18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjątkowo dobrana para...

Halman • 2021-09-12, 06:38

oraz ich samochód który jeździ tylko do przodu... :ubawdolez:

patryk987

2021-09-12, 07:25
Wygląda na zablokowany hamulec postojowy, auto pewnie automat 4x4 więc auto nie ruszało przez poślizg na konwerterze dopiero jak dodał mocno gazu to siła przeciążyła siłe zablokowanego kołą, do nie wiem po co się tak speszyli z ratowaniem jak laska zginęła już od pierwszego uderzenia o barierę.

Silverface

2021-09-12, 08:02
Może ten samochód to Christine jak w książce Stephena Kinga. ;)

venezia21

2021-09-12, 09:28
Bourbonable napisał/a:

piękna śmierć.



Ale z drugiej strony tępa dzida

baronturbina

2021-09-12, 09:33
patryk987 napisał/a:

Wygląda na zablokowany hamulec postojowy, auto pewnie automat 4x4 więc auto nie ruszało przez poślizg na konwerterze dopiero jak dodał mocno gazu to siła przeciążyła siłe zablokowanego kołą, do nie wiem po co się tak speszyli z ratowaniem jak laska zginęła już od pierwszego uderzenia o barierę.


Patryk! Wirtuozie mechaniki, błagam naprawiaj mi samochód!

Jacek86s

2021-09-12, 09:38
To się nazywa dobry podbródkowy.

Juzwa

2021-09-12, 09:41
To autko nie ma wstecznego? Bo pchają go do tyłu już wszyscy.

TomRar

2021-09-12, 09:44
Pytanie do eksperta, czy jest jakakolwiek szansa, że po takim szyjo-uderzeniu babka przeżyła?

Halman

2021-09-12, 09:50
TomRar napisał/a:

Pytanie do eksperta, czy jest jakakolwiek szansa, że po takim szyjo-uderzeniu babka przeżyła?


zajmuję się amatorsko astrobiologią więc obstawiam zerwane kręgi szyjne..

Kurde26

2021-09-12, 12:02
patryk987 napisał/a:

Wygląda na zablokowany hamulec postojowy, auto pewnie automat 4x4 więc auto nie ruszało przez poślizg na konwerterze dopiero jak dodał mocno gazu to siła przeciążyła siłe zablokowanego kołą, do nie wiem po co się tak speszyli z ratowaniem jak laska zginęła już od pierwszego uderzenia o barierę.



Miałem do czynienia z takim automatem. Pojechałem do komisu kupić auto. Mocno się zdziwiłem na jeździe próbnej. Jeszcze gościu mi wmawiał że to automat starego typu i tak ma być i jak nie jeździłem automatem to mam się nie mądrować.

patryk987 napisał/a:

Wygląda na zablokowany hamulec postojowy, auto pewnie automat 4x4 więc auto nie ruszało przez poślizg na konwerterze dopiero jak dodał mocno gazu to siła przeciążyła siłe zablokowanego kołą, do nie wiem po co się tak speszyli z ratowaniem jak laska zginęła już od pierwszego uderzenia o barierę.



Miałem do czynienia z takim automatem. Pojechałem do komisu kupić auto. Mocno się zdziwiłem na jeździe próbnej. Jeszcze gościu mi wmawiał że to automat starego typu i tak ma być i jak nie jeździłem automatem to mam się nie mądrować.
Tam był problem papą olejową chyba. W każdym razie auto nie ruszało nie ruszało a potem jak z procy

dogip

2021-09-12, 12:06
Ci wy tu k***a mechanikujecie? pie**olicie o skrzyniach i innych pierdołach. Tu świat stracił dobrej klasy zmywarkę k***a mać. To jest tragedia, a nie jakiś zablokowany złom.

AnalAcrobat

2021-09-12, 12:18
patryk987 napisał/a:

Wygląda na zablokowany hamulec postojowy, auto pewnie automat 4x4 więc auto nie ruszało przez poślizg na konwerterze dopiero jak dodał mocno gazu to siła przeciążyła siłe zablokowanego kołą, do nie wiem po co się tak speszyli z ratowaniem jak laska zginęła już od pierwszego uderzenia o barierę.



Mozesz mieć rację, z drugiej strony może wystarczyło wrzucić wsteczny? Cholera wie.
Co do dalszej części filmu, to poezja

:oops:

bodzio667

2021-09-12, 13:19
-Nie mogę ruszyć tego samochodu, pomóż mi, kochanie.
-Nie dajemy rady. Czekaj, włączę wsteczny, a ty pchaj.
-"No, teraz mam szansę z nią skończyć"

Tak to było.