18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjeżdżam...

Halman • 2020-06-18, 12:49

...albo nie, wracam... wyczuwam jak wampir kobietę :amused:

Salieri16000

2020-06-18, 13:49
I bardzo k***a dobrze- w terenie zabudowanym się nie zapie**ala, nie zmienia pasa ruchu na pasach, i najważniejsze: z prawej się nie wyprzedza!

Friko

2020-06-18, 14:12
Salieri16000 napisał/a:

i najważniejsze: z prawej się nie wyprzedza!



Nie wiem jak w innych krajach ale z tego co mi wiadomo, w zabudowanym jak są 2 pasy (w tym samym kierunku) to można wyprzedzać z prawej

kolosasz

2020-06-18, 14:25
k***a, jak mnie wykrwawiają te głupie komputery pokładowe. Samochód się przewalił a on , k***a,
jakieś obrazki pokazuje. No, k***a, debil.

Halman

2020-06-18, 15:03
kolosasz napisał/a:

k***a, jak mnie wykrwawiają te głupie komputery pokładowe. Samochód się przewalił a on , k***a,
jakieś obrazki pokazuje. No, k***a, debil.


A co ma pokazywać? :-D

35i

2020-06-18, 18:15
~Halman napisał/a:

A co ma pokazywać?



Murzynów z trumną?

Janusz_k

2020-06-18, 20:39
Dobrze tak matołowi, nauczy się że z prawej po parkingu się nie wyprzedza.

Essent

2020-06-18, 21:06
Friko napisał/a:

Nie wiem jak w innych krajach ale z tego co mi wiadomo, w zabudowanym jak są 2 pasy (w tym samym kierunku) to można wyprzedzać z prawej



Oddaj prawko do czipsów, jeżeli je masz :homer:

Friko

2020-06-18, 21:40
Essent napisał/a:

Oddaj prawko do czipsów, jeżeli je masz



Też kiedyś myślałem że nie można z prawej, ale raz mnie naszło żeby się upewnić i poszukać jak to z tym wyprzedzaniem jest to okazało się, że można wyprzedzać z prawej, jak są min. 2 pasy w tym samym kierunku w zabudowanym i poza z tym że jak nie ma pasa zieleni poza terenem zabudowanym to mają być min 3 pasy.
Jak się mylę to proszę o sprostowanie.

mazga50

2020-06-18, 22:13
Ej no, ale ja winy kierowcy białego nie widzę. Włączył się do ruchu, a debil z kamerą postanowił zmienić pas. Wystraszył się, chciał uciec na pobocze, a ten na niego najechał.

pogromca_ignorantow

2020-06-18, 22:23
Essent napisał/a:

Oddaj prawko do czipsów, jeżeli je masz



A Ty co, jakieś własne osiedlowe zasady masz?

Art. 24 Prawa o Ruchu Drogowym:

Cytat:

Dopuszcza się wyprzedzanie z prawej strony na odcinku drogi z wyznaczonymi pasami ruchu, przy zachowaniu warunków określonych w ust. 1 i 7:
1) na jezdni jednokierunkowej;
2) na jezdni dwukierunkowej, jeżeli co najmniej dwa pasy ruchu na obszarze zabudowanym lub trzy pasy ruchu poza obszarem zabudowanym przeznaczone są do jazdy w tym samym kierunku.



To było to proste. A to trudniejsze jest następujące: pas zieleni pomiędzy jezdniami robi z drogi układ dwóch jednokierunkówek, więc na praktycznie każdej drodze wielojezdniowej w Polsce można jak najbardziej legalnie wyprzedzać z prawej strony.

kagayaku

2020-06-19, 01:56
Oooo... pisiont groszy sie znalazło...