18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychowywanie dzieci w państwie islamskim

Kakushkin • 2015-08-24, 17:25
Tak się wychowuje dzieci po islamsku.


saves

2015-08-24, 17:29
Wiem, że to co napiszę będzie okrutne, ale ten Samuel N. z Kamiennej Góry powinien rozwalić łeb temu gówniarzowi i jego rodzicom.

baQaszan

2015-08-24, 17:39
po czym powinni go odj***ć

Cały_Idiota

2015-08-24, 17:43
W przyszłym roku tatuś z tym małym sk***ielem będzie u brzegów Grecji pozował do fotografii i brał na litość lewactwo przed TV.

- Salam alejkum. Ja biedny Ahmed i tu mój synuś, Abdul. Zobaczcie jakie niewinne dziecko. Nawet ma główkę misia. Niestety resztę zniszczyły bomby i biedaczkowi się tylko pluszowa główka ostała. Dajcie nam mieszkania, albo uznamy, że jesteście nietolerancyjni i nas dyskryminujecie.

Policeman

2015-08-24, 17:51
Nigdy gdy byłem gówniarzem nie przyszło mi do głowy by rozpie**olić swojego misia, serio, kochałem te sztuczne puchate kule. Wyobraźcie sobie jak trzeba być zj***nym już na starcie by coś takiego robić,- a oni wszyscy są tacy, utną komuś łeb, a za parę minut zjedzą kebaba i pogadają o pogodzie, takich to 2700 ludzi na start nam sprowadza ekipa z PO. Od małego skrzywionych islamem, a co będzie potem? Szczerze? Jak uda mi się w ciągu najbliższy kilku lat porządnie dorobić, to uciekam do Australii. Lata pisania artykułów, protestowania, robienia filmów, utarczek, tłumaczenia, mam to gdzieś. Chcecie mieć islamskich imigrantów w Polsce? To głosujcie dalej na PO-PSL-SLD-PIS-Palikota-NowoczesnaPL dawajcie i nie przejmujcie się, potem sami zostaniecie w tym kraju i będziecie płakać nad losem.

Parker

2015-08-24, 18:06
Japie**ole dałem niechcacy piwo , przepraszam koledzy ze was zawiodlem , lol , ale zgadzam sie za to w 100% w tym co napisali wyzej , najpierw ich odjebac tym typem od siekiery a potem tego typa .