18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach
topic

Wybuch gazu

Jesse.Pinkman • 2021-11-26, 14:28
Ładne pie**olnięcie. Polecam oglądać do końca.

baronturbina

2021-11-26, 14:30
Zgadzam się. Zacne pie**olnięcie. Szkoda Tylko ze calego bloku nie wyj***lo.

Rozchędażacz

2021-11-26, 14:31
Zesrała się i wyłączyła nagrywanie w najlepszym momencie :(

andrzejrobert75

2021-11-26, 14:32
Lekki niedosyt,myślałem że się pojawi płonąca postać.

Halman

2021-11-26, 14:52
fajnie się zapowiadało, szkoda...

OpenStreetMaps

2021-11-26, 15:06
Głupia p*zda chętnie złamałbym jej nadgarstek pod kontem prostym i tak zostawił do zrośnięcia aby telefon podczas nagrywania filmu tylko w poziomie mogła trzymać . W dodatku wystraszyła się zamiast filmować dalej a szkoda bo akcja naprawdę była rozwojowa.

t_zg

2021-11-26, 15:32
Gaz ma niezle pie**olniecie. U mnie na osiedlu w 2010 roku byla awaria glownego reduktora gazu na osiedle i ludziom poszlo za duze cisnienie gazu do mieszkan. Ewakuowali cale osiedle - okolo 6 tysiecy ludzi. To byly Andrzejki i - 15 na dworze. My z kolegami stalismy i z oddali patrzylismy jak sie jaraja chaty i dochodzi do mniejszych lub wiekszych wybuchow.

https://i.ibb.co/H7gJGdr/blok.jpg

Tutaj na fotce efekt. Widzialem to na zywo. Lecaca kilkadziesiat metrow wielka plyta ze starego bloku robi wrazenie. Nie wszystkim sie udalo przezyc tamta katastrofe. Jednego sasiada z tego bloku co ta dziura w scianie sila wyrzutu przez te grube metalowe drzwi do windy wbila i spadl z 7-8 pietra. Cale osiedle bez pradu / gazu...wszedzie tylko koguty policyjne i strazy pozarnej.

Kurde26

2021-11-26, 16:20
t_zg napisał/a:

Gaz ma niezle pie**olniecie. U mnie na osiedlu w 2010 roku byla awaria glownego reduktora gazu na osiedle i ludziom poszlo za duze cisnienie gazu do mieszkan. Ewakuowali cale osiedle - okolo 6 tysiecy ludzi. To byly Andrzejki i - 15 na dworze. My z kolegami stalismy i z oddali patrzylismy jak sie jaraja chaty i dochodzi do mniejszych lub wiekszych wybuchow.
Tutaj na fotce efekt. Widzialem to na zywo. Lecaca kilkadziesiat metrow wielka plyta ze starego bloku robi wrazenie. Nie wszystkim sie udalo przezyc tamta katastrofe. Jednego sasiada z tego bloku co ta dziura w scianie sila wyrzutu przez te grube metalowe drzwi do windy wbila i spadl z 7-8 pietra. Cale osiedle bez pradu / gazu...wszedzie tylko koguty policyjne i strazy pozarnej.



Nie zaprzeczam, ale też nie kojarzę z prasy doniesień, czy telewizji. Ukręcono sprawie łeb czy jak?

Payan

2021-11-26, 16:23
Jak zwykle w najlepszym momencie koniec nagrania -_-

wielimks07

2021-11-26, 16:27
Wybuch gazu, byłem pewny ze będziemy szukać trupów a się okazało ze dwóch panów mocno strutych siedziało w srodku i dalej oglądali telewizje

el_kadafi

2021-11-26, 16:32
Ja pie**olę, co za bunkry

Halo

2021-11-26, 16:52
el_kadafi napisał/a:

Ja pie**olę, co za bunkry



No bo to sosnowiec

OpenStreetMaps

2021-11-26, 16:53
t_zg napisał/a:

Gaz ma niezle pie**olniecie. U mnie na osiedlu w 2010 roku byla awaria glownego reduktora gazu na osiedle i ludziom poszlo za duze cisnienie gazu do mieszkan. Ewakuowali cale osiedle - okolo 6 tysiecy ludzi. To byly Andrzejki i - 15 na dworze. My z kolegami stalismy i z oddali patrzylismy jak sie jaraja chaty i dochodzi do mniejszych lub wiekszych wybuchow.
Tutaj na fotce efekt. Widzialem to na zywo. Lecaca kilkadziesiat metrow wielka plyta ze starego bloku robi wrazenie. Nie wszystkim sie udalo przezyc tamta katastrofe. Jednego sasiada z tego bloku co ta dziura w scianie sila wyrzutu przez te grube metalowe drzwi do windy wbila i spadl z 7-8 pietra. Cale osiedle bez pradu / gazu...wszedzie tylko koguty policyjne i strazy pozarnej.



A ja potwierdzam znam nawet ten blok na osiedlu Pomorskim bo też jestem zgredem z ZG

baronturbina

2021-11-26, 18:49
Halo napisał/a:

No bo to sosnowiec


Teraz to juz ch*j wie co gorsze… Sosnowiec czy Białystok….