18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyjątkowo krótkie życie...

Halman • 2022-04-17, 02:21

statystycznego brazola...

lysymisio6969

2022-04-17, 03:28
akcja z dupy.. i z dupy śmierć.. chyba..

pięć razy oglądałem i wciąż akcja bez sensu jak ch*j spod kredensu nie do pojęcia..

siwy łysy po lewej nawet nie zdziwiony..

a ten w czapeczce po lewej zainteresowany nawet - 7 oglądnięcie

tylko jedna k***a pod ścianą sp***oliła - 9 oglądnięcie.. studium się z tego robi..

niebieski co skakał po lewej usiadł i nie wstał po odj***niu gościa, pewnie miał dobrą miejscówkę.. - 12 oglądnięcie

generalnie myślę sobie, że atmosfera spoko jak to przed świętami wielkiej nocy, ludzie spoko, jakieś kulki bilardowe, jakieś podskoki, może k***ę się wyr*cha , jest wesoło i.. może to był ochroniarz??

dwa pedały po lewej poszły się r*chać - 15 oglądnięcie

kumpel odj***nego w czarnej czapeczce przezornie odszedł z linii strzału, wiedział chyba co się święci

chyba tylko laska w białym ogarnęła co będzie się działo.. i wcześniej gość w kapturku i białej panterce,, może jego szukał gość z szotganem? a może laska w białym i gość odstrzelony walili po rogach czarnego bo ten ewidentnie kogoś szukał a laska widzaiła co będzie.. tyle pytań..

seliustius

2022-04-17, 03:49
Chłopcy siedzą jakby w przeciągu pół godziny ten był piąty

35i

2022-04-17, 04:14
seliustius napisał/a:

Chłopcy siedzą jakby w przeciągu pół godziny ten był piąty



Użyłbyś czasem jakiegoś znaku interpunkcyjnego, bo myślałem, że chłopcy siedzą jakby w przeciągu.

baronturbina

2022-04-17, 08:51
lysymisio6969 napisał/a:

akcja z dupy.. i z dupy śmierć.. chyba..
pięć razy oglądałem i wciąż akcja bez sensu jak ch*j spod kredensu nie do pojęcia..
siwy łysy po lewej nawet nie zdziwiony..
a ten w czapeczce po lewej zainteresowany nawet - 7 oglądnięcie
tylko jedna k***a pod ścianą sp***oliła - 9 oglądnięcie.. studium się z tego robi..
niebieski co skakał po lewej usiadł i nie wstał po odj***niu gościa, pewnie miał dobrą miejscówkę.. - 12 oglądnięcie
generalnie myślę sobie, że atmosfera spoko jak to przed świętami wielkiej nocy, ludzie spoko, jakieś kulki bilardowe, jakieś podskoki, może k***ę się wyr*cha , jest wesoło i.. może to był ochroniarz??
dwa pedały po lewej poszły się r*chać - 15 oglądnięcie
kumpel odj***nego w czarnej czapeczce przezornie odszedł z linii strzału, wiedział chyba co się święci
chyba tylko laska w białym ogarnęła co będzie się działo.. i wcześniej gość w kapturku i białej panterce,, może jego szukał gość z szotganem? a może laska w białym i gość odstrzelony walili po rogach czarnego bo ten ewidentnie kogoś szukał a laska widzaiła co będzie.. tyle pytań..


Jestem pod wrażeniem wypowiedzi. Tyle wątków zamykające się w jedną konkluzje. Tylko mam jedno pytanie:
Co to jest k***a za słowo „ogladnąć”. Do ch*ja w szkole uczą mówić po białostocku?

Dzisiaj

2022-04-17, 08:57
baronturbina napisał/a:

Jestem pod wrażeniem wypowiedzi. Tyle wątków zamykające się w jedną konkluzje. Tylko mam jedno pytanie:
Co to jest k***a za słowo „ogladnąć”. Do ch*ja w szkole uczą mówić po białostocku?



juz lepsze "oglądnąć" nie "nie panimaju, ty daj darmo, ja nie przyjechaju tu robotac"

sajet

2022-04-17, 09:33
Strzał z metra w głowę...liczylem na spektakularną fontannę krwi :-|

encoder178

2022-04-17, 10:18
lysymisio6969 napisał/a:

akcja z dupy.. i z dupy śmierć.. chyba..
pięć razy oglądałem i wciąż akcja bez sensu jak ch*j spod kredensu nie do pojęcia..
siwy łysy po lewej nawet nie zdziwiony..
a ten w czapeczce po lewej zainteresowany nawet - 7 oglądnięcie
tylko jedna k***a pod ścianą sp***oliła - 9 oglądnięcie.. studium się z tego robi..
niebieski co skakał po lewej usiadł i nie wstał po odj***niu gościa, pewnie miał dobrą miejscówkę.. - 12 oglądnięcie
generalnie myślę sobie, że atmosfera spoko jak to przed świętami wielkiej nocy, ludzie spoko, jakieś kulki bilardowe, jakieś podskoki, może k***ę się wyr*cha , jest wesoło i.. może to był ochroniarz??
dwa pedały po lewej poszły się r*chać - 15 oglądnięcie
kumpel odj***nego w czarnej czapeczce przezornie odszedł z linii strzału, wiedział chyba co się święci
chyba tylko laska w białym ogarnęła co będzie się działo.. i wcześniej gość w kapturku i białej panterce,, może jego szukał gość z szotganem? a może laska w białym i gość odstrzelony walili po rogach czarnego bo ten ewidentnie kogoś szukał a laska widzaiła co będzie.. tyle pytań..



k***a, lecz się stary.. Żeby tak analizować małpę i oglądać ją kilkadziesiąt razy + spisywać jakiś raport..

Halman

2022-04-17, 10:30
encoder178 napisał/a:

k***a, lecz się stary.. Żeby tak analizować małpę i oglądać ją kilkadziesiąt razy + spisywać jakiś raport..


pie**olisz wać pan, rozbieranie na elementy pierwsze jest zawsze najlepsze...

Quassar

2022-04-17, 11:16
Halman napisał/a:

pie**olisz wać pan, rozbieranie na elementy pierwsze jest zawsze najlepsze...



Dokładnie inżynieria wsteczna zawsze skuteczna, ale on jest ten inżynierem z Afryki on tego nie zrozumie, śmieje się dopiero jak tłum zacznie się śmiać żeby nie było że nie zrozumiał żartu.

xXPeinXx

2022-04-17, 11:43
Halman napisał/a:

pie**olisz wać pan, rozbieranie na elementy pierwsze jest zawsze najlepsze...



Dokładnie tak jak piszesz ;]


luxpiotr

2022-04-17, 16:25
Tego syfu nawet ruscy nie chcieliby podbijać.

Anonimowyja

2022-04-17, 20:55
Nie zadziera się z kimś, kto ma broń palną w ręku. Tym bardziej, jeśli jest to strzelba.

lysymisio6969

2022-04-18, 07:05
baronturbina napisał/a:

Jestem pod wrażeniem wypowiedzi. Tyle wątków zamykające się w jedną konkluzje. Tylko mam jedno pytanie:
Co to jest k***a za słowo „ogladnąć”. Do ch*ja w szkole uczą mówić po białostocku?



dwie odpowiedzi, klasyczna i rozbudowana:

1 sp***alaj

2 widzę tu orgiastyczną inklinację wyemancypowania asymptomatycznej intencji do puryzmu lingwistycznego czego efektem jest anihilacja percepcji implementowanych modernistycznych neologizmówa a konsekwencją tego może być limitowanie funkcji emotywnej enuncjacji...