18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wydziarane lasnecje

haqer • 2012-09-23, 23:53
Warto obejrzeć do końca ;) . Produkcja własna, sesji do kalendarza z wydziaranymi laskami . Cieszy oko :d :cycki:


na 100% nie było i ch*j :D

323233

2012-09-24, 13:51
wrocgirl napisał/a:

Dajecie trolowi zabawę, olać i tyle :)

Co do filmiku - nice.

Uważasz,ze pesanserinusminor to troll tylko dlatego ,ze ma odmienne zdanie? to właśnie jest nadużywanie słowa troll ma inne poglądy troll?

elvin

2012-09-24, 14:33
Są gusta i guściki, "Jeden lubi jeść czekoladę a drugi jak mu nogi śmierdzą pod stołem".
Osobiście uważam, że kobiety z tatuażami są bardziej seksowne. Ale to tylko moje zdanie, jeśli ktoś ma inne to spoko szanuję to ale oczekuję tego samego...

lapps

2012-09-24, 14:35
pesanserinusminor napisał/a:


...



no to sobie gnij w tym swoim malym szarym swiecie. ale frustracje moglbys gdzie indziej wylewac

@323233
on jest trollem bo ma typowo kozoglowe podejscie do tematu tzn "ja jestem szlachta i mam racje, a wy smierdzacy plebs i nie macie" nawet zwrotow podobnych albo tych samych uzywa

@elda1987
a jak laska z natury jest ladna to po co farbuje wlosy, maluje sie, kluje sie kolczykami, ubiera sie w drogie ciuchy?? bez tego tez przeciez bedzie ladna.
a jest jeszcze inne zastosowanie dziargania, dla niektorych ludzi tatuaze maja wartosc emocjonalna, sluza jako pamiatka z czasow mlodosci, albo z jakiegos waznego w zyciu epizodu. sa tez tacy co sporo po miescie lataja i lubia jak ich "slawa" wyprzedza:) albo w ten sposob zaznaczaja swoja przynaleznosc do jakiejs grupy, czy swoje poglady.
a na starosc i tak wszyscy bedziemy brzydcy to co to za roznica

elda1987

2012-09-24, 14:38
wy na prawdę uważacie, że tym dziewczynom ze zdjęć te tatuaże dodały jakiejkolwiek urody?? Jak laska z natury jest ładna, to niepotrzebnie się dziara.
Dla mnie to ze sztuką nie ma wiele wspólnego (rozumiem, jakby był to tatuaż plemienny robiony zębem jakiegoś zwierza) ładne to może i tyle. A każda z nich i tak będzie żałować na stare lata tego obrazka na połowie ciała, bo jej to zwiśnie, zmarnieje i będzie wyglądało nijako.

No ale każdy lubi co innego, tak samo jak każdemu w życiu gust się zmienia.

Janeo

2012-09-24, 15:26
Dziewczyny strasznie brzydkie, takie moje zdanie. A tatuaże zwyczajne, przeciętne... motylki kwiatki itp to się już przejadło.
Tatuaż jeśli nazywany sztuką to najczęściej coś co sami wymyślilśmy, bądź artysta np biomechanika (nie żadne żałosne tribale) i np tatuowanie ze zdjęć. To moje zdanie.

p.s i jedyne co umieją te laski to się rozbierać, bo serio uroda dość przeciętna, jedna wygląda jak przodek neandertalczyka, albo z syndromem downa. A ludziom od kalendarza chyba chodziło coś w stylu suicide girls, ale jak widać jaki kraj takie wytatuowane dziewczyny <rzygi>

mi...........ji

2012-09-24, 15:31
Gdyby tatuaże były takiej jakości to może nawet bym se jeden jebnął.

mhrok-sama

2012-09-24, 15:34
@pesanserinusminor


Przestań sie wykłócać bo tak gowno Ci to da... jak Ci sie nie podoba to powiedz ale hamuj niewyparzone paszczydło. Kazdy uszanuje jeśli Ci sie nie podoba, ale nie pie**ol o dupie maryni i ubliżasz tym dla ktorych jest to może pasja. Uj Cie to obchodzi jakie kto ma rysunki na ciele ? To jego prywatna sparawa a Tobie nic do tego. Jednemu sie to podoba drugiemu nie . Deal With It !

pesanserinusminor

2012-09-24, 15:41
mhrok-sama napisał/a:

Przestań sie wykłócać bo tak gowni Ci to da... masz swoje zdanie to powiedz że nie podoba Ci sie i kazdy to uszanuje, a nie pie**olisz o dupie maryni i ubliżasz tym dla ktorych jest to może pasja. Uj Cie to obchodzi jakie kto ma rysunki na ciele ? To jego prywatna sparawa a Tobie nic do tego. Jednemu sie to podoba drugiemu nie . Deal With It




skoro to taka prywatna sprawa to na ch*j mi się z tym wpie**ala na sadola

mhrok-sama

2012-09-24, 15:47
Bo to sztuka? tak samo jak malowanie obrazów? :roll: wywal z preferowanych modyfikacje ciała i nikt nie bedzie Ci dupy tym zawracać a tym czasem daj oglądać to ludziom którym sie to podoba

