18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuch pasa szahida w trakcie jakiejś akcji.

OxY • 2017-05-23, 00:56
Terrorysta ISIS cwanie wyj***ł pasem szahida w trakcie zdobywania terenu przez wojskowych. Poprzez wybuch zostali ranni dziennikarze oraz żołnierze uczestniczący w akcji. Nikt nie umarł. Hałbalbajłba tak od 0:20


Ma...........ke

2017-05-23, 01:18
Jak to nikt nie umarł? Przecież terrorysta zdechł, słusznie zresztą oby 100 januszy go w dupę j***ło.

BaranR

2017-05-23, 05:09
Maupajoke napisał/a:

Jak to nikt nie umarł? Przecież terrorysta zdechł, słusznie zresztą oby 100 januszy go w dupę j***ło.



Racja choć jednak nie zaprzecza to stwierdzeniu że "nikt nie umarł"

dbrzn

2017-05-23, 08:35
No, na łące takie zabawy to ja rozumie, a nie na koncertach gdzie można komuś krzywdę zrobić

C.Z.E.S.I.E.K

2017-05-23, 08:59
dbrzn napisał/a:

No, na łące takie zabawy to ja rozumie, a nie na koncertach gdzie można komuś krzywdę zrobić


Na koncercie jest bardziej rozrywkowo :amused:

jholy

2017-05-23, 10:14
Catch me if you can!

Kantinflas

2017-05-23, 11:43
Serio nikt ich nie nauczyl ze lezacych sie dobija dla pewnosci z odleglosci ?

nowynick

2017-05-23, 11:59
żyje sobie taki frajer w Londynie na zasiłku, cisza spokój i usłyszy od imama "jedź do Syrii, zajebiesz kogoś w ataku terrorystycznym to 70+ dziewic dostaniesz"(tu mała dygresja... czym on zamierza te dziewice r*chać jak mu fiuta urwał trotyl? :mrgreen: ). Zostawia więc socjalne mieszkanie, ostatni zasiłek przeznacza na bilet pierwszą klasą, dostaje pas i idzie mordować podstępnie udając martwego. Jeb (światełka w tunelu raczej rozerwany mózg nie wytworzył nawet) i nie ma patałacha! Nie ma też dziewic (no w zasadzie nie dlatego, że umierając nie zaj***ł nikogo tylko dlatego że Allah to taka bajka dla dorosłych), nie ma pustki, czerni czy czegokolwiek, bo nie ma świadomości (a to akurat szkoda bo może zobaczyłby swoje flaki mieszające się z kozim gównem).

No sytuacja ma dwa plusy: wyjechał w p*zdu z Europy i zużył terrorystom dobry pas na wyj***nie samego siebie...

Danmaz

2017-05-23, 13:57
Nikt na filmie nie umarł bo człowiek mina był już kaput

Mom and Death

2017-05-23, 14:52
A na ch*j im te dziewice, ja nie kumam, przeciez to ani r*chac sie nie potrafi ani nic? Nie lepiej 70 super skillowych dz**ek?

Pa...........or

2017-05-23, 18:35
Dlatego lepiej profilaktycznie ze snajperki rozj***ć każdego ciapaka w promieniu 1 km.