18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wydziarane lasnecje

haqer • 2012-09-23, 23:53
Warto obejrzeć do końca ;) . Produkcja własna, sesji do kalendarza z wydziaranymi laskami . Cieszy oko :d :cycki:


na 100% nie było i ch*j :D

161ZT650

2012-09-24, 16:56
pesanserinusminor napisał/a:

schowaj te ch*jowe obrazki dla siebie, żaden lekarz się nie tatuuje bo to ch*jowe, niezdrowe i głupie. I skończcie pie**olić o pasji i sztuce, bo używać wielkich słów każdy może: "parzenie herabty to pasja, sztuka dla której poświęca całe życie" w miejscu parzenia herbaty może być również stawianie klocka, lub drapanie się po dupie. Banda niedojebów myśli, że jak użyje słów pasja i sztuka to już jest coś. A szczytem nieograniczenia jest jebnięcie sobie dziary :homer: Od zdjęć się odpie**ol bo laski, które wrzuciłeś nie te w nagraniu to dzieło ćwiczeń i chirurgów plastycznych, a dziara to tylko przykry dodatek, napalone gimby jarałyby się nimi tak samo gdyby miały czystą skórę, pomijam fakt, że takie laski w swojej domorosłej agencji fotograficznej widujesz tylko na fotach w necie, boś za cienki bolek w tym biznesie.




Głupoty pie**olisz :) Moja żona jest lekarzem pediatrą i zna co najmniej 5 lekarzy którzy mają tatuaże. Zrobili je sobie po studiach i wcale nie uważają tego za głupie i do tego nie zdrowe. Jeżeli tatuaż jest wykonany w dobrym i czystym studiu to ryzyko jest minimalne. Mniejsze niż złapanie tężca przy nieumiejętnym obcinaniu paznokci.

Spedi

2012-09-24, 16:58
dobra gdzie mozna kupic ten kalendarz?

haqer

2012-09-24, 17:07
Spedi, prace nad nim trwają , będzie jeszcze jedna sesja . Będzie dostępny po kosztach produkcji bo to kalendarz od fanek dla fanów ;) wszystko jest na stronie z info podawane zawsze.

pesanserinusminor

2012-09-24, 17:42
haqer napisał/a:

pesanserinusminor, Stwierdzam, że na sadisticu powinna być selekcja . Kiedyś to była " Elitarna loża szyderców ", a dzięki takim ludziom ograniczonym do własnego pokoju i kompa , ignorantom i napinaczom ten portal schodzi na psy.

Teraz to doj***łeś piździe uszy :D . Pomijając fakt iż to ja je zapraszam na sesję, niektóre same się zgłaszają i są naprawdę świetnymi dziewczynami z którymi utrzymuję kontakt nawet po sesji ( dla Twojej informacji, nie wszystko co się rusza trzeba r*chać ), wykładam na to kasę i poświęcam temu czas po pracy, bo nie jestem ani fotografem ani kamerzystą, a studio wynajmuję, prowadzę o tym fanpage , a co najważniejsze robię to bezinteresownie bo robię to co lubię i czym się interesuję i robię coś dla innych ( to jest właśnie definicja pasji )
to masz 0% racji :) przykro mi :)



może brutalnie cię przebudzę z twojego snu o twej fajności, laski z filmu który robiłeś odbiegają od tych ze zdjęć których nie robiłeś



161ZT650 napisał/a:

Głupoty pie**olisz Moja żona jest lekarzem pediatrą i zna co najmniej 5 lekarzy którzy mają tatuaże. Zrobili je sobie po studiach i wcale nie uważają tego za głupie i do tego nie zdrowe. Jeżeli tatuaż jest wykonany w dobrym i czystym studiu to ryzyko jest minimalne. Mniejsze niż złapanie tężca przy nieumiejętnym obcinaniu paznokci.



Głupoty to ty pie**olisz, w każdej chwili, nawet po 20 latach, może nastąpić reakcja alergiczna na pigment i odrzucenie skóry, co w przypadku wytatuowania dużych powierzchni kończy się zgonem w cierpieniach. Bo drugie nie obchodzą mnie lekarze ktorym zabraklo punktów z LEPu i brali co zostało jeśli chodzi o miejsca na specjalizację. Współczuję pacjentom, którzy trafią na takich wytatuowanych szamanów, osobiście kazałbym wypie**alać i wezwać prawdziwego lekarza

haqer

2012-09-24, 17:58
pesanserinusminor, "Od dawna nie obchodzi nie co o mnie mówią ludzie , co prawda, a co nie prawda wiem i ch*j Ci w buzie :) " . Żyj dalej w swoim idealnym internetowym świecie, klep się do harda i wypie**alaj z mojego postu :roll:

