18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychowanie

de_Sade • 2019-07-23, 00:26
Wychowywanie małego sadola w wersji na stuleję albo sfrustrowaną dupodajkę:




mieszał

2019-07-23, 00:51
Co to ma być ? Do czego bijesz bo nie mam pojęcia ? To chyba opis nie tych wstawek ? A jak to opis tych wstawek to jesteś jakiś odchył . Fajnie , że coś wstawiasz , ale ani to śmieszne ani tragiczne ani to nawet głupie . Nawet dobrze tu oka nie można zawiesić na dupkach bo ich prawie nie widać .

r061071 napisał/a:

fajne wczasy



Oj fajne .

Misiek_KRK

2019-07-23, 07:51
@de_sade - nie pie**ol że trzepałeś do ubranych lasek? byłeś ty kiedykolwiek na plaży, basenie? Tam są bardziej rozebrane dziewczyny

Wiewór

2019-07-23, 08:18
Pamiętam jak byłem na wakacjach w Grecji i był wieczór grecki.
Społeczność międzynarodowa. Wszystkie europejskie nacje na jednej wspólnej imprezie.
Lokalne jedzenie i na nieszczęście organizatora wino bez ograniczeń... Biedny głupiec nie wiedział co czyni. Alkohol bez limitu plus polskie dzikusy to musiało jebnąć.
Polactwo jak usłyszało, że będzie alkohol bez ograniczeń w cenie to trzy razy się pytali czy dobrze usłyszeli.

Dwie godziny imprezy.
Wszyscy trzeźwi siedzą przy stolikach delektują się jedzeniem, oglądają występy greckich zespołów i popijają winko. Polacy oczywiście wszyscy naj***ni jak stonka po opryskach.
Ryją nosami po chodnikach, odbijają się od ścian, wywracają się w krzaki, jakiś chłop śpi naj***ny z twarzą w sałatce, jakiś janusz śpi w rabacie z kwiatami. Jakaś laska rzyga na środku chodnika a druga z kiepem na wardze trzyma je włosy i się śmieje.

Na grande finale dwie naj***ne polki wyskoczyły na scenę, ściągnęły wszystkie ciuchy i tańczyły nago pijąc wino z gwinta.

Po skończonej imprezie wszyscy szli do autokarów a jedna z tych ścierek co tańczyła nago była taka napie**olona, że spadła ze schodów i rozbiła pusty łeb. Przyjechała karetka, policja. Jakiś polski troglos krzyknął, że on słyszał, że jom to chcieli grecy zgwałcić i się nie udało wienc ją pobily. Na te słowa cała ta naj***na polska swołocz wybiegła za autobusów i z dzikim wrzaskiem jak horda jaskiniowców biegała w kółko knajpy i szukała gwałciciela chcąc mu wymierzyć sprawiedliwość.

Tak tylko chciałem to opowiedzieć jakby jakiś polaczek się oburzał, że dzieci patrzą na tańczącą laskę.

nowynick

2019-07-23, 08:27
Wiewór napisał/a:

Pamiętam jak byłem na wakacjach w Grecji i był wieczór grecki.
Społeczność międzynarodowa. Wszystkie europejskie nacje na jednej wspólnej imprezie.
Lokalne jedzenie i na nieszczęście organizatora wino bez ograniczeń...
Polactwo jak usłyszało, że będzie alkohol bez ograniczeń w cenie to trzy razy się pytali czy dobrze usłyszeli.
Dwie godziny imprezy.
Wszyscy trzeźwi siedzą przy stolikach delektują się jedzeniem, oglądają występy greckich zespołów a Polacy oczywiście wszystkie naj***ni jak stonka po opryskach.
Ryją nosami po chodnikach, odbijają się od ścian, wywracają się w krzaki, jakiś chłop śpi naj***ny z twarzą w sałatce, jakiś janusz śpi w rabacie z kwiatami. Jakaś laska rzyga na środku chodnika a druga z kiepem na wardze trzyma je włosy i się śmieje.
Na grande finale dwie naj***ne polki wyskoczyły na scenę, ściągnęły wszystkie ciuchy i tańczyły nago pijąc wino z gwinta.
Po skończonej imprezie wszyscy szli do autokarów a jedna z tych ścierek co tańczyła nago była taka napie**olona, że spadła ze schodów i rozbiła pusty łeb. Przyjechała karetka, policja. Jakiś polski troglos krzyknął, że na on słyszał, że jom to chcieli grecy zgwałcić i się nie udało wienc ją pobily. Na te słowa cała ta naj***na polska swołocz wybiegła za autobusów i z dzikim wrzaskiem jak horda jaskiniowców biegała w kółko knajpy i szukała gwałciciela chcąc mu wymierzyć sprawiedliwość.
Tak tylko chciałem to opowiedzieć jakby jakiś polaczek się oburzał, że dzieci patrzą na tańczącą laskę.



A Dawidka własny polski ojciec zasztyletował jakbyś się oburzał na bibę w Grecji.... Tłumaczysz patolę patolą.... Jedno, drugie a zwłaszcza trzecie nie powinno mieć miejsca, a nie "no gwałca imigranty, ale Polacy zniszczyli po pijaku zabytkowy mur w Chorwacji to się nie oburzajcie...."

shoe5maker

2019-07-23, 09:57
Ta na drugim filmie patrzy jakby widziała swój przyszły fach.

szympas1

2019-07-23, 11:20
mieszał napisał/a:

Co to ma być ? Do czego bijesz bo nie mam pojęcia ? To chyba opis nie tych wstawek ? A jak to opis tych wstawek to jesteś jakiś odchył . Fajnie , że coś wstawiasz , ale ani to śmieszne ani tragiczne ani to nawet głupie . Nawet dobrze tu oka nie można zawiesić na dupkach bo ich prawie nie widać .
Oj fajne .





Tragiczne jak najbardziej bo to nie miejsca dla dzieci.

nano50

2019-07-23, 15:24
szympas1 napisał/a:

Tragiczne jak najbardziej bo to nie miejsca dla dzieci.



Ty tak serio? Dziecko nie może iść na koncert, bo tańczące panie zobaczy? Aż mi k***a szkoda dzieci jak myślę, że takie pojeby Twojego pokroju kiedyś jakieś wychowają. Potem dziecko do 18 roku nie zna smaku alkoholu, może wychodzić do 21-22 itp itd. Tworzenie stulejek i zjebów aspołecznych, którzy nigdy niczego nie poznają, bo ich własny świat będzie tak okrojony i wąski jak ich tatusiów kiedyś.

Lizodup

2019-07-23, 16:15
Fajna ta mała
Mi się podoba :mrgreen:

Alonso

2019-07-24, 10:54
Może czeka aż mama skończy pracę i pójdą razem do domu odrabiać lekcje.

Jinsike

2019-07-24, 17:56
Wiewór, z rzeczy, które się nie wydarzyły, ta nie wydarzyła się najbardziej. Skończcie już z tym autorasizmem, bo patola jest wszędzie, a Polacy nie są nawet w pierwszej 10 najbardziej zj***nych narodów. Jak zaczynałem robotę z wyjazdami za granicę, to obsrywałem się jakie to Polaki nie będą czy to w samolotach, czy w hotelach czy mniejszości w danych krajach. I jakoś nigdzie nie widziałem tego mitycznego Janusza, co lata z opaską AllInkluzyw i domaga się masażu jajec i wódki za darmo.
Tak zawsze pie**olą ludzie, którzy zagranicę znają z telewizji i programów Wojciechowskiej. Pogadajcie chociażby ze stewardessami i same wam powiedzą, jakie nacje są najbardziej zj***ne i robią wiochę. Zawsze wam powiedzą, że to Szwedzi i Brytole.

qmaverickq

2019-08-10, 19:24
Wiewór napisał/a:

Pamiętam jak byłem na wakacjach w Grecji i był wieczór grecki.
Społeczność międzynarodowa. Wszystkie europejskie nacje na jednej wspólnej imprezie.
Lokalne jedzenie i na nieszczęście organizatora wino bez ograniczeń... Biedny głupiec nie wiedział co czyni. Alkohol bez limitu plus polskie dzikusy to musiało jebnąć.
Polactwo jak usłyszało, że będzie alkohol bez ograniczeń w cenie to trzy razy się pytali czy dobrze usłyszeli.
Dwie godziny imprezy.
Wszyscy trzeźwi siedzą przy stolikach delektują się jedzeniem, oglądają występy greckich zespołów i popijają winko. Polacy oczywiście wszyscy naj***ni jak stonka po opryskach.
Ryją nosami po chodnikach, odbijają się od ścian, wywracają się w krzaki, jakiś chłop śpi naj***ny z twarzą w sałatce, jakiś janusz śpi w rabacie z kwiatami. Jakaś laska rzyga na środku chodnika a druga z kiepem na wardze trzyma je włosy i się śmieje.
Na grande finale dwie naj***ne polki wyskoczyły na scenę, ściągnęły wszystkie ciuchy i tańczyły nago pijąc wino z gwinta.
Po skończonej imprezie wszyscy szli do autokarów a jedna z tych ścierek co tańczyła nago była taka napie**olona, że spadła ze schodów i rozbiła pusty łeb. Przyjechała karetka, policja. Jakiś polski troglos krzyknął, że on słyszał, że jom to chcieli grecy zgwałcić i się nie udało wienc ją pobily. Na te słowa cała ta naj***na polska swołocz wybiegła za autobusów i z dzikim wrzaskiem jak horda jaskiniowców biegała w kółko knajpy i szukała gwałciciela chcąc mu wymierzyć sprawiedliwość.
Tak tylko chciałem to opowiedzieć jakby jakiś polaczek się oburzał, że dzieci patrzą na tańczącą laskę.



sytuacje. które nie miały miejsca za 500 poproszę.