18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuchowy plecak

TT4 • 2016-05-10, 15:24
Rzecz dzieje się w Czeczeni. Poniżej opis tłumaczony wujkiem Google.




Cytat:

Do zdarzenia doszło wczoraj o 06:27 rano w punkcie kontrolnym №138. Według oficjalnych danych, bandyci na służbie organów ścigania powiedział, że jadą do poszukiwania zbiegłych kóz, ale podczas próby, aby szukać jeden z nich wysadził bombę przymocowaną do ciała, a po raz drugi, aby rzucić granat, a następnie został zabity przez ogień powrotną.

Przechwytywanie maluje nieco inny obraz: na ramie może być postrzegane jako młody człowiek z plecakiem po cichu zbliża się do policji, która nie nakłada żadnych wymagań do niego, a potem nastąpił wybuch.

Sześciu policjantów przybył w Republice Baszkirii, zostały przewiezione do szpitala, o naturze obrażeń otrzymanych przez nich nie zostały ogłoszone. Bombowce osobowości są już zainstalowane - to 27-letni Shamil Dzhanaraliyev i 25-letni Ahmet Inalov.

Regionalny SU TFR otworzył sprawy karnej pod zarzutem zamachu na życie egzekwowania prawa i handlu bronią.



Źródło: http://www.ochevidets.ru/rolik/92819/

nerusss

2016-05-10, 15:56
Tam u ciapatych ahmedów jak w Rosji Iwanów, albo u nas Januszy.

zonkone

2016-05-10, 16:42
Ooo j***ny, gdzie on odleciał?

vatherland

2016-05-10, 17:09
Mocne - Bombowce osobowości są już zainstalowane :krejzi:

a to mnie niszczy - aby szukać jeden z nich wysadził bombę przymocowaną do ciała, a po raz drugi, aby rzucić granat, a następnie został zabity przez ogień powrotną. :)

kambodia66

2016-05-10, 17:33
Mój tłumacz lepiej sobie poradził:
"Do zdarzenia doszło wczoraj o 06:27 rano w punkcie kontrolnym №138. Według oficjalnych danych, bandyci strażnikowi/policjantowi powiedzieli że jadą do poszukiwania zbiegłych kóz, ale podczas próby przeszukania jeden z nich wysadził bombę przymocowaną do ciała, drugi rzucił granat, po czym został zabity w wyniku (ostrzelania przez policję) odpowiedzi ogniem .

Zapis na kamerze maluje nieco inny obraz: na kadrach można było dostrzec jak młody człowiek z plecakiem po cichu zbliża się do policji, która nie nakłada żadnych wymagań do niego, a potem nastąpił wybuch.

Sześciu policjantów przybył w Republice Baszkirii, zostało przewiezionych do szpitala, o naturze obrażeń otrzymanych przez nich nie zostało wydane oświadczenie. Tożsamości samobójców są już znane - to 27-letni Shamil Dżanaralijew i 25-letni Ahmet Inalow.

Regionalne SU SKR(?) wszczęło sprawę karną pod zarzutem zamachu na życie przedstawiciela prawa i nielegalnego handlu bronią."

nervel123

2016-05-10, 17:43
Nowa technologia brudasów. 1 klik i znikasz :o

qwert115

2016-05-11, 00:45
I właśnie dlatego obchodzę zawsze każdego z daleka..

borys42

2016-05-11, 02:03
k***a tępić gudłai, świniami szczuć !!!
pie**olone brudne sk***ysyny....
Omijać szerokim łukiem, ostatnio w Łodzi była ciapatka w manu to ja prawidłowo omijano bo nigdy nie wiadomo co jej strzeli do łba.

HalfGod

2016-05-11, 07:28
Jak przyjdzie co do czego pie**olę prawo karne, będę strzelać do każdego muslima jakiego spotkam w Polsce.