18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

mygyry

2017-10-20, 15:52
XXI wiek a niektórzy dalej myślą, że ziemia jest kulista, może jeszcze idźcie dzieci zaszczepić! :facepalm:

kokos_123

2017-10-20, 17:15
grawitacja nie istnieje, taa... trochę mocne założenie dla płaskoziemców, bo inaczej nici.

SpeedyG

2017-10-20, 17:24
k***a jacy debile w to wierzą, na idiotach zaczęli zarabiać w Ameryce. Niedługo moda przyjdzie do Polski

WieprzowinkadlaMuslimka

2017-10-20, 17:28
Ma szanse na bycie premierem jak Myszka Agresorka Zostanie Wice Prezytentem a Swetru Zastępcą Prezydenta.

SQRW3L_ponury

2017-10-20, 17:52
Zastanawialiście sie kiedyś skąd sie biorą tacy ludzie - kto ich produkuje i po co ? Czy to jakaś organizacja/instytucja masowo robi z nich idiotów ? Skąd wziął sie ich pogląd i na czym go opierają ? Jaki mechanizm powoduje że wierzą w tak oczywiste brednie i dlaczego wciąz ich na świecie przybywa choć powinnoo być odwrotnie ?

ciekawe... 8-)

Al...........go

2017-10-20, 18:19
SQRW3L_ponury napisał/a:

Zastanawialiście sie kiedyś skąd sie biorą tacy ludzie - kto ich produkuje i po co ? Czy to jakaś organizacja/instytucja masowo robi z nich idiotów ? Skąd wziął sie ich pogląd i na czym go opierają ? Jaki mechanizm powoduje że wierzą w tak oczywiste brednie i dlaczego wciąz ich na świecie przybywa choć powinnoo być odwrotnie ?

ciekawe... 8-)



Socjalizm daje szanse płodzenia i utrzymania dzieci niezaradnym życiowo idiotom. Za 20 lat będziemy zbierać takie same plony 500+ z tym, że u naszym idiotom poza brakiem w intelekcie będzie towarzyszył FAS.

pi...........ja

2017-10-20, 19:07
SQRW3L_ponury napisał/a:

Zastanawialiście sie kiedyś skąd sie biorą tacy ludzie - kto ich produkuje i po co ? Czy to jakaś organizacja/instytucja masowo robi z nich idiotów ? Skąd wziął sie ich pogląd i na czym go opierają ? Jaki mechanizm powoduje że wierzą w tak oczywiste brednie i dlaczego wciąz ich na świecie przybywa choć powinnoo być odwrotnie ?

ciekawe... 8-)

Płaskoziemców stworzono machając Biblią, by wrzucić do wspólnego wora z przeciwnikami jedynych właściwych faktów, np. zamachów na WTC i ośmieszyć. Teraz głoszący złe rzeczy będą kojarzeni z płaską ziemią.

sezamkowyRozpierdol

2017-10-20, 19:10
XXI wiek to wiek, w którym ludzkość zaczyna cofać się do tyłu, zamiast fakty naukowe to spiski i religie mają największe branie wśród społeczeństwa, zamiast tendencji globalnego zjednoczenia i rozpoczęcia ery kosmicznej - mamy coraz większe podziały.
A coraz mocniej rozwijająca się konserwatywna, prawicowa choroba islamska coraz bardziej zamyka ludzkość, ludzkie umysły na dalszy rozwój, badania Wszechświata oraz próby zrozumienia Wszechświata.

BundyR

2017-10-20, 19:21
czy ziemia jest płaska, czy nie, to każdy z nas bazuje na teoriach i książkach. Czy sa prawdziwe? Są powszechnie uznane za prawdziwe. Nam jedynie potwierdzić zajebistość smaku piwa, c*pki i zapach guwna. Tezę tę przyjmujemy za pewnik, tak jak południowi koreańcy nieśmiertelność Kima. Po co to krytykować? Każdy ma swój rozum, chyba, że dowiódł istnienia teorii fizyki sam, obalił teorie naukowe itp.

~Velture

2017-10-20, 19:25
Cytat:

cofać się do tyłu


A da się cofać do przodu, w bok albo góra/dół?

jedrzej152

2017-10-20, 19:48
@BundyR No nie, wprowadzasz ludzi w błąd, to że Ziemia jest płaska to faktycznie jakaś teoria z czapy, jednak to że jest okrągła da się wyjaśnić w racjonalny sposób i obalić KAŻDY argument płaskoziemcy. Jestem geodetą i jak usłyszałem w jakimś filmie, że geodeci są przekupieni przez NASA i innych to spojrzałem w kieszeń i zacząłem szukać swoich melonów z łapówek. Swoją drogą wystarczy obalić całą tą terię jednym pytaniem. PO ch*j TAKI SPISEK...?