18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wychodzę do hasioka

CrazyEdek • 2020-10-13, 16:34
I zara wracam.


Hollow_Man

2020-10-13, 16:37
Jeśli to Hameryka to co się dziwicie jak oni nawet nie wiedzą że kawa w automacie jest gorącą wodą zalewana, a co dopiero że na chodniku w zimie może być ślisko

janlew

2020-10-13, 16:51
Crazy_Edek napisał/a:

Wychodzę do hasioka

Do czego k***a? Ja pie**ole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pie**olić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o k***a z czego beka o "ślunskim narodzie" i r*chach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwe*. Nic mnie tak nie wk***ia.
Barany wy się nawet k***a na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!

Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:


bakus1233

2020-10-13, 16:55
janlew napisał/a:

Do czego k***a?



Do kosza ;-)

Pralpunkt

2020-10-13, 17:22
janlew napisał/a:

Do czego k***a? Ja pie**ole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pie**olić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o k***a z czego beka o "ślunskim narodzie" i r*chach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwe*. Nic mnie tak nie wk***ia.
Barany wy się nawet k***a na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:



Mieszkam na Śląsku Opolskim, jeżdżę służbowo po całym Śląsku i uwierz mi gadają tak - gadają i lekarze i gadają stolarze, gadają tak baby w sklepie i szef fabryki więc nie pie**ol głupot
A RAŚ to wymysl paru debili jak MN na Opolszczyźnie chcieli by do Niemiec ale Niemcy ich nie chcą

:mrgreen:



:mrgreen:



:mrgreen:

Halman

2020-10-13, 17:39
janlew napisał/a:

Do czego k***a? Ja pie**ole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno,


Niestety, raptem miesiąc temu obsługiwałem ślub i wesele właśnie w katowicach.. uszy więdły od słów których by sam diabeł nie rozkminił...

djoshin

2020-10-13, 17:54
do smietnika

baronturbina

2020-10-13, 17:58
janlew napisał/a:

Do czego k***a? Ja pie**ole ludzie, na śląsku nikt już nie gada z tą durną śląską gwarą. To wstyd, obciach i dno, tak we Wrocławiu (historycznej stolicy dolnego i całego śląska), jak i w Opolu (historycznej stolicy śląska górnego). Nagle za serce śląska próbują robić Katowice(dawniej Staliningrad, obecnie po połączeniu z Sosnowcem - Metopolia Górnośląsko-Zagłębiowska) czy inne miasteczka nie mające historii ani śląskiej ani żadnej dłuższej niż 200 lat, nagle zaczynają pie**olić o jakiś "hasiokach", "języku śląskim" nie gwarze, a nawet o k***a z czego beka o "ślunskim narodzie" i r*chach Autonomicznych, RAŚ czy inny cwe*. Nic mnie tak nie wk***ia.
Barany wy się nawet k***a na śląsku nie znajdujecie, a jeśli nawet, to na tej zasadzie co Terepol jest w centrum Polski!!!!
Tu macie wasz "hasiok", i zdajcie sobie wreszcie z tego sprawe:


Dziecko nie pie**ol i odpal sobie TVN czy cos.

Halman napisał/a:

Niestety, raptem miesiąc temu obsługiwałem ślub i wesele właśnie w katowicach.. uszy więdły od słów których by sam diabeł nie rozkminił...


Obsługa zmywaka aż tak się nasłuchała gwary ? Nie wymyślaj Halinka!

Budrys2000

2020-10-13, 18:20
To bylo pewne, jak techno w Trendzie ;-)

Halman

2020-10-13, 18:27
baronturbina napisał/a:


Obsługa zmywaka aż tak się nasłuchała gwary ? Nie wymyślaj Halinka!


zarabiam wiecej od ciebie w branży foto-video i za miesiąc mam tyle co ty w rok na budowie przy betoniarce nie zarobisz wrzucając piach z cementem na zmianę..

Pralpunkt

2020-10-13, 18:30
Halman napisał/a:

zarabiam wiecej od ciebie w branży foto-video i za miesiąc mam tyle co ty w rok na budowie przy betoniarce nie zarobisz wrzucając piach z cementem na zmianę..



Ale w tym roku pewnie dupa, trochę wesel jednak poszło się jebac, chyba że pogrzeby też kręcisz
Swoją drogą kiedyś za dziecka robiło się zdjęcia na pogrzebach czy teraz też się robi?

janlew

2020-10-13, 18:32
Pralpunkt napisał/a:

Mieszkam na Śląsku Opolskim, jeżdżę służbowo po całym Śląsku i uwierz mi gadają tak


Nie do końca się chyba dobrze wyraziłem. W miastach na prawdziwym śląsku, nikt tak nie gada, po zapadłych wiochach a i owszem. Ale to zaciąganie wiejskie jest normalne w każdym województwie. Natomiast w woj. katowickim, które nie wiem kto z dupy nazwał śląskiem, bo nie jest nim nawet w połowie, a jego stolica w ogóle, w największych miastach, gadają jakby im ktoś śląskość wstrzykiwał.
Osobiście znam pajaca co 10 lat temu przeprowadził się z Warszawy za żoną do katowickiego, i napie**ala teraz śląską gwarą, której nawet nie znał do innych warszawiaków, i nazywa ich "gorole". No k***a beka, debilizm, i ogólne sp***olenie.

Halman

2020-10-13, 18:33
Pralpunkt napisał/a:

Ale w tym roku pewnie dupa, trochę wesel jednak poszło się jebac, chyba że pogrzeby też kręcisz
Swoją drogą kiedyś za dziecka robiło się zdjęcia na pogrzebach czy teraz też się robi?


kto wybrzydza ten nie r*cha, teraz biorę wszystko, zabawy, chrzciny, wszelakie okolicznościowe... a po prostu śluby z weselami były najbardziej lukratywne.