18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wyciskanie sztangi leżąc.Profesjonalne wykonanie.

duulii • 2016-05-07, 10:23
Cibor pokazuję krok po kroku jak poprawnie wykonać to ćwiczenie :idzwch*j:


sard

2016-05-07, 11:09
Dresy w akcji...

jbone

2016-05-07, 11:23
melina dresiarska gdzie wali się browary za 2zł wina,ćpa,rodzice umarli a synalek przepija zasiłek.nie jestem stronniczy.

pakicito

2016-05-07, 11:31
Cytat:

melina dresiarska gdzie wali się browary za 2zł wina,ćpa,rodzice umarli a synalek przepija zasiłek.nie jestem stronniczy.


nie pie**ol, sport uprawiają

throatpenetrator

2016-05-07, 12:03
pakicito napisał/a:

nie pie**ol, sport uprawiają



Chyba alkoholizm.

elfis

2016-05-07, 13:09
no co zrobił , wziął na klatę ciężar życia

KrisCFC

2016-05-07, 16:05
I właśnie dlatego, sztangę ze stojaków ściąga się samemu - nie dasz rady, to k***a zmniejszasz ciężar i godzisz się z tym, że jesteś ciotą a nie zgrywasz kozaka i łamiesz żebra... :amused:

kalijanek

2016-05-07, 16:46
no dawaj, puść mu...

KANIBAL22

2016-05-07, 18:52
hehe :D kabaret sam bylem swiadkiem takiej sytuacji koleżka mial w komórce lawke no i pilismy z takim starszym pare lat chłopakiem no mozna tez powiedziec ze kolega tylko byl juz grubo naj***ny i zaczęliśmy rozmawiać o siłowni no i w pewnym momencie rzucił haslo ze on to 80 kilo spokojnie wyciśnie :D a my w brecht ale dlugo nie myśląc poszlismy do komorki zalozylismy 80 kilo i jak tylko mu sztange puściliśmy to momentalnie jeb w klate :D kumpel z drugiej strony polozyl sie ze smeichu na ziemi a ja sie smieje ale widze ze chlopak juz sinieje pod ta sztanga i mu mowie no nie smiej sie lap zesz ta sztange z drugiej strony bo sie udusi :P no i tak zmniejszalismy mu ciezar i udalo mu sie wycisnac dopiero 40 kilo :D

biohazardx

2016-05-07, 20:34
znam jednego cibora ale z andryhowa kawał sk***esyna

Inze

2016-05-07, 22:43
KANIBAL22 napisał/a:

hehe :D kabaret sam bylem swiadkiem takiej sytuacji koleżka mial w komórce lawke no i pilismy z takim starszym pare lat chłopakiem no mozna tez powiedziec ze kolega tylko byl juz grubo naj***ny i zaczęliśmy rozmawiać o siłowni no i w pewnym momencie rzucił haslo ze on to 80 kilo spokojnie wyciśnie :D a my w brecht ale dlugo nie myśląc poszlismy do komorki zalozylismy 80 kilo i jak tylko mu sztange puściliśmy to momentalnie jeb w klate :D kumpel z drugiej strony polozyl sie ze smeichu na ziemi a ja sie smieje ale widze ze chlopak juz sinieje pod ta sztanga i mu mowie no nie smiej sie lap zesz ta sztange z drugiej strony bo sie udusi :P no i tak zmniejszalismy mu ciezar i udalo mu sie wycisnac dopiero 40 kilo :D


Hahahahahah ha ha haha aha ha. Wy to jesteście.

crossdressphyxia

2016-05-07, 23:15
Cytat:

hehe :D kabaret sam bylem swiadkiem takiej sytuacji koleżka mial w komórce lawke no i pilismy z takim starszym pare lat chłopakiem no mozna tez powiedziec ze kolega tylko byl juz grubo naj***ny i zaczęliśmy rozmawiać o siłowni no i w pewnym momencie rzucił haslo ze on to 80 kilo spokojnie wyciśnie :D a my w brecht ale dlugo nie myśląc poszlismy do komorki zalozylismy 80 kilo i jak tylko mu sztange puściliśmy to momentalnie jeb w klate :D kumpel z drugiej strony polozyl sie ze smeichu na ziemi a ja sie smieje ale widze ze chlopak juz sinieje pod ta sztanga i mu mowie no nie smiej sie lap zesz ta sztange z drugiej strony bo sie udusi :P no i tak zmniejszalismy mu ciezar i udalo mu sie wycisnac dopiero 40 kilo :D




Spakowany na poniedziałek?

MarcinnnW

2016-05-08, 00:00
Idź pan w ch*j z takimi kolegami

.Piotrek

2016-05-08, 00:15
Nie było zatrzymania na dole - podejście spalone :D

yuzik

2016-05-08, 01:25
Cibor niech lepiej zmieni kolegów, bo kiedyś nie wróci z imprezy :D