18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyjdziesz za mnie?

krzyks • 2016-09-29, 14:58
Może jak wrócę....



... teraz odpływam :mrgreen:

saves

2016-09-29, 17:20
- Kochanie, zrobisz mi obiad?
Jeb na glebę...
- Kochanie, mam ochotę na figle...
Jeb na glebę...
-Kochanie, nasz pies nasrał na łóżko...
Jeb w gówno...
Ma jakąś narkolepsję czy co?

SirMajkel

2016-09-29, 17:55
musiała odstawić dywersję, żeby nie narobić siary odmawiając mu przy wszystkich.

Ma...........ke

2016-09-29, 21:34
@saves
Przynajmniej nie odmówi.

mesjasz19

2016-09-30, 02:18
Wyobrażacie sobie faceta który mdleje z okazji czegoś takiego? Może złe porównanie, ale powiedzmy wiadomość o dziecku, śmierć kogoś bliskiego, wielka wygrana itp... My po prostu jesteśmy lepiej zaprojektowani, odbieramy i rejestrujemy w głowie takie wiadomości w racjonalny sposób a baby wszystko z emocjami. Dlatego też nigdy nam nie dorównają na wielu stanowiskach w pracy i życiu codziennym. Mówię tutaj oczywiście o mężczyznach a nie p*zdach w rurkach z poziomem estrogenu porównywalnym do kobiety podczas owulacji.

Cinkciara

2016-09-30, 03:26
@mesjasz19 ależ Ty uogólniasz. Mnie jeszcze nigdy nie zdarzyło się zemdleć a miałam w życiu kilka dość intensywnych przeżyć. Kobiet takich jak ja jest masa.

Co do porównywania płci i emocji jakimi się kierują... Faceci też dają się im porwać. Z tym, że często są to nieco inne emocje. Sklepanie komuś mordy jest niejednokrotnie objawem braku panowania nad własnymi odczuciami. A bądźmy szczerzy, zdarza Wam się to stosunkowo często ;>

b4ko

2016-09-30, 10:38
fajne cycki

Hochsztapler

2016-09-30, 14:12
mesjasz19 napisał/a:

Wyobrażacie sobie faceta który mdleje z okazji czegoś takiego? Może złe porównanie, ale powiedzmy wiadomość o dziecku, śmierć kogoś bliskiego, wielka wygrana itp... My po prostu jesteśmy lepiej zaprojektowani, odbieramy i rejestrujemy w głowie takie wiadomości w racjonalny sposób a baby wszystko z emocjami. Dlatego też nigdy nam nie dorównają na wielu stanowiskach w pracy i życiu codziennym. Mówię tutaj oczywiście o mężczyznach a nie p*zdach w rurkach z poziomem estrogenu porównywalnym do kobiety podczas owulacji.



Polecam poczytać na temat różnić między kobiecym i męskim mózgiem. Myślę, że będziesz nieźle zaskoczony kwestią tej "emocjonalności" :D