18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wydziarane lasnecje

haqer • 2012-09-23, 23:53
Warto obejrzeć do końca ;) . Produkcja własna, sesji do kalendarza z wydziaranymi laskami . Cieszy oko :d :cycki:


na 100% nie było i ch*j :D

haqer

2012-09-24, 23:06
Nic sobą nie reprezentujesz, więc szkoda mi czasu na rozmowę z Tobą. A żebyś się nie nudził jak będę Cię olewał, to znalazłem Ci pracę:

skandal89

2012-09-25, 00:23
k***a ludzie, ale się spinacie o te dziary, jak ktoś chce to robi, jak nie to nie, mnie sie podobają, ale to nie znaczy, że wszyscy tak mają, troche powagi kuwra mać. :evil:

RAMZESEK

2012-09-25, 00:36
Panowie jaki tytuł podkladu z tego filmiku??

znalazlem, dla potomnych

Zedd Feat. Matthew Koma - Spectrum (Last Hit Remix)

quarenas

2012-09-25, 00:53

tyle ode mnie, nie wrzucam tych z cycuchami na wierzchu bo pewnie nie przejdą 8-)
a co do wykonania samego filmiku to raczej przeciętnie
a i haters gona hate :-D

pesanserinusminor

2012-09-25, 01:16
quarenas,

no i co z tego? bez dziar wyglądały by też zajebiście bo są po prostu ładne, a te bazgroły tylko szpecą

Parker

2012-09-25, 16:54
Japie**ole Ludzie do czego dochodzi :D ze zczynam znajomych widziec w filmikach na sadolu. Pare sekund filmiku i jak micha sie usmiecha :D

Dzimboludek

2012-09-25, 21:09
pesanserinusminor napisał/a:



nie mierz wszystkich swoją miarą

och, ach, ę, bo dziary są dla prawdziwych twardzieli. Zapewniam cię, dzieciaku, że są w życiu dużo boleśniejsze rzeczy niż tatuowanie

tak jak rap to muzyka...tatuaż jest przydatny tylko do znakowania zwierząt, mój pies ma na uchu, ludzkie ciało jest sztuką samo w sobie, a bazgranie po nim jest jak malowanie szlaczków na freskach w kaplicy sykstyńskiej. Jak ktoś ma jakieś kompleksy to polecam sport, po roku treningów widać od razu piękno jakie skrywało sadło . Nikt jakoś nie widzi potrzeby bazgrania po Dawidzie Michała Anioła.

no o o gustach to nie, w sumie o bezguściu i znakowaniu bydła też się nie powinno

też poszukałem kilku wydziaranych brzydali, temu jakoś dziary nie pomogły

Obrazek

i powiem, że trzeba być niezłym zjebem żeby podpierać się fotoszopowanymi obrazkami lasek, które wyglądałyby dużo lepiej bez tatuaży, z resztą mógłbym tu nawrzucać fotek fajnych lasek bez dziar, ale po co ścigać się z debilem

Wszelkie modyfikacje ciała są objawem poj***nia, kompleksów i zaburzeń.



Taki twardy jesteś cwaniaku? Pokaz swoje dziary? Zapewniam cie ze po trzech godzinach dziarania w okolicy splotu trzewnego, lub w okolicy pach zesrałbyś się z bólu, a twoje ciało rzucało by się w konwulsjach nad którymi co najwyżej możesz sobie pomarzyć żeby panować. No chyba że jesteś jednym z j***nych spaślaków wszystko wiedzących w necie, wtedy twoja tkanka tłuszczowa skutecznie zredukowałaby ból.

Wpie**ol jeszcze więcej odstępów między akapitami, będziesz bardziej widoczny frajerze.