18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

wycieczka

Ja...........ro • 2018-12-03, 19:10
zajumane z jbzd który zajumał z wykopu. jakos tak.

ag...........th

2018-12-03, 19:27
Kto nigdy nie szukał możliwości by zapłacić mniej, niech pierwszy rzuci kamien.

Smakosz Harnasia rzeczywiście trochę niezdrowo się ekscytuje, ale od płacenia 1200zł za coś co można dostać za 2x mniej ego się nie pasie, tylko portfel chudnie.

~DMT

2018-12-03, 19:40
Kto normalny jeździ na takie faktyczne wycieczki z biurem podróży? :roll:

No chyba tylko, żeby por*chać zaniedbywane mężatki i ich córki...

Chcesz odpocząć? Pakuj plecak i wal śmiało na Rumunię... (Na Rumunki w sensie.... :amused: )

Prze k***a w ch*j taniej, a wrażenia niezapomniane... Już o tym kiedyś mówiłem....

Mały edit, bo się poczuwam do tego:

Ludzie też mili, ale trzeba być dla nich miłym, ale jednocześnie nie za miłym. Muszą wiedzieć, że mają doczynienia z Polakiem i nie ma co do Ciebie startować, ale cwaniakować za bardzo jest nie wskazane... Zwłaszcza, jeśli jesteś tam sam w pojedynkę... Jak rozwiążesz równanie, to k***a bajka... ;)

Misiek_KRK

2018-12-03, 20:04
MaszAyahuaskę napisał/a:

...

Chcesz odpocząć? Pakuj plecak i wal śmiało na Rumunię... (Na Rumunki w sensie.... :amused: )

Prze k***a w ch*j taniej, a wrażenia niezapomniane... Już o tym kiedyś mówiłem....


Masz rację. Najbardziej wrażenia wzrastają jak już w Polsce dowiedziałem się, że za 60 lej (waluta Rumuni) dostałem kiłę i grzybicę gratis. Prawie jak black friday.

~DMT

2018-12-03, 20:13
Misiek_KRK, bo poszedłeś na łatwiznę...

Dobry towar, nie stoi na ulicy... 8-)

freaky

2018-12-03, 20:43
720 zł za hotel!? W noclegowni dla bezdomnych miałby za free, a i jeszcze na ciepły posiłek by się załapał.

ProVVe

2018-12-03, 20:44
Kto może to niech bilety kupuje bo w są po te 13zł. Sam kupiłem może komuś przed terminem za parę stówek się sprzeda jeśli nie wyrobie :krejzi:

mygyry

2018-12-03, 22:02
Co to za moda dla gimbów, że jak coś ktoś kupi taniej to pie**olenie na całą wieś o cebuli i inne pie**ololo o nosaczach Januszach i ch*j jeszcze wie co, k***a jedna zj***na moda się na coś kończy to zaraz następne jeszcze większe gówno się sączy...

~Velture

2018-12-03, 22:49
@up
Bo teraz moda wsrod tych słoików aby wyśmiewać wszystko i wszystkich bo chca byc cool wsrod mieszczuchów. Wynajmują w kilku mieszkanie, wstydzą się pochodzenia i muszą udowodnić każdemu jacy to oni sa europejscy i choćby 3 dni mial o suchym chlebie baltonowskim i kranowie żyć to wśród znajomych z pracy bedzie szpanowal kawa za 30zl ze starbucksa i iphonem najnowszym wziętym na 50 rat a jak ktoś powie, że ustrzelil promocje na coś to będzie sie śmiał a w środku wk***iony, ze go i tak nie stać.

janlew

2018-12-04, 09:54
Ale wiecie że nosacz z "Dużym nochalem", kaprawymi oczkami, kojarzony z cebulą i czosnkiem, to czysty symbol żyda co przerobił nazwisko na polskie i udaje Polaka. To widać na pierwszy rzut oka

Wiewór

2018-12-04, 10:34
Co jest cebulackiego w oszczędzaniu?
Zanim coś kupię to zawsze porównuję ceny w internecie, żeby nie przepłacić.

spinaczel

2018-12-04, 10:42
MaszAyahuaskę napisał/a:

Kto normalny jeździ na takie faktyczne wycieczki z biurem podróży? :roll:


Ja, raz byłem teraz. Z dziewczyną z biura podróży TUI w Egipcie. Nie dość,że oj***li nas na dolary na miejscu za autobus z lotniska do hotelu, za pokoj to jeszcze o 23 w ostatni wieczór dali znać,że mamy opuścić hotel o 6 rano a nie o 17 bo niby lot się zmienił z winy przewoznika... przewoznik zmienił datę miesiąc wcześniej... i tak płacąc za 7 dób miałem jakieś 6.2, spiąc ostatniej nocy 3h. Oczywiście reklamacja poszła, którą TUI ma głęboko w dupie i teraz musze się w chodzenie do rzecznika bawić.

seremak1987

2018-12-04, 11:32
To się nazywa bieda.
Na zachodzie nie chciałoby się człowiekowi tracić cennego czasu na oszczędzenie kilku groszy.

Wiewór

2018-12-04, 11:43
seremak1987 napisał/a:

To się nazywa bieda.
Na zachodzie nie chciałoby się człowiekowi tracić cennego czasu na oszczędzenie kilku groszy.


Na zachodzie każdy rano wysrywa sztabkę czystego złota i garść diamentów taki tam mają dobrobyt.
Dlatego nikt tam grosza nie żałuje i każdy lubi przepłacać.

janlew

2018-12-04, 11:57
Abraxus napisał/a:

Co jest cebulackiego w oszczędzaniu?
Zanim coś kupię to zawsze porównuję ceny w internecie, żeby nie przepłacić.


Dla was nic, bo macie to we krwi. Szekle muszą się zgadzać, aj waj!