ToPrzeciezJa

2012-09-24, 15:57
@pesanpedałcośtam pokaż to swoje piękne niewydziarane ciało, które jest sztuką samą w sobie. Pewnie od tych hejtów i ciągłego pisania bzdur oraz przesiadywania na kompie bęben Ci urósł tak, że nie widzisz swojego wacmistrza. Staram się nie hejtować, no ale jak koleś mi pie**oli takie rzeczy na temat dziarania to mnie krew zalewa^^ Dziaranie to jest pasja i nieważne co powiesz to to i tak nic nie zmieni. Muzyka Ci się nie podoba ograniczony człowieku? To ścisz. Jakie modne jest teraz hejtowanie każdego stylu muzyki i stwierdzam niestety, że w największym stopniu to metale hejtują inne style. Gdyby tacy ludzie jak wy rządzili światem to chyba każdy byłby tak ograniczony umysłowo. Dla mnie to jest choroba psychiczna o0 Btw. wydziabane laski są sexi :amused:

mayday1707

2012-09-24, 16:10
haqer napisał/a:

Produkcja własna, D



Pomyśl o statywie stabilizującym bo strasznie myszkujesz ale spoko produkcja :)

haqer

2012-09-24, 16:27
mayday1707, wiem wiem ;) , statyw był ale to nie to samo co steadicam ;p , niestety koszty tego drugiego na razie mnie przerastają ;) . Widzę, że temat rozpętał wojnę o krzyż na sadisticu . Doskonała okazja do pokazania się internetowym napinaczom którzy dziewczyny widzieli tylko na zdjęciach. A w rzeczywistości jak by zobaczyli wydziaraną laskę to nawet by się nie potrafili odezwać. Pozdrawiam normalnych nieograniczonych użytkowników tego portalu ;) . A pesanserinusminorowi polecam wyjść z domu , świat nie kończy się na hardzie, Twoim psie i starej babie którą wrzuciłeś wcześniej. I taka mała aluzja do wszystkich hejtujących dziary :


M4rkOPL

2012-09-24, 16:40
pesanserinusminor napisał/a:




skoro to taka prywatna sprawa to na ch*j mi się z tym wpie**ala na sadola

Może kogoś to interesuje? Przecież od tego jest sadol. Mi się coś nie podoba do odchodze od tematu, a ty się kłócisz z innymi, że ich zajawka nie jest fajna. Stary cie wypuścił z szafy i już robisz bałagan. :plzdie:

pesanserinusminor

2012-09-24, 16:40
schowaj te ch*jowe obrazki dla siebie, żaden lekarz się nie tatuuje bo to ch*jowe, niezdrowe i głupie. I skończcie pie**olić o pasji i sztuce, bo używać wielkich słów każdy może: "parzenie herabty to pasja, sztuka dla której poświęca całe życie" w miejscu parzenia herbaty może być również stawianie klocka, lub drapanie się po dupie. Banda niedojebów myśli, że jak użyje słów pasja i sztuka to już jest coś. A szczytem nieograniczenia jest jebnięcie sobie dziary :homer: Od zdjęć się odpie**ol bo laski, które wrzuciłeś nie te w nagraniu to dzieło ćwiczeń i chirurgów plastycznych, a dziara to tylko przykry dodatek, napalone gimby jarałyby się nimi tak samo gdyby miały czystą skórę, pomijam fakt, że takie laski w swojej domorosłej agencji fotograficznej widujesz tylko na fotach w necie, boś za cienki bolek w tym biznesie.

haqer

2012-09-24, 16:54
pesanserinusminor, Stwierdzam, że na sadisticu powinna być selekcja . Kiedyś to była " Elitarna loża szyderców ", a dzięki takim ludziom ograniczonym do własnego pokoju i kompa , ignorantom i napinaczom ten portal schodzi na psy.
Cytat:

pomijam fakt, że takie laski w swojej domorosłej agencji fotograficznej widujesz tylko na fotach w necie, boś za cienki bolek w tym biznesie.


Teraz to doj***łeś piździe uszy :D . Pomijając fakt iż to ja je zapraszam na sesję, niektóre same się zgłaszają i są naprawdę świetnymi dziewczynami z którymi utrzymuję kontakt nawet po sesji ( dla Twojej informacji, nie wszystko co się rusza trzeba r*chać ), wykładam na to kasę i poświęcam temu czas po pracy, bo nie jestem ani fotografem ani kamerzystą, a studio wynajmuję, prowadzę o tym fanpage , a co najważniejsze robię to bezinteresownie bo robię to co lubię i czym się interesuję i robię coś dla innych ( to jest właśnie definicja pasji )
to masz 0% racji :) przykro mi :)