18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyjaśnianie dzieci

Brianfiki • 2016-06-29, 16:34
Jeśli od 8h dzieci drą morde i was wk***iają to tutaj przepis jak się ich pozbyć.
Materiał własny...

Czekam na hejty


danieltrcd

2016-06-29, 20:03
autor filmiku to j***ny zjeb :)

biglog

2016-06-29, 20:09
danieltrcd, Piti1234555, UkrytaPodNickiem, lucjanomedino, tacy cwani teraz jesteście, a jak wam kazał w brzydki sposób się oddalić od bramy to jak trusie poszliście :D

krzywy123321

2016-06-29, 20:48
na takiego ch*ja zawsze miałem sposoby. Jak w zimie sapał, że biegamy i rzucamy się śnieżkami to brałem od mamuśki strzykawkę i ciepłą wodę wstrzykiwałem we wszystkie zamki w kadecie. Pięknie było oglądać jak sk***iel czekał do marca na powożenie dupska. ch*j mu w krzyż

Ri...........to

2016-06-29, 21:02
prawdziwy bandzior z netu !!! tak trzymaj suchy sk***ysynu :)
ps za 10 lat te bachory ci mordę obiją i wtedy też wrzuć to do netu bandziorze chętnie obejrzymy jak walczysz

thewhitestar

2016-06-29, 21:36
Przegoniles i wystraszyłeś bawiące się dzieci, no k***a brawo! I jeszcze się tym k***a chwalisz w internetach, brawo x 2... Mam nadzieję że ktoś tam z twojego osiedla też właśnie ogląda ten filmik i dojdzie do tego kim jesteś i skuje ci ryj. Zasłużyłeś ku*asie!

nifuro

2016-06-29, 21:41
I jak mama zadowolona w końcu w ciszy może m jak gówno oglądać? Będziesz miał małolacie własne dzieci to inaczej będziesz postępował, jakbym tam k***a z kolegą piwo łoił i darł mordę to na 100% byś społeczniaku j***ny nic nie powiedział.

Pozdrawiam serdecznie ku*asem na morde.

PS. 96 rocznik sam jeszcze niedawno tak zapie**alałeś....

klasz

2016-06-29, 22:33
Mama pewnie dała mu szlaban i dlatego taki sfrustrowany.

rozasty

2016-06-29, 22:43
Nie rozumiem waszego bólu dupska. A skąd wiecie że nie ma tak codziennie? Jak rozwydrzone bachory drą japę od rana do wieczora to ok, ale jak sebix podjedzie swoim gulfem i nak***ia składanką młota pneumatycznego tak że szyby latają, albo żul w stanie lewitacji serenadę pod oknami odpie**ala to wiatrówkę wyciagacie? Hipokryci pie**oleni...

babubabu89

2016-06-29, 23:39
No co za debil jak wyjrzę przez okno to mam w kolejności licząc od lewej przedszkole, szkoła podstawowa, przedszkole, żłobek i k***a od 20 lat tak żyję i mi nie przeszkadza a temu kretynowi 4 gówniaki przeszkadzają :D

Mindfuck

2016-06-29, 23:39
Katowice noco, zapraszam do mnie pod okno, ale zejdź ładnie i powiedz tym co sobie tam stoją że mają wypie**alać, ja nagrywam. Podejmujesz rękawicę?

Hvsarz

2016-06-29, 23:59
niezwyciężony napisał/a:

zawsze się k***a znajdzie janusz któremu wszystko przeszkadza,
czuje się j***ny panem na włościach a cały teren spółdzielni uważa za prywatny,
takie ch*je zawsze mają klamki umazane gównem :amused:

Postaw se chałupę, opie**ol płotem będziesz na swoim


Mam chałupę, mam płot siedzę na swoim i co? I dalej jakieś gównozjeby potrafią stanąć przy samym płocie i drzeć ryja, bo 1 raz w życiu nakrętkę powąchali.
To nie jest "jakiś janusz" tylko cywilizowani ludzie nawet mieszkając na osiedlu potrafią jakoś współżyć z innymi, jedynie takie coś jak ty nie potrafi tego zrozumieć i czasem się zdarzy, ze dostanie w japę za darcie mordy. Cóż, życie.

rozasty

2016-06-30, 00:01
Mindfuck napisał/a:

Katowice noco, zapraszam do mnie pod okno, ale zejdź ładnie i powiedz tym co sobie tam stoją że mają wypie**alać, ja nagrywam. Podejmujesz rękawicę?


Chcąc się napić mleka nie kupuję całej krowy. A na każdego cwaniaka znajdzie się większy cwaniak☺

Ni...........ny

2016-06-30, 00:21
Hvsarz napisał/a:


Mam chałupę, mam płot siedzę na swoim i co? I dalej jakieś gównozjeby potrafią stanąć przy samym płocie i drzeć ryja, bo 1 raz w życiu nakrętkę powąchali.
To nie jest "jakiś janusz" tylko cywilizowani ludzie nawet mieszkając na osiedlu potrafią jakoś współżyć z innymi, jedynie takie coś jak ty nie potrafi tego zrozumieć i czasem się zdarzy, ze dostanie w japę za darcie mordy. Cóż, życie.



To są k***a dzieci i są wakacje, rozumiem cebulaku j***ny że mogą ci przeszkadzać w drapaniu się po śmierdzących jajach i wpie**alaniu digi dongów po ciężkim dniu zapie**alania na jakiejś budowie, ale ch*j ci w dupę buraku, pod moim oknem też drą ryja dzieci sąsiadów a w życiu nawet przez myśl mi nie przeszło żeby się o to przypie**alać, swoje bękarty możesz trzymać krótko, se je napie**alaj pasem za hałasowanie jak chcesz, ale od cudzych to ty się cwe*u odpie**ol :amused:

Brianfiki

2016-06-30, 00:28
niezwyciężony napisał/a:


Przecież sam się prosiłeś żeby ci pojechać :roll:



No i właśnie Wam za to dziękuję. Za spełnienie mojego życzenia :)

konował

2016-06-30, 00:38
Dzieci siedzą przed kompem
ŹLE
Dzieci bawią się na dworze
ŹLE
Wam pie**olone polaczki naprawdę ciężko dogodzić.