18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuch petardy w rąsi

CrazyEdek • 2021-01-04, 22:27
Wybuch niekontrolowany.


se...........ed

2021-01-05, 08:36
Zajebiście. tak ma być . od razu wypłata karmy w netto :D

Pawehan

2021-01-05, 09:37
OpenStreetMaps napisał/a:

Wszystko jest dla ludzi petardy i zimne ognie też. Okazjonalnie na sylwestra każdy ma prawo ich używać .
Producent tego bubla wybuchającego w pół sekundy po odpaleniu lontu powinien zająć się produkcją granatów dla armii izraelskiej.
A temu okaleczonemu wypłacić gigantyczne odszkodowanie i osobiście do końca życia podcierać dupę.



No i komu udowodnisz ,że to jego produkcji petarda? Dowód rzeczowy wyleciał w powietrze razem z palcami.

cz...........ek

2021-01-05, 12:13
aaaaaaaaaaaaaa napisał/a:

Nie szkoda mi sk***ysyna.
Fajerwerków nie używam od lat, petard w życiu wystrzeliłem kilka.
Dla mnie to mogliby zakazać sprzedaży...
A każdy, który robi sobie kuku petardą powinien płacić za leczenie.


Ogólnie j***ne polaczki powinny płacić za swoje leczenie, a nie za jakieś NFZty. Raz dwa byłby porządek. Kto nie ma hajsu do piachu i ch*j.

LB...........BZ

2021-01-05, 13:46
Gmork napisał/a:

Narkomanów, alkoholików, palaczy, grubasów, złodziei, pedałów, rudych, upośledzonych, wierzących itd.



A co jakiś ksiądz Cię wyr*chał w dupę, że masz taka duża awersję do wierzących?

jasypan

2021-01-05, 15:00
LBZ napisał/a:

A co jakiś ksiądz Cię wyr*chał w dupę, że masz taka duża awersję do wierzących?



A to trzeba zostać wyr*chanym przez księdza żeby dostrzec, że ta bajka się kupy nie trzyma?

fikuswdoniczce

2021-01-05, 18:39
Zwykle w instrukcji napisane jest żeby odpalać petardę leżącą na ziemii więc ch*ja dostanie a nie odszkodawnie.

Wiewór

2021-01-05, 20:38
OpenStreetMaps napisał/a:

Wszystko jest dla ludzi petardy i zimne ognie też. Okazjonalnie na sylwestra każdy ma prawo ich używać .
Producent tego bubla wybuchającego w pół sekundy po odpaleniu lontu powinien zająć się produkcją granatów dla armii izraelskiej.
A temu okaleczonemu wypłacić gigantyczne odszkodowanie i osobiście do końca życia podcierać dupę.



Wszystkie petardki są robione w Chinach. Niech jadą i szukają producenta i powołają się na normy w produkcji haha

Sanczer001

2021-01-05, 22:18
MaszSziwe? napisał/a:

Co to za petardy do ch*ja



To była shelka popirdolencu

Kamil3l

2021-01-05, 22:43
czarnybombelek napisał/a:

Ogólnie j***ne polaczki powinny płacić za swoje leczenie, a nie za jakieś NFZty. Raz dwa byłby porządek. Kto nie ma hajsu do piachu i ch*j.



Czasami to spoko pomysł. Na stówę twoja stara nie miała kasy na narodziny i poszedł byś w kontener.

Noside

2021-01-05, 23:04
OpenStreetMaps napisał/a:

westra każdy ma prawo ich używać .
Producent tego bubla wybuchającego w pół sekundy po odpaleniu lontu powinien zająć się produkcją granatów dla armii izraelskiej.
A temu okaleczonemu wypłacić gigantyczne odszkodowanie i osobiście do końca życia podcierać dupę.



Nie to, żeby było cokolwiek widać, ale lontu nie podpala się przy samej dupie, co nie?

qwerq221

2021-01-06, 19:41
byla raczka i nie ma przepie**olone wspolczuje