18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Kremil

2016-06-07, 00:17
pedał gazu się przyciął? bo rozbieganego to by raczej nie zatrzymał...

Bagman

2016-06-07, 00:23
gdyby rowniez nie pomyslal o wrzuceniu luzu to by nie zatrzymal

mateusos

2016-06-07, 00:27
k***a! daj komus dmuchany balon, to sie potnie.

CichaWoda

2016-06-07, 00:32
te wasze bezawaryjne hondy piździki

kokos_123

2016-06-07, 01:25
Kremil napisał/a:

pedał gazu się przyciął? bo rozbieganego to by raczej nie zatrzymał...


Można ( jak słaby ) diesel zdusić wrzucając wysoki bieg ( przy silniejszych jednak raczej sobie sprzęgło zjarasz niż zdusisz )

Gość miał farta, że staną przy komisie, tam goście pewnie to najczęściej widzą.

Ps. pomysł z akumulatorem był dobry, ale zapomniał że to diesel, a nie benzyniak :D

pawelnie@

2016-06-07, 02:23
kokos_123 napisał/a:


Można ( jak słaby ) diesel zdusić wrzucając wysoki bieg ( przy silniejszych jednak raczej sobie sprzęgło zjarasz niż zdusisz )

Gość miał farta, że staną przy komisie, tam goście pewnie to najczęściej widzą.

Ps. pomysł z akumulatorem był dobry, ale zapomniał że to diesel, a nie benzyniak :D



nawet słaby diesel spali sprzeglo w takiej sytuacji, woda w dolot najlepiej :)

kokos_123

2016-06-07, 03:36
pawelnie@ napisał/a:



nawet słaby diesel spali sprzeglo w takiej sytuacji, woda w dolot najlepiej :)



No nie wiem, co później zrobię z zamokniętym filtrem, ja bym raczej próbował zatkać jakąś reklamówką itp. ( a najlepiej to zdusić zanim się rozbiega )

Stolarz6

2016-06-07, 06:54
kto normalny kupuje Honde w dieslu... tym bardziej że w tej generacji diesle są z isuzu zresztą te same co w oplu.

Misiek_KRK

2016-06-07, 07:16
Osobiście zgasiłem Vectrę 2,0 włączając piątkę. Szybkie puszczenie sprzęgła z nogą na hamulcu i bez najmniejszych problemów zgasła.
Padnięta uszczelka pod turbiną.

~Velture

2016-06-07, 07:21
Cytat:

No nie wiem, co później zrobię z zamokniętym filtrem


No k***a faktycznie tragedia. Szkoda ci filtra za kilka dyszek poświęcić aby auto ratować?

Tak czy owak wątpię aby woda w dolot była skuteczną metodą w takiej sytuacji - no chyba ,że doczepimy pod dolot węża strażackiego.

99,9% osób w takiej sytuacji jest całkowicie bezradnych i w warunkach normalnej eksploatacji auta ch*ja można zrobić bo nic nie ma w aucie co pozwoliłoby skutecznie zatkać dolot. Nie mówię o skrajnych sytuacjach gdzie mamy w aucie pół sklepu.

Ja przykładowo bym pie**olnął cały proszek z gaśnicy w dolot aby zatkać maksymalnie filtr a jak to nie pomogłoby to wyciągnąłbym komórkę i nagrał filmik na yt bo dalej ch*ja mógłbym zrobić.

PabloEskobar

2016-06-07, 08:04
pie**olicie o sprzęgle... lepiej silnik rozj***ć, dobra kalkulacja :mrgreen:
Dwa razy byłem świadkiem rozbieganej Scanii i Volvo, przy których moment obrotowy zwykłych silniczków w osobówkach to jak pierdnięcie, oba zduszone na wysokim biegu na górnej skrzyni i ch*ja się stało. Ale chodzą słuchy, że ktoś tak kiedyś sprzęgło wysypał... :-P tyle, że albo w przypływie paniki czy niewiedzy próbował zgasić samochód na jedynce, albo po prostu jeździł już takim złomem który prędzej czy później sam by się rozpadł. Jak już macie te prawko to troche wiedzy z zakresu mechaniki wam nie zaszkodzi, bo stoi później taka ciamajda na drodze (o ile jeszcze ma resztki zdrowego rozsądku to zepchnie samochód) i płacze tacie do telefonu... cudem będzie jeśli w procesie ewolucji za milion lat faceci nie będą sikać na siedząco

grubystefan

2016-06-07, 08:20
A ten koleś z komisu co zrobił? Biegiem go przygasił czy jak? No bo w końcu jakoś mu się udało i ani nie lał wody, ani gaśnicy nie potrzebował :D

Co...........er

2016-06-07, 08:32
@grubystefan pewnie przekręcił kluczyk w stacyjce :amused:

grubystefan

2016-06-07, 08:47
up. No może być :D Ale ogólnie pytam na poważnie. Sam mam diesla a widzę, że to nie tylko takie numery odstawiaja 20 letnie diesle. Dobrze by było wiedzieć co robić :D Bo za każdym razem inne teorie:D