18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychowanie dziecka

phrontch • 2020-03-25, 14:24
Szkoła azjatycka

wasyl88

2020-03-25, 22:56
dignogato napisał/a:

Ja to pochwalam a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.



Ty dostałeś chyba za mało.

:roll:

Malloy

2020-03-26, 04:04


Mam wrażenie, czy was popieprzyło?

Ludzie miękną przez to cackanie się z gówniakami, i jak widzę że ktoś pieprzy takie durnoty, albo jak słyszę o "bezstresowym wychowaniu" to mnie k***ica bierze...

Jak komuś nie na rączkę zasłużone napieprzanie gówniaka, to wypieprzać na kwejka, czy inne gówno.

Oczywiście, jak dzieciak nie zasłużył, to nie powinien dostać, a za znęcanie się bez powodu należy się sztacheta z drzazgami w dupsko.

Miękniecie wszyscy i tyle.

poligon6 napisał/a:

Dziecko mozna bić od okreslonego wieku. Tak by rozumiało za co dostaje kare, np za wkładanie łap do kontaktu, wbieganie na jezdnie pyskowanie.
Cos jak z psem, jak mu przypie**olisz bez powodu to zgłupieje.



Jak nie przyzwyczaisz za młodu, to będzie szok jak dojrzeje do wpie**olu. Trzeba odpowiednio dozować :diabel:

Rogrog

2020-03-26, 07:35
dignogato napisał/a:

Ja to pochwalam a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.



Prawda jest taka że też byłeś w takiej sytuacji i tak teraz pie**olisz. Udajesz twardziela a w rzeczywistości jesteś najzwyklejszą ciotą. Siedzisz przed kompem i kręcisz ch*jem pod stołem. Prawda jest taka że to ty jesteś ciotą w rzeczywistości a w necie pokazujesz kozaka. Takich jak ty to w necie pełno a jak przychodzi co do czego to sp***alają łajzy j***ne. Gnij dalej w piwnicy twardzielu.

Verano

2020-03-26, 08:29
dignogato napisał/a:

Ja to pochwalam a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.



Przykro mi, że miałeś spaczone dzieciństwo :(

dżonyłojlker

2020-03-26, 13:57
Rogrog napisał/a:

Prawda jest taka że też byłeś w takiej sytuacji i tak teraz pie**olisz. Udajesz twardziela a w rzeczywistości jesteś najzwyklejszą ciotą. Siedzisz przed kompem i kręcisz ch*jem pod stołem. Prawda jest taka że to ty jesteś ciotą w rzeczywistości a w necie pokazujesz kozaka. Takich jak ty to w necie pełno a jak przychodzi co do czego to sp***alają łajzy j***ne. Gnij dalej w piwnicy twardzielu.





Verano napisał/a:

Przykro mi, że miałeś spaczone dzieciństwo



Muszę Was zasmucić, bo byłem właśnie wychowywany "bezstresowo" - stąd wiem że to się nie sprawdza. Prawda jest taka, że gówniaka trzeba napie**alać za każde, nawet najmniejsze przewinienie, a jak gnój jest już większy (tak od 3. lat, bo wtedy zaczyna już coś rozumieć) to można już napie**alać profilaktycznie - żeby głupoty do łba nie przychodziły.

lucilla

2020-03-26, 16:18
"Ja to pochwalam :piwo: a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo"

ch*j mnie obchodzisz ty i twoje pochwały.

Kyocera

2020-03-27, 14:20
dignogato napisał/a:

Ja to pochwalam a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.



Życzę ci sk***ielu wszystkiego najgorszego.
Właśnie przez takie ludzkie popluczyny jest na świecie ch*jowo.
Zdychaj jak najwolniej.

Loraluviel

2020-03-27, 15:31
dignogato napisał/a:

Ja to pochwalam a p*zdowaci tatusiowie niech spadają na drzewo.



Miłego wypoczynku w domu starców za kilkadziesiąt lat

:mrgreen:

dzieciaki się odwdzięczą