18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Psilocke

2017-10-20, 20:08
@ up
Jak jesteś geodeta to powiedz jaki kąt odchylenia na przestrzeni jest brany do poprawek przy wymiarach?

Mnie najbardziej śmieszy co innego.
I jedni i drudzy wysmiewaja przeciwników swoich teorii a żaden z nich ani nie widział płaskiej ani okrągłej ziemi.
Mówię o zobaczeniu na własne oczy.
Jednak i jedni i drudzy z pianą na ustach bronią CZYICHŚ teorii.
A "dowodów" na potwierdzenie i obalenie obu teorii nie brakuje.

sezamkowyRozpierdol

2017-10-20, 20:17
@Psilocke

k***a idź się zabij chłopie dla dobra ludzkości :krejzi:
No chyba że to jest troll to dam piwko na wszelki wypadek i szanuje jak poj***ny bo lubię wywoływanie gównoburzy :amused:

~Velture

2017-10-20, 20:28
Cytat:

Mnie najbardziej śmieszy co innego.
I jedni i drudzy wysmiewaja przeciwników swoich teorii a żaden z nich ani nie widział płaskiej ani okrągłej ziemi.
Mówię o zobaczeniu na własne oczy.
Jednak i jedni i drudzy z pianą na ustach bronią CZYICHŚ teorii.
A "dowodów" na potwierdzenie i obalenie obu teorii nie brakuje.


A wiesz o tym, że tlen wynaleziono dopiero w 1772 roku? To dopiero żydowska teoria spiskowa, że niby musimy oddychać!
Weź idź i sprawdź czy to prawda bo ja na oczy nigdy nie widziałem tego rzekomego tlenu i nie ma na to żadnych dowodów bo nikt go nie widział!

St...........on

2017-10-20, 20:50
Czas zrobić jakiegoś gifa z Kopernikiem (tak wiem ,był kobietą) wyśmiewającego płaskomózgowców.

Edit: najprostrzym przykładem obalenia płaswkomózgowców jest fakt lotu samolotów (które de facto chcą zużyć jak najmniej paliwa, bo koszty) po łuku na płaskiej siatce geograficznej, gdzie w rzeczywistości lecą w linii prostej z punktu A do punktu B.

Psilocke

2017-10-20, 21:03
sezamkowyRozpie**ol napisał/a:

@Psilocke

k***a idź się zabij chłopie dla dobra ludzkości :krejzi:
No chyba że to jest troll to dam piwko na wszelki wypadek bo lubię wywoływanie gównoburzy :amused:



To jest ten racjonalny sposób obalenia każdego argumentu?
Gratuluję.

Velture ciebie też nigdy nie widziałem znaczy że nie istniejesz?
Takie to właśnie rozumienie słowa pisanego które zaprezentowales.

A żeby było smieszniej to mnie absolutnie pie**oli czy jest płaska, okrągła czy trojkatna albo w ciapki. Ale spoko.

qwerty1234567890

2017-10-20, 21:08
jedrzej152 napisał/a:

PO ch*j TAKI SPISEK...?



Aby udowodnić, że Bóg istnieje, a Szatan rządzi światem, natomiast Nasa i inni im podobni są jego marionetkami. Platwusy tak naginają fizykę i matematykę z dupy wziętymi wzorami i wartościami jakiś stałych, że sami nie potrafią tego wyjaśnić co z czego się bierze, a posiłkują się często doświadczeniami z 17xx, 18xx r. bądź wymyślają teorie, której nie poparli w rzeczywistości, bo nie chce im się ruszyć dupy z domu/mieszkania. Tak właśnie kończy się sp***alanie na wagary ze szkoły.

mygyry

2017-10-20, 21:11
Rozpie**ala mnie fakt, jak wielu ludzi nie ogarnia, że to zwykły trolling, który co inteligentniejsi potrafią wnieść na wyżyny dzięki teoretycznie mądrej gadce, od której lemingi puchną i tłumaczą z zaciekłością jak to tamci się mylą.
Brakuje mi to jeszcze gównoburzy czy latający potwór spaghetti istnieje, czy też jednak nie, bo oni mają od ch*ja argumentów, że to przecież niemożliwe...

Nellum

2017-10-21, 04:24
czasem czytanie komentarzy pod filmikiem bardziej ryje banie niż sam filmik pozdro :-P

BanujNasNieMichalka

2017-10-21, 04:29
Te plaskoziemcy, a jak udowodnicie ze jest płaska? Ja tam uważam ze żyjemy w kostce, księżyc i planety są jak naleśniki jebniete i przyklejone do niewidzialnej kopuły i ogólnie zjawiska w kosmosie to wygenerowane są komputerowo niezliczone hajsy idą na przekupywanie żołnierzy i innej maści tych oszustów i ogólnie cały świat to spisek bo my nie istniejemy wiec juz sie zabijcie.

natking

2017-10-21, 05:37
Kiedyś, gdy nie było internetu, idioci byli izolowani i trzymali się na uboczach. Byli wioskowymi głupkami, dziwakami. Teraz dano im możliwość zbierania się i tworzenia towarzystw wzajemnego całowania się po siurkach. Tfu!

@Psilocke. Dla małych powierzchni nie stosuje się poprawek, bo krzywizna nie odgrywa wielkiego znaczenia. Dlatego funkcjonuje podział na tzw. geodezję wyższą i niższą.

Cara_Al_Sol

2017-10-21, 10:24
Sam fakt, że powstają filmy, które wyjaśniają, że Ziemia nie jest płaska... :facepalm:

SpeedyG

2017-10-21, 10:56
Płaskoziemiowcy to nie trolling tylko jak to w USA modne zarabianie wielkich pieniędzy na grupkach idiotów. Koleś napisze i wyda jakieś śmieszne książki tak samo jak teorie spiskowe nwo, ufoludki i zarobi na tym majątek.
Z grupach idiotów zawsze jest lub kieruje nimi jeden mądry, który na tym zarabia. Na r*chach feministycznych, homo, ekologach zarabiają ludzie, którzy wykorzystują bandę kretynów do własnych celów. Nawet Jehowcy mieli swój początek w USA, jak większość sekt.

acetylosalicylowy

2017-10-21, 13:45
Zakładając że Ziemia istnieje przynajmniej 3000 lat, a płaskoziemcy twierdzą że ziemia porusza się ze stałym przyspieszeniem g=9.81 m/s^2 to według ich teorii poruszamy się teraz z prędkością:

t=9.33 *10^10 [s]
g=9.81 [m/s^2]

Ze wzoru na prędkość :
V=g*t
V=9.15 *10^11 [m/s]

Gdyby to tak działało jak mówią płaskoziemcy, to teraz poruszali byśmy się z prędkością ok. 3053 razy większą niż prędkość światła.


nowynick

2017-10-21, 13:57
:roll:

o k***a jak to dodawałem byłem pewien, że gównoburzy nie będzie, no bo k***a nie ma o co... a jednak...

Pr...........em

2017-10-21, 16:24
@BundyR
Świetnie do twojej wypowiedzi pasuje cytat "lepiej siedzieć cicho i wyglądać na idiotę niż odezwać się i rozwiać wszelkie wątpliwości"...