ak48

2012-09-24, 18:14
pesanserinusminor,Pewnie jesteś gimbem, albo zakompleksionym nolifem który musi swoje żale i złości wyrzygać w taki sposób na takim a nie innym poziomie, a jeśli nie mam racji to ciota z ciebie i tyle w temacie, dziękuję dobranoc. :)

barszczzuszkami

2012-09-24, 19:15
Dajcie spokój, każdy może mieć swoje racje. Według mnie np. robienie sobie tatuaży to szpecenie wlasnego ciała, ale to co kto robi ze swoim ciałem to jego prywatna sprawa. Tak samo można się dopie**olić do grubasów, że są spasieni. Nie to ładne co ładne, tylko co się komu podoba. Czarnulki szkoda, gdyby nie ten tatuaż to zajebista dupeczka by z niej była... :(

pesanserinusminor

2012-09-24, 19:27
haqer napisał/a:

pesanserinusminor, "Od dawna nie obchodzi nie co o mnie mówią ludzie , co prawda, a co nie prawda wiem i ch*j Ci w buzie " . Żyj dalej w swoim idealnym internetowym świecie, klep się do harda i wypie**alaj z mojego postu




ciężkie musi być twoje życie nie dość, że sobie dziary robisz to jeszcze warna skleiłeś. Tak kończą frajerzy


Cytat:

pesanserinusminor,Pewnie jesteś gimbem, albo zakompleksionym nolifem który musi swoje żale i złości wyrzygać w taki sposób na takim a nie innym poziomie, a jeśli nie mam racji to ciota z ciebie i tyle w temacie, dziękuję dobranoc.



matematyka odrobiona?

haqer

2012-09-24, 19:56
pesanserinusminor, Ojeju dostałem warna. Od tej pory moje życie nie ma sensu...

pesanserinusminor

2012-09-24, 21:04
Cytat:

pesanserinusminor, Ojeju dostałem warna. Od tej pory moje życie nie ma sensu...



czemu teraz nie wyrażasz się tak dosadnie, zupełnie nie jak na wydziaranego twardziela przystało. Nie przejmuj się świat potrzebuje głupców, w końcu z kogo mógłbym się naśmiewać.

ToPrzeciezJa

2012-09-24, 21:55
@pesanserinusminor j***ny prowokator :P

Leti

2012-09-24, 22:05
pesanserinusminor napisał/a:

schowaj te ch*jowe obrazki dla siebie, żaden lekarz się nie tatuuje bo to ch*jowe, niezdrowe i głupie.



rly ?

to tak jak każdy kardiolog mówi że palenie jest śmiertelnie niezdrowie a sam p. Religa palił do końca życia , którego koniec zapoczątkował ... nowotwór płuc.

KARDIOLOG, PALIŁ, UMARŁ NA RAKA
więc waćpan nie pie**ol ... że sobie taki dziary zrobić nie może :)

--
aa... pesanserinusminor to świeżak :) wybaczam...

haqer

2012-09-24, 22:19
pesanserinusminor, Odpowiem Ci tak :
Ignacy Krasicki
"MĄDRY I GŁUPI"
nie nowina że głupi mądrego przegadał kontenet więc iż uczony nic nie odpowiadał. tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł :
rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny.
"wiesz dlaczego dzwon głośny ? bo wewnątrz próżny "

łon

2012-09-24, 22:49
Każdy ma swoje zdanie, powinno się to szanować. Ale najciężej jest spojrzeć na coś stawiając się na miejscu drugiej osoby.

Ciężko zrozumieć, że ktoś może się jarać tworzeniem muzyki, wyczynową jazdą na rowerze, spacerami po parku czy czytaniem książek, a tatuowanie jest czymś nienormalnym?

Poza tym wrzucanie zdjęć dziadków którzy mają dziary i nie wygląda to dobrze nie ma sensu. Całe życie będziesz sie zastanawiać jak będziesz żyć na starość? To ci młodość ucieknie... takie jest moje zdanie.



Żyj i daj żyć. Dzięki różnicom właśnie jest ciekawiej :ok:

pesanserinusminor

2012-09-24, 22:52
haqer napisał/a:

pesanserinusminor, Odpowiem Ci tak :
Ignacy Krasicki
"MĄDRY I GŁUPI"
nie nowina że głupi mądrego przegadał kontenet więc iż uczony nic nie odpowiadał. tym bardziej jeszcze krzyczeć przeraźliwie począł :
rzekł mądry, żeby nie był w odpowiedzi dłużny.
"wiesz dlaczego dzwon głośny ? bo wewnątrz próżny "



krasickim musisz się bronić? sam nie masz nic do powiedzenia? zresztą tak jak każdy wytatuowany przygłup, no ale jak się nie ma nic do powiedzenia to trzeba dziarą błysnąć