18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjazd z domu

~Angel • 2018-10-19, 08:47
bardzo ładnie wykonany manewr


Adae

2018-10-20, 04:06
Anglia. Swiete krowy wszedzie i kierowcy i przechodnie, bedzie hajs z ubezpieczenia.

Nemayu

2018-10-20, 06:34
kezor napisał/a:

ja ostatnio miałem podobną sytuację gdzie pieszy nie umie poczekać i nie umie logicznie pomyśleć. wyjeżdżam z osiedlowej drogi w prawo, łeb mam skręcony w lewo i czekam aż się zwolni miejsce, ziomek włącza migacz, że skręca tam skąd wyjeżdżam, no to zaczynam ruszać i k***a, jakaś p*zda wepchnęła już wózek przed auto... na szczęście opanowałem i zatrzymałem auto, nic się nie stało, ale no jak można nie użyć mózgu? widzi, że mam łeb odwrócony, widzi, że wyjeżdżam, pasów tam nie ma, niech nawet by były to chyba logika podpowiada nie wpie**alać się przed auto, którego kierowca cie nie widzi...



1. Byłeś na osiedlu. Pieszy może ci się nawet położyć pod autem, a ty masz poczekać i nawet nie wolno ci zatrąbić.
2. Myślisz, że widać twoją mordę za szybą od której byle gówno się odbija? Zwłaszcza pod kątem?
3. Nie wlepiaj gał w jedną stronę jak głupi ciul, albo przynajmniej przed wystartowaniem zerknij w drugą stronę jak inni myślący. Czekam, aż przyjebie w ciebie kierowca, który będzie omijał ziomka od migacza, a ty się mu wjebiesz przed maskę bo jak stałeś i nic nie robiłeś to wtedy go tam nie było.

killua

2018-10-20, 09:58
kurde 30 cm i już nie było by po co wychodzić z auta... ladny fuksik

kezor

2018-10-20, 16:57
Nemayu napisał/a:



1. Byłeś na osiedlu. Pieszy może ci się nawet położyć pod autem, a ty masz poczekać i nawet nie wolno ci zatrąbić.
2. Myślisz, że widać twoją mordę za szybą od której byle gówno się odbija? Zwłaszcza pod kątem?
3. Nie wlepiaj gał w jedną stronę jak głupi ciul, albo przynajmniej przed wystartowaniem zerknij w drugą stronę jak inni myślący. Czekam, aż przyjebie w ciebie kierowca, który będzie omijał ziomka od migacza, a ty się mu wjebiesz przed maskę bo jak stałeś i nic nie robiłeś to wtedy go tam nie było.


ad1. to idź się debilu połóż przed autami jak lubisz, ja mówię o używaniu mózgu, a ty wyskakujesz z kładzeniem się przed autem. Januszu, kurra, idź na parking, może somsiad passatem będzie ruszać to może jakieś odszkodowanie wyszarpiesz...
ad.2 myślę, że widać gdzie się patrzę, bo nie mam przyciemnionych szyb jak ty dzbanie z bmw.
ad.3 no właśnie w momencie startowania obróciłem głowę, żeby zobaczyć czy mogę wyjechać dlatego w nią nie wj***łem i możesz dalej wychowywać tego bękarta.