Prosiłem napisał/a:

@waloos
Pójdźmy krok dalej - jaki jest w ogóle sens picia? Albo wychodzenia z domu? Nie lepiej spokojnie, przed TV sobie usiąść, obejrzeć co się na świecie dzieje, pójść spać wcześnie i następnego dnia z rana ogródek przepielić/mieszkanie posprzątać?

Jeden lubi pomarańcze a drugi jak mu nogi śmierdzą :D bezsensowne dywagacje.



ale ja nie mówię, żeby w ogóle nie pić. Mówię o sytuacji w której nie możesz chodzić, albo zaliczasz zgona. Można przecież kulturalnie wypić ile trzeba, mieć dobry humor, wszystko pamiętać, być bardziej otwartym na ludzi itp. Powiedz mi co jest lepszego w wypiciu następnych kilku drinków będąc w wyżej opisanym stanie?
Jaka jest korzyść z doprowadzenia się do zgonu. Jak mi przedstawisz logiczne argumenty, to Ci przyznam rację.

Bo jak dla mnie to osoba która świadomie doprowadza się do takiego stanu, od żula z pod sklepu różni się tylko tym, że ma pieniądze. Póki co. Bo różnie może skończyć. Mnie to pachnie zwykłym alkoholizmem. Można się dobrze zrobić zachowując przy tym umiar i nie kończąc imprezy przybitym gwoździem lub obrzyganym kiblem. To odróżnia tych którzy pić umieją od mentalnych chłystków.