18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
Planowana przerwa techniczna - sobota 23:00 (ok. 2h) info
topic

Wybuchy samochodow z bombą

GoblinPL • 2020-04-05, 23:59
Kompilacja samobójczych przejazdów




Barnellini

2020-04-06, 00:15
Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W każdym z tych wybuchów zginął przynajmniej jeden islamski terrorysta :D

Krzysztof_Latarski

2020-04-06, 00:19
Akurat na tych filmikach nie popisali się muzycznie.
Wczoraj wrzuciłem kompilację ich najlepszych piosenek ( nasheedów), które często pojawiają się w takich filmikach.
Jest w sekcji "dokumentalne".

GoblinPL

2020-04-06, 00:38
Barnellini napisał/a:

Nie ma tego złego co by na dobre nie wyszło. W każdym z tych wybuchów zginął przynajmniej jeden islamski terrorysta



Szczęście w nieszczesciu.Najważniejsze jest doszukiwanie się pozytywów przykładem jest właśnie taka jak twoja myśl lub coś na czasie czyli COVID-19 i nie nie jak myślicie sadole że mohery kopną w kalendarz i nie będzie komu głosować na PiS ale to że planeta złapie drugi oddech po takim bucie co przyjęła czyli srogim jak żyd kasą po napleci chociaż wsumie z tymi moherami hmmm

:mrgreen:

:evil:

Krzysztof_Latarski napisał/a:

Akurat na tych filmikach nie popisali się muzycznie.
Wczoraj wrzuciłem kompilację ich najlepszych piosenek ( nasheedów), które często pojawiają się w takich filmikach.
Jest w sekcji "dokumentalne".



No j***ny alkoholik promuje swój post by parę piwek dostać XDD nie ładnie 8-)

Krzysztof_Latarski

2020-04-06, 00:43
Naprawdę się postarałem. 3 dni słuchałem playlist i wszystkie ich filmiki jakie mam na kompie, żeby to zrobić naprawdę porządnie.

matiqq

2020-04-06, 00:53
Jeden samobójca więcej to jeden samobójca mniej!

GoblinPL

2020-04-06, 01:38
Krzysztof_Latarski napisał/a:

Naprawdę się postarałem. 3 dni słuchałem playlist i wszystkie ich filmiki jakie mam na kompie, żeby to zrobić naprawdę porządnie.


I za to ci chwała a co do muzyki to nwm czy sie popisali czy nie dla mnie to jedno i to samo czyli ch*jnia :) poprostu taka muzyka mnie nie interesuje a jak sądzisz ze sie nie postarali to pamiętaj ze to jest tylko twoja subiektywna opinia bo to co dla kogoś jest Kozackie nie znaczy ze dla drugiego będzie a jak chcesz rozwinąć temat to dawaj PRIV nie będziemy zaśmiecać :) :-D

Krzysztof_Latarski

2020-04-06, 01:53
Nie mogę pisać na priwie, bo jestem tu nowy.
Ale stanowczo nie zgodzę się, że ich muzyka to jedno i to samo, a zwłaszcza że ch*jnia.
Można się o tym przekonać w mojej składance.

TurboGrzesznik

2020-04-06, 05:38
wypie**alać z tym, jak wrzucacie t e islamskie ścierwa to usuwajcie te ich j***ne obsrane wycie z dźwięku. Rzygam tym.

plaskotek

2020-04-06, 06:39
Samobójstwo debili jedyne zastosowanie tej broni to propaganda widać ze debila brakuje podejścia zamysłu co to k***o bomba z saletry to plac zabaw czy poligon doswiatczalny głupie debile strzelają do samolotów trzymajac karabin do góry nogami banda debili kilku morderców pod kamery i szarlatani wypaczonej wiary 0 żenada świat się
karmi nienawiścią pstryknąć palcem i znikają tylko po co

siwybis

2020-04-06, 08:58
Drugi filmik, jakieś 2:53. Orientuje się ktoś może co to za model wyrzutni?

skywalker75

2020-04-06, 10:18
Ten z granatnikiem z pierwszego filmiku, to sie k***a nie popisał

edmund

2020-04-06, 10:20
nie wiem jak inni, ale ja tego wycia nie słucham

Salieri16000

2020-04-06, 14:19
siwybis napisał/a:

Drugi filmik, jakieś 2:53. Orientuje się ktoś może co to za model wyrzutni?



Najprawdopodobniej jest to szwedzki granatnik przeciwpancerny AT-4, skonstruowany i produkowany w zakładach Förenade fabriksverken (FFV).

saves

2020-04-06, 16:41
Muslimy w muslimlandach? Proszę bardzo.