18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

wydało się

nowynick • 2017-11-10, 08:53


to teraz napiszcie mi "ch*j ci w dupę" niech się potwierdzi Wasza kryptogejoza:D

komin321

2017-11-11, 01:26
ale ich dupy bola.... idzcie poogladac zarzynanego brazyliano naziole

owoc

2017-11-11, 05:17
Skoro bycie pedałem według was zj***nych lewusów to nie jest nic złego to na ch*j imputujecie wszystkim innym, że są pedałami lub kryptopedałami?

Pan_Adolf

2017-11-11, 09:17
@enough
zaden bait, ze nopowcy-narodowcy to banda zwierzat to wiedza powszechna a szkalowanie tych zjebow oznacza ze nasze spoleczenstwo nie jest tak glupie jakby moglo sie wydawac
cala polska sie z was smieje smiecie

Enough

2017-11-11, 10:03
Pan_Adolf napisał/a:

@enough
zaden bait, ze nopowcy-narodowcy to banda zwierzat to wiedza powszechna a szkalowanie tych zjebow oznacza ze nasze spoleczenstwo nie jest tak glupie jakby moglo sie wydawac
cala polska sie z was smieje smiecie



"z was"

Znowu patrzysz w lustro, brudasie narodowy?

Poza tym, jeśli takie coś jak ty miałoby reprezentować jakiekolwiek społeczeństwo to byłoby ono warte tyle co i ty - czyli nic :mikolaj:

nowynick

2017-11-11, 12:42
komin321 napisał/a:

hahahahha dobre jebac rasistow patriotow ehhh poprostu nazistow

takie to zawsze wszystko nie wzruszone , takie twarde, a wystarczy wstawic cos na polsze i zaczyna sie burza hahahahaha lubie to



Od patriotów to się kolego odpie**ol. Władować nazistów i patriotów w jedno zdanie... lewizna poziom max.

Obrazek miał urazić bezmózgów co dziś poszli demolować Warszawę w ramach okazywania miłości do ojczyzny

Pa...........ć

2017-11-11, 21:30
omg, jak cudownie patrzeć na ten ból dupy :mrgreen: