18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychowanie seksualne 8-latków

TT4 • 2016-11-20, 08:58
Norweska telewizja państwowa... :shock:


domat1

2016-11-20, 09:06
lepiej jak dziecko wie, co to sex, niż w wieku 15 lat jest już matką

a obeznana w sztuce 8 latka też ma swoje atuty (musiałem :)

Ostrovsky

2016-11-20, 09:14
jestem za kształceniem seksualnym przedszkolaków

KrisCFC

2016-11-20, 09:25
domat1 napisał/a:

lepiej jak dziecko wie, co to sex, niż w wieku 15 lat jest już matką

a obeznana w sztuce 8 latka też ma swoje atuty (musiałem :)



Ty pedofilu j***ny, policja już jedzie. :amused:

mygyry

2016-11-20, 09:50
Uczenie każdej kolejnej jak ma robić loda jest naprawdę irytujące, w końcu się ktoś za to zabrał

Spidzio199

2016-11-20, 10:16
W całości pokazują 8-latkom w Norwegii. U nas cenzurują?.....

Chleb razowy

2016-11-20, 10:19
domat napisał/a:

lepiej jak dziecko wie, co to sex, niż w wieku 15 lat jest już matką


Z moich obserwacji bliższych i dalszych znajomych wynika, że przedwczesnymi rodzicami zostają zazwyczaj osoby, które wywodzą się z rodzin, gdzie seks nie jest tematem tabu (liberalne obyczajowo lub po prostu patola). Dziecku naopowiadasz różnych "pikantnych" rzeczy, to będzie chciało bardzo szybko spróbować. A że prezerwatywa nie daje 100% skuteczności, to o wpadkę bardzo łatwo, jeśli taka młodociana osoba w tym zasmakuje, a rodzice zamiast zastosować areszt domowy, jeszcze doradzają jaki lubrykant wybrać.
Zresztą celem tego norweskiego programu jest zwiększenie dzietności, jak ta dupa na końcu powiedziała.

Black-Sheep

2016-11-20, 11:13
Chleb razowy napisał/a:


Z moich obserwacji bliższych i dalszych znajomych wynika, że przedwczesnymi rodzicami zostają zazwyczaj osoby, które wywodzą się z rodzin, gdzie seks nie jest tematem tabu (liberalne obyczajowo lub po prostu patola). Dziecku naopowiadasz różnych "pikantnych" rzeczy, to będzie chciało bardzo szybko spróbować. A że prezerwatywa nie daje 100% skuteczności, to o wpadkę bardzo łatwo, jeśli taka młodociana osoba w tym zasmakuje, a rodzice zamiast zastosować areszt domowy, jeszcze doradzają jaki lubrykant wybrać.
Zresztą celem tego norweskiego programu jest zwiększenie dzietności, jak ta dupa na końcu powiedziała.



To anecdata nie mający pokrycia w rzeczywistości.
Według wszelkich badań najczęściej przerywania niechcianych ciąży dokonują kobiety o poglądach prawicowych i praktykujących religijnie, mniej o centrowych, najmniej o lewicowych (badania CBOSu 2013), w skali międzynarodowej jest to jeszcze mocniejsze, najmniej niechcianych ciąż jest w krajach socjaldemokratycznych takich jak Szwecja czy Norwegia gdzie edukacja seksualna funkcjonuje na wysokim poziomie, a najwięcej w państwach konserwatywnych typu Polska, Ukraina czy Rosja.
Jednym z najczęstszych powodów niechcianej ciąży jest nieznajomość lub nieumiejętność stosowania antykoncepcji.
Edukacja seksualna to bardzo dobry pomysł i jedyne skuteczne rozwiązanie obniżania ilości niechcianych ciąży, ale tępe prawactwo zawsze zaczyna pie**olić jak chce kościół, że nie wolno bo grzech. :lodowka:

~Velture

2016-11-20, 11:16
Puszczanie tego dzieciom w wieku 8 lat to tworzenie kolejnych pokoleń pedałów.
Przypomnę tylko, że 10 lat to 2 podstawówki.
Troszkę za wcześnie a nawet jeśli nie to można to w formie kreskówki a nie pokazywać dzieciakowi zarośniętą p*zdę bo się zgorszy i będzie wolał pedałem zostać niż takie obrzydlistwo oglądać (tak, dla takiego dziecka które nie ma jeszcze za grosz w psychice seksualności to jest obrzydliwe).

Do tego moment z pomidorem to odpadłem. Uczenie orala w 2 podstawówki...