18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wydziarane lasnecje

haqer • 2012-09-23, 23:53
Warto obejrzeć do końca ;) . Produkcja własna, sesji do kalendarza z wydziaranymi laskami . Cieszy oko :d :cycki:


na 100% nie było i ch*j :D

Sombrero360

2012-09-24, 00:08
uwaga spoiler: nie ma cycków!
ale piwo za produkcję własną ;)

haqer

2012-09-24, 00:10
cycki są tylko częściowo zakryte ;/ . Ale i tak działa na wyobraźnię :D

Dimitrij

2012-09-24, 00:14
Nie ma cycków plus muzyka... gówno nie piwo.

pesanserinusminor

2012-09-24, 00:15
Ciało ludzkie jest na tyle doskonałe, że nie trzeba na nim bazgrolić. Wystarczy wziąć się za siebie. Jakiekolwiek dziary są ch*jowe, muzyka pedalska, laski średnie.

Żeby wzmocnić efekt mojej wypowiedzi powtórzę, tatuują się tylko brzydkie, leniwe pojeby

ziomka22

2012-09-24, 00:28
@up obejrzyj jeszcze raz i zwróć uwagę na czarną pannę z wydziaraną różą.
O ile zgodzę się, że dziaranie to zło, tak nie zgodzę się że robią to brzydkie i nie zadbane.

haqer

2012-09-24, 00:34
@pesanserinusminor piwo dałem Ci przez przybadek ;) . Jeśli one dla Ciebie są brzydkie , to wracaj do swojego chłopaka :) . To że płaczesz na widok igły to też nie moja wina ;) . A tatuaż to sztuka . Co do muzyki , trzeba korzystać z tego co dostaniesz i masz na to licencję. I to kwestia gustu, a o gustach się dyskutuje. Żal mi tylko ludzi którzy się ograniczają do jednego stylu. co do "wydziaranych brzydali" :




pesanserinusminor

2012-09-24, 01:45
haqer napisał/a:

to wracaj do swojego chłopaka



nie mierz wszystkich swoją miarą


haqer napisał/a:

To że płaczesz na widok igły to też nie moja wina




och, ach, ę, bo dziary są dla prawdziwych twardzieli. Zapewniam cię, dzieciaku, że są w życiu dużo boleśniejsze rzeczy niż tatuowanie


haqer napisał/a:

A tatuaż to sztuka .




tak jak rap to muzyka...tatuaż jest przydatny tylko do znakowania zwierząt, mój pies ma na uchu, ludzkie ciało jest sztuką samo w sobie, a bazgranie po nim jest jak malowanie szlaczków na freskach w kaplicy sykstyńskiej. Jak ktoś ma jakieś kompleksy to polecam sport, po roku treningów widać od razu piękno jakie skrywało sadło . Nikt jakoś nie widzi potrzeby bazgrania po Dawidzie Michała Anioła.


haqer napisał/a:

I to kwestia gustu, a o gustach się dyskutuje.




no o o gustach to nie, w sumie o bezguściu i znakowaniu bydła też się nie powinno


haqer napisał/a:

co do "wydziaranych brzydali"



też poszukałem kilku wydziaranych brzydali, temu jakoś dziary nie pomogły





i powiem, że trzeba być niezłym zjebem żeby podpierać się fotoszopowanymi obrazkami lasek, które wyglądałyby dużo lepiej bez tatuaży, z resztą mógłbym tu nawrzucać fotek fajnych lasek bez dziar, ale po co ścigać się z debilem



Wszelkie modyfikacje ciała są objawem poj***nia, kompleksów i zaburzeń.

haqer

2012-09-24, 02:02
pesanserinusminor, tak sobie przejrzałem Twoje posty, 2 suchary i jedno gówno o chorobach psychicznych na hardzie i Twoje wypowiedzi pod filmikami i stwierdzam, że wszystko zawsze wiesz najlepiej, nic Ci nie pasuje i udajesz mądrego :) . Dlatego szkoda mi czasu na dyskusję z Tobą i żegnam Cię ozięble.

BTW
Cytat:

Wszelkie modyfikacje ciała są objawem poj***nia, kompleksów i zaburzeń.

objawami tych wszystkich rzeczy o których mówisz są Twoje komentarze.
Cytat:

Zapewniam cię, dzieciaku

Twój rocznik to 1990... mógł bym być Twoim starym.. ale masz psa

Bazi86

2012-09-24, 09:46
fajne mosz koleżanki :D podziel sie

fryca88

2012-09-24, 10:27
Nie ma to jak dobra dziara na dobrym ciele


skandal89

2012-09-24, 10:32
wydziarane laski są zajebiste.

kapiszon3

2012-09-24, 10:48
pesanserinusminor ale ty jestes zacofanym debilem pewnie jestes jakims niedoj***nym ministrantem albo cos w tym stylu
nie pozdrawiam ale lituje sie nad twoja glupota bo dawno tak tepych wypocin tu nie bylo
pis joł