18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyjazd na majówkę z Gdańska, droga nr 7

Ha...........ng • 2017-05-10, 01:21
Wyjazd na majówkę z Gdańska, droga nr 7, 17 km, okolice Koszwał.


kapelan_szturmowy

2017-05-10, 02:01
Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy... przez takich sołtysów aż mi wstyd że mam GD...

hackme

2017-05-10, 07:47
A bo też sie jak dupa zachowałeś. Trzeba było go wziąć z prawej, wjechać na prawy pas a potem ch*ja przetrzymać.

Zadi_

2017-05-10, 10:14
Mam nadzieję, że jeszcze kilka/kilkanaście takich filmików, może jakieś nagłośnienie w Teleexpressie czy innych Fucktach i coś się zmieni w kwestii jazdy na zamek w Polsce.

nowynick

2017-05-10, 11:03
miałeś kamerkę wyjechał przed Ciebie i zatrzymał w miejscu trzeba było wrzucić trójkę i walić w dupę na jego koszt(jeszcze by zarobił z 500 zł mandatu za wymuszenie i pyskowanie policjantom, że to nie jego wina). Kilka takich dzwonów skuteczniej by nauczyło cebulaków jazdy na zamek niż wszystkie kampanie tv razem wzięte...

a9le1xx

2017-05-10, 12:36
noz sam sie otwiera jak widze takich ....... ten pas jest do tego aby jechac do konca i w miare mozliwosci znalezc miejsce do Zmiany pasu, przysiegam jakby mi tak wyjechal ten koles by to byla jego ostatnia próba, Kozaku w Mazdzie mam nadzieje ze spotkam cie na drodze ; )))

JohnMadafaka

2017-05-10, 12:58
Poza tym, że wymuszenie, to czy zatrzymanie się w tym miejscu nie powinno być traktowane jak nieuzasadnione zatrzymanie na autostradzie (ekspresówce)? Tj. równorzędnie z tym jakby zatrzymał się na wewnętrznym pasie w jakimkolwiek miejscu.

Ma...........ke

2017-05-10, 13:14
Szybki telefon na policję, przyjeżdżają smutni panowie wlepiają mandat.

mygyry

2017-05-10, 13:57
I dlatego jeżeli jest jakiś niby długi weekend, to serdecznie pie**ole całe wycieczki i urlop, wk***iać się na każdej drodze przez wysyp niedzielnych kierowców, wszędzie tłok i drożyzna, lepiej zrobić sobie urlop w każdym innym terminie i naprawdę odpocząć a tak to pierwsze wszędzie stoisz w korku a później wszędzie w kolejkach po czym wracasz i masz to samo.

malinovyNR

2017-05-10, 16:28
fiattt napisał/a:

Człowiek ze wsi wyjdzie, wieś z człowieka nigdy... przez takich sołtysów aż mi wstyd że mam GD...



nie masz sie czego wstydzic bo niestety to jest problem wielu "wiekszych" miast. Sprzeda taki wiesniak ziemie gdzie do najblizszego sasiadda mial z 300m, we jedyna droga dwopasmowa to byla krajowka potem kupi sobie mieszkanie w miescie, zarejestruje samochod i wielki miastowy, a sloma z butow dalej wystaje

Morttaa

2017-05-10, 18:45
Typowo Polskie myslenie - " Ja musialem tyle czekac, to ten ch*j z lewej tez niech czeka " ...

ZajętyPelikan

2017-05-10, 19:03
Koledzy, zgłaszajcie takich szeryfów na policję. Dostaną jeden czy drugi raz mandat i uszczuplimy te grono debili drogowych...

qwerq221

2017-05-10, 20:17
co te k***y mają we łbie jabane śmiecie no mnie to jeszcze nie spotkało ale do ch*ja bym chyba nie wytrzymał