18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wyburzanie szpitala w Gliwicach

altus1992 • 2014-05-24, 22:57
Wyburzanie niedokończonego szpitala w Gliwicach. Budowę zarzucono w latach 80-tych.


Vinewood

2014-05-24, 23:01
A wystarczyło pomalować na zielono i już by były mieszkania socjalne :amused:

Adaskowaty

2014-05-24, 23:39
tyle maretialow wybuchowych!!!! szkoda ze na wiejska nie zaniesli:((((



ja siedze juz cicho bo mi samobójstwo polelnia!!

M.K.

2014-05-25, 00:05
Taka miejscówka do obalania browarków zniknęła, szkoda, szkoda ;)

Ra...........py

2014-05-25, 04:49
k***a już go rozj***li, a chciałem jechać oglądać jak wysadzają :/

Piterek13

2014-05-25, 09:39
O ile wiem to jest szpital w Zabrzu a nie Gliwicach...

pawel-jwe

2014-05-25, 10:37
k***a, aż szlak trafia patrząc ile milionów w to wpompowano tylko po to żeby teraz to zniszczyć. Najgorsze jest to że taki porzuconych "szpitali" jest w Polsce całe mnóstwo, w zeszły roku taka sama sytuacja była w Koszalinie.

SoNyCS

2014-05-25, 10:41
ja na miejscu właściciela obiektu zabezpieczyłbym niebezpieczne miejsca i przeznaczył do wypożyczania tego miejsca dla ASGejów bądź Pejntbolowców :D

Machol

2014-05-25, 10:47
Przynajmniej anarchistyczna zaraza się tam nie zalęgnie.

lotnik_1

2014-05-25, 10:48
pewnie zbudują tam jakiś supermarket. 20 miejsc pracy. bo Polacy nie potrzebują leczeń i szczepień przecież

fannadil

2014-05-25, 10:55
pawel-jwe dobrze ze cie trafia szlak a nie szlag...

TypowyPolak

2014-05-25, 11:00
Bardzo dobrze ze to zburzyli nie oszukujmy się gdyby był wybudowany było by ekstra ale taka stojąca tyle lat inwestycja bez okien bez jakiegokolwiek zabezpieczenia to aby przystosować ją do dalszej budowy to kupa kasy jest. W Słupsku dokończyli budowe takiego nie powiem jest ogromny i w środku od zaj***nia sprzętu itd ale co z tego jak jest masa błędów w projekcie ba jeszcze śmieszniej oni tego nie poprawili ale zbudowali jak leci ;D

Bajdus1962

2014-05-25, 11:04
Prof. Religa w grobie się przewraca...

ch...........ox

2014-05-25, 11:29
Najgorsze jest to, że ktoś za to wziął od sk***ysyna kasy. Skoro skończono na tym etapie, a był to projekt realizowany dla państwa to wiadomo, że poszły ogromne kwoty. Sam sk***iel który się na tym obłowił nie spadł mu nawet włos z głowy. Po tej rozbiurce odetchnął tylko z ulgą, bo razem z gruzami zburzono najważniejszy dowód w tej sprawie.
Odetchnął też naród żydowski, bo Polacy będą znów o kolejne miesiące dłużej czekać na przyjęcie do szpitala i tym samym zaczną padać jak muchy.

W normalnym kraju za wtopę z wojskowym okrętem Gawron, dupnym Pedałolino, elektrowinią atomową w Żarnowcu oraz powyższym szpitalu - w takich miejscach gdzie już została wyłożona i wydana kasa podatników, powinien ktoś konkretnie beknąć. Przecież jest zawsze jakiś ch*jek, który odpowiada za całokształt i realizację projektu. W takim przypadku jego oraz jemu podwładnych należy wpie**olić do celi na caałe lata plus konfiskata mienia i ciężkie roboty aby odpracować straty na, które narazili Polskę.

Ciekaw jestem jak dużo byłoby wtedy felernych inwestycji i jak wyglądałaby Polska teraz. Niestety jak w domu nikt ich nie nauczył szacunku do cudzej własności, tak teraz przy korycie mają na to wszystko wyj***ne. Smutne :(