18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjątkowo krótki pościg

phrontch • 2019-07-24, 07:34
Uciekać pickupem to trzeba umieć




IOI

2019-07-24, 08:16
krotkie to jest nagranie, a poscig mogl trwac pol dnia

nerwusadas

2019-07-24, 08:47
ci policjanci tam to tez rzeżnicy

radek225

2019-07-24, 16:32
nerwusadas napisał/a:

ci policjanci tam to tez rzeżnicy



Jacy k***a rzeźnicy? Mieli za nim jechać i mówić "prosimy bardzo Pana o uprzejme wyjście z samochodu"? Po dobroci nie chcieli, to musieli strzelać, o kij Ci chodzi? Nie podoba się, to sam idź do policji, i jak ktoś będzie Ci wygrażał, albo sp***alał, tojedź za nim i krzycz "Bardzo Pana przepraszam, ale muszę Pana zatrzymać. Mam nadzieję, że się Pan nie gniewa, prawda?"

TB303

2019-07-24, 16:34
nerwusadas napisał/a:

ci policjanci tam to tez rzeżnicy


Dowiedz się trochę i Brazylii i o tym, ile napadów zostaje tam dokonanych przez bandziorów na motocyklach. Wtedy zrozumiesz, że z nimi nie można się patyczkować. Tam co każdy spotykany przechodzień, może marzyć o poderżnięciu Ci gardła.

korowiow777

2019-07-24, 16:49
sk***iel uciekał nie myslac o nikim i niczym. Mógł zabić wiele osób tą poółciężarówką. Ty mi mówisz, że rzeźnicy.... acha.

kuba6969masochista

2019-07-24, 17:38
Macie nasrane w głowach, gościu wystarczy napisał, że są rzeźnikami a wam już odpie**ala.... taki bejt można wyczuć na kilometr. Niestety widać kto jest świeżym mięskiem, lub starym Januszem. I ogólnie to geji powinniście szanować, a jak ktoś chcę zmienić płeć to finansowane powinno być z NFZ. Nie zapomnijmy o aborcji do 14 roku życia :D KOCHAM Afroamerykanów o ciemniejszym kolorze niż mój bezwartościowy biały wy pieprzeni rasiści.....