18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wydadeczek motopizdeczki

bonawentura • 2019-07-18, 11:02
Z calym szacunkim dla Motocyklistow, motop*zdy to odrebny gatunek ktory w wiekszosci zyje do pierwszego wypadku.

Zapraszam do ogladania :)



Zrodlo: liveleak

mosz_mosz

2019-07-18, 15:08
Dają okrzyk jakby się ciezyli

karwalek

2019-07-18, 15:17
Brak telemarku,
Brak pit stopu na latarni,
Za to odbicie idealne i piękny lot po paraboli
9/10

orzech1991

2019-07-18, 15:37
Szanuje. Dopóki Ci pok***iency nie zabijają innych na drodze tylko siebie to niech sobie zapie**alajo. Ten przed śmiercią przynajmniej się przeleciał.

Janusz_k

2019-07-18, 16:17
Tenebr napisał/a:

Każdy motocyklista odbierając prawko kategoria A powinien mieć obowiązek oddania organów w przypadku nagłego zejścia na drodze, przynamniej jakiś pożytek by z nich był



Z tych organów najczęściej nic nie ma.

bonawentura

2019-07-18, 16:23
Krotka analiza co tu sie udj***lo:

Lecac klatka po klatce mozna zobaczyc ze auto porusza sie z predkoscia 11 klatek od konca jednej lini przerywanej do konca nastepnej, z kolei motopipa potrzebuje na to +- 4 klatki. Zakladajac ze kierowca poruszal sie z max dozwolona predkoscia (70km/h na tej drodze) latwo obliczyc ile mial na zegarze jednoslad.

Podsumowujac:

Dostal wpie**ol za brak wyobrazni. A tak na serio, motocykle sa waskie i ciezko ocenic z jaka predkoscia sie zblizaja badz oddalaja. Ostatnie zdanie kieruje do kierowcow jednosladow, miejcie wyobraznie, no chyba ze chcecie trafic na glowna.

Pozdro

mesjans

2019-07-18, 16:45
Wjechał im w dupę i każdy dostał orgazmu.

rodziu81

2019-07-18, 21:42
Mam kumpla około 25 lat, roczny synek, żona. Też zapie**ala..ł a teraz od nowa uczy się rękoma ruszać bo nogami nigdy nie będzie. Niestety. Ja świadomie zrezygnowałem z motoru na rzecz fury bo nie widzi mi się wózek.

PixLord

2019-07-19, 02:02
Ja bym podłożył pod to ten dźwięk z wormsów "kamikazeee" :D :lol:

Romo666

2019-07-19, 07:40
serio motop*zdy wam się wydaje że zapie**alający motor 200km/h widać w lusterku ? powodzenia przy wyborze trumny

Young_Czułek

2019-07-19, 13:24
Leciał lepiej niż małysz i zwiedził plażę przy okazji

Leciał lepiej niż małysz i zwiedził plażę przy okazji

metalbeast

2019-07-19, 14:13
rodziu81 napisał/a:

Mam kumpla około 25 lat, roczny synek, żona. Też zapie**ala..ł a teraz od nowa uczy się rękoma ruszać bo nogami nigdy nie będzie. Niestety. Ja świadomie zrezygnowałem z motoru na rzecz fury bo nie widzi mi się wózek.



Najgorsze, że właśnie ten wózek jest z czyjejś winy. Trzeba uważać i tyle, bo w taki sposób jak myślisz to lepiej z domu nie wychodzić. A jeździć trzeba :)

uki1

2019-07-19, 16:38
Janusz_k napisał/a:

Motop*zda motop*zdą ale w aucie też p*zda bo zajechała mu drogę.



ale pie**olamento skuterzysty ... :P
zapie**alał dośc srogo facet go nawet w lusterku nie zauwarzył
spojrzał raz .. drógii zmienił pas a tu ni z dupy ni z h*ja leci sobie pan motocyklista 3 razy wiecej niz można i pojawia sie w moment przy twoim samochodzie bo 220 na zegarach i cała ta chwała bo jak zginiemy to w przekonaniu ze robilismy to co kochamy ...
otóż nie !
głopie gadanie .. jade trase i widze co sie dzieje, motocyklisci jak przebisniegi ..śnieg topnieje pojawiają sie niezłe maszyny.. szybkie bardzo ....
mam tylko małą prośbe
nie wincie kierowców samochodów za wymuszenia...
w tym małym lusterku bocznym cieżko jest nam Was zauwzyc .... szczegulnie jak lecicie , a nie jedziecie LWG

Smokw

2019-07-19, 19:08
Janusz_k napisał/a:

Motop*zda motop*zdą ale w aucie też p*zda bo zajechała mu drogę.



Ty tak serio? Twoje auto ma jakiś system wykrywania pocisków? Sam lubię pogrzać autem 200 na godzinę, ale trzeba mieć wyobraźnie, że jak już widzę innych to zwalniam bo 200 to pocisk i jak ktoś jedzie 140 km/h to ja mam tylko 60 km/h różnicy, a tutaj kierowca miał 70 km/h więc różnica to aż minimum 130 km/h. Wyobraźnia nie boli.