18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wydziarane lasnecje

haqer • 2012-09-23, 23:53
Warto obejrzeć do końca ;) . Produkcja własna, sesji do kalendarza z wydziaranymi laskami . Cieszy oko :d :cycki:


na 100% nie było i ch*j :D

dback

2012-09-24, 10:53
Filmik ch*jowy jak nic - a laski po 30tce i brzydkie.

Za to za wrzuty zdjęć należą się piwka!

Psilocke

2012-09-24, 11:00
Wy tak gadu gadu a ja się zastanawiam co to k***a jest "lasnecja"?

TheByQ

2012-09-24, 11:07
@dback Musisz mieć niezłe kontakty że po tylu warnach i wyzywaniu moda od pedałów nadal masz konto.

dback

2012-09-24, 11:37
@theByQ
No k***a

le...........ce

2012-09-24, 11:42
@2x up: A ile zmienionych (poj***nych) nazw tegoż portalu przewija się przez jego debilne komentarze :lol:
haqer, z takimi użytkownikami jak pesanserinusminor najlepiej w dyskusje w ogóle się nie wdawać. Głupiemu nie przetłumaczysz, że nie ma racji :lol:

Na...........ch

2012-09-24, 11:55
z tatuażem jak z makijażem - może być ładny i ze smakiem, a może być kiczowaty i zrobiony na odpi@dol. Fajny tatuaż jest fajny.

dth

2012-09-24, 11:59
e tam, dziary tylko na facetach wygladaja dobrze

323233

2012-09-24, 12:24
Cytat:

Ciało ludzkie jest na tyle doskonałe, że nie trzeba na nim bazgrolić. Wystarczy wziąć się za siebie. Jakiekolwiek dziary są ch*jowe, muzyka pedalska, laski średnie.

Żeby wzmocnić efekt mojej wypowiedzi powtórzę, tatuują się tylko brzydkie, leniwe pojeby

Zgadzam się w 100 %.

haqer, czasem się nie zesraj człowieku,polowa z tych babek jest zrobiona przez fotoszopa,Zresztą ch*jowe te tatuaże.

filipsworks

2012-09-24, 12:32
haqer napisał/a:

@pesanserinusminor piwo dałem Ci przez przybadek ;) . Jeśli one dla Ciebie są brzydkie , to wracaj do swojego chłopaka :) . To że płaczesz na widok igły to też nie moja wina ;) . A tatuaż to sztuka . Co do muzyki , trzeba korzystać z tego co dostaniesz i masz na to licencję. I to kwestia gustu, a o gustach się dyskutuje. Żal mi tylko ludzi którzy się ograniczają do jednego stylu. co do "wydziaranych brzydali" :

Obrazek
Obrazek
ObrazekObrazek



Nie mam nic przeciwko ładnym tatuażom, ale one są po prostu upie**olone...
A co do tego czy same (z pominięciem dziar) są ładne czy nie... to subiektywne. I subiektywnie - są bardzo przeciętne...

kalosz90

2012-09-24, 12:34
@pesanserinusminor modyfikacje ciała objawem kompleksów, to żeś doj***ł.

Jest wiele osób, które dziarą wyrażają swój styl, ewentualnie przynależność do jakiejś kultury. Np. ty wyrażasz swoją przynależność do idiotów swoimi postami, tak inni wyrażają przynależność do np. kultury tatuażem z nazwą jakiegoś zespołu

Suguru

2012-09-24, 12:38
A ja mam wyj***ne na komentarze i czy ktos sie przypie**oli do mnie za to pytanie - co to za utwor? Bo mi sie spodobal.


Znalazlem sam. Zedd feat. Matthew Koma - Spectrum (Last Hit Remix).

Voltron

2012-09-24, 12:42
dziarałbym brunetke z roza na plecach ;D

pesanserinusminor

2012-09-24, 12:54
haqer napisał/a:

pesanserinusminor, tak sobie przejrzałem Twoje posty, 2 suchary i jedno gówno o chorobach psychicznych na hardzie i Twoje wypowiedzi pod filmikami i stwierdzam, że wszystko zawsze wiesz najlepiej, nic Ci nie pasuje i udajesz mądrego :) . Dlatego szkoda mi czasu na dyskusję z Tobą i żegnam Cię ozięble.

BTW
objawami tych wszystkich rzeczy o których mówisz są Twoje komentarze.
Twój rocznik to 1990... mógł bym być Twoim starym.. ale masz psa



Po pierwsze temat na hardzie był o zabiegu chrurgicznym, nie wiem gdzie widziałeś choroby psychiczne, ale rozumiem, że szukasz swoich.

Po drugie przyganiał kocioł garnkowi, trzeba być nieźle niedoj***nym, opóźnionym osłem, żeby 90% tematów lądowało na było.pl:



być może dla tego dodałeś w tym temacie rozpaczliwy tekst:


haqer napisał/a:



na 100% nie było i ch*j




A i nie mógłbyś być moim ojcem, tępym osłom nie rodzą się mądre dzieci.


Co tatuaży to jesteście bandą syfiarzy, brzydkich śmierdzieli, próbujących się ratować jakimiś fotkami ładnych lasek z dziarami z henny, które zejdą po tygodniu. Szlachta się nie musi znakować. Mój pies ma dziarę na uchu z jakimś numerem kynologicznym, więc stawiam was na równi z nim w hierarchii. Żegnam śmierdzący plebsie.

Ps. nie spinajcie się, i tak leję na was ciepłym moczem

wrocgirl

2012-09-24, 13:04
Dajecie trolowi zabawę, olać i tyle :)

Co do filmiku - nice.

pieto90

2012-09-24, 13:51
haqer napisał/a:

@pesanserinusminor piwo dałem Ci przez przybadek ;) . Jeśli one dla Ciebie są brzydkie , to wracaj do swojego chłopaka :) . To że płaczesz na widok igły to też nie moja wina ;) . A tatuaż to sztuka . Co do muzyki , trzeba korzystać z tego co dostaniesz i masz na to licencję. I to kwestia gustu, a o gustach się dyskutuje. Żal mi tylko ludzi którzy się ograniczają do jednego stylu. co do "wydziaranych brzydali" :



jesteś hipokrytą? :sraka:

pesanserinusminor napisał/a:

Ciało ludzkie jest na tyle doskonałe, że nie trzeba na nim bazgrolić. Wystarczy wziąć się za siebie. Jakiekolwiek dziary są ch*jowe, muzyka pedalska, laski średnie.

Żeby wzmocnić efekt mojej wypowiedzi powtórzę, tatuują się tylko brzydkie, leniwe pojeby



Też żeś jebnął...

Sam nigdy się nie wytatuuje, bo dla mnie to byłoby szpecenie swojego ciała, ale rozumiem jeśli to komuś się podoba, bo ludzie są różni. Trzeba być nieźle ograniczonym, aby nie rozumieć, że jeden lubi placki, a drugi faworki. I ten post tyczy się was obu.