topic

wydziarane lasnecje

264
piwo
haqer  @ 2012-09-23, 23:53
Warto obejrzeć do końca ;) . Produkcja własna, sesji do kalendarza z wydziaranymi laskami . Cieszy oko :d :cycki:

na 100% nie było i ch*j :D

Sombrero360 

8
2012-09-24, 00:08 [link]
uwaga spoiler: nie ma cycków!
ale piwo za produkcję własną ;)

haqer 

1
2012-09-24, 00:10 [link]
cycki są tylko częściowo zakryte ;/ . Ale i tak działa na wyobraźnię :D

Dimitrij 

2
2012-09-24, 00:14 [link]
Nie ma cycków plus muzyka... gówno nie piwo.

pesanserinusminor 

21
2012-09-24, 00:15 [link]
Ciało ludzkie jest na tyle doskonałe, że nie trzeba na nim bazgrolić. Wystarczy wziąć się za siebie. Jakiekolwiek dziary są ch*jowe, muzyka pedalska, laski średnie.

Żeby wzmocnić efekt mojej wypowiedzi powtórzę, tatuują się tylko brzydkie, leniwe pojeby

ziomka22 

3
2012-09-24, 00:28 [link]
@up obejrzyj jeszcze raz i zwróć uwagę na czarną pannę z wydziaraną różą.
O ile zgodzę się, że dziaranie to zło, tak nie zgodzę się że robią to brzydkie i nie zadbane.

haqer 

101
2012-09-24, 00:34 [link]
@pesanserinusminor piwo dałem Ci przez przybadek ;) . Jeśli one dla Ciebie są brzydkie , to wracaj do swojego chłopaka :) . To że płaczesz na widok igły to też nie moja wina ;) . A tatuaż to sztuka . Co do muzyki , trzeba korzystać z tego co dostaniesz i masz na to licencję. I to kwestia gustu, a o gustach się dyskutuje. Żal mi tylko ludzi którzy się ograniczają do jednego stylu. co do "wydziaranych brzydali" :

pesanserinusminor 

30
2012-09-24, 01:45 [link]
haqer napisał/a:
to wracaj do swojego chłopaka

nie mierz wszystkich swoją miarą

haqer napisał/a:
To że płaczesz na widok igły to też nie moja wina

och, ach, ę, bo dziary są dla prawdziwych twardzieli. Zapewniam cię, dzieciaku, że są w życiu dużo boleśniejsze rzeczy niż tatuowanie

haqer napisał/a:
A tatuaż to sztuka .

tak jak rap to muzyka...tatuaż jest przydatny tylko do znakowania zwierząt, mój pies ma na uchu, ludzkie ciało jest sztuką samo w sobie, a bazgranie po nim jest jak malowanie szlaczków na freskach w kaplicy sykstyńskiej. Jak ktoś ma jakieś kompleksy to polecam sport, po roku treningów widać od razu piękno jakie skrywało sadło . Nikt jakoś nie widzi potrzeby bazgrania po Dawidzie Michała Anioła.

haqer napisał/a:
I to kwestia gustu, a o gustach się dyskutuje.

no o o gustach to nie, w sumie o bezguściu i znakowaniu bydła też się nie powinno

haqer napisał/a:
co do "wydziaranych brzydali"

też poszukałem kilku wydziaranych brzydali, temu jakoś dziary nie pomogły

i powiem, że trzeba być niezłym zjebem żeby podpierać się fotoszopowanymi obrazkami lasek, które wyglądałyby dużo lepiej bez tatuaży, z resztą mógłbym tu nawrzucać fotek fajnych lasek bez dziar, ale po co ścigać się z debilem

Wszelkie modyfikacje ciała są objawem poj***nia, kompleksów i zaburzeń.

haqer 

52
2012-09-24, 02:02 [link]
pesanserinusminor, tak sobie przejrzałem Twoje posty, 2 suchary i jedno gówno o chorobach psychicznych na hardzie i Twoje wypowiedzi pod filmikami i stwierdzam, że wszystko zawsze wiesz najlepiej, nic Ci nie pasuje i udajesz mądrego :) . Dlatego szkoda mi czasu na dyskusję z Tobą i żegnam Cię ozięble.

BTW
Cytat:
Wszelkie modyfikacje ciała są objawem poj***nia, kompleksów i zaburzeń.
objawami tych wszystkich rzeczy o których mówisz są Twoje komentarze.
Cytat:
Zapewniam cię, dzieciaku
Twój rocznik to 1990... mógł bym być Twoim starym.. ale masz psa

Bazi86 

1
2012-09-24, 09:46 [link]
fajne mosz koleżanki :D podziel sie

fryca88 

2
2012-09-24, 10:27 [link]
Nie ma to jak dobra dziara na dobrym ciele

skandal89 

21
2012-09-24, 10:32 [link]
wydziarane laski są zajebiste.

kapiszon3 

9
2012-09-24, 10:48 [link]
pesanserinusminor ale ty jestes zacofanym debilem pewnie jestes jakims niedoj***nym ministrantem albo cos w tym stylu
nie pozdrawiam ale lituje sie nad twoja glupota bo dawno tak tepych wypocin tu nie bylo
pis joł
   Popularne tagi
kiepski  elektro  ale urwał  czarnoskórzy  mnie  pride  klatka piersiowa  dave  tupolew  walnięcie  najszybszy  venezuela  burneika
[ KWEJK ] [ JEB Z DZIDY ] [ WĄCHAM KSIĄŻKI ]