18+
Ta strona może zawierać treści nieodpowiednie dla osób niepełnoletnich.
Zapamiętaj mój wybór i zastosuj na pozostałych stronach

Wybredne skurwysyny

burkinafaso • 2016-02-20, 18:04
Wolontariusze ze schroniska w Salzwedel przetransportowali dwie rodziny imigrantów z Afganistanu do mieszkań w bloku. Afgańczycy nie chcieli nawet wysiąść z autobusu, gdy dowiedzieli się gdzie mają mieszkać.

11 lutego wolontariusze z Salzwedel zawieźli dwie rodziny Afgańczyków do nowego miejsca zamieszkania. Afgańczycy nawet nie zamierzali wysiąść z autobusu, ponieważ rzekomo obiecano im domy – w blogu nie mają zamiaru mieszkać.

Wolontariusze nie mieli wyboru, zostali zmuszeni aby rodziny z powrotem zawieźć do schroniska. Niemcy teraz będą omawiać tą kwestię i postarają się zapewnić lepsze darmowe mieszkanie.

Postawa roszczeniowa imigrantów nie powinna dziwić, bowiem uważają, że wszystko im się należy. – Przekazywać nam pieniądze i inne bogactwa to wasz psi obowiązek! Jesteście pośrednikami Allaha, to jego dary, należą nam się i nie powinny spoczywać długo w waszych rękach! – usłyszał na początku miesiąca reporter brytyjskiego BBC podczas pracy na jednej z ulic Berlina.



Pomyślcie sobie o takiej sytuacji w Polsce, potrzebujące rodziny czekają latami na gówniane mieszkanko w bloku,
a przyjedzie ci taki jeden z drugim i będzie wybrzydzał jeszcze..

Halman

2016-02-20, 18:21
"wolontariusze zostali zmuszeni" jak ich zmusili, koranem?

de...........nt

2016-02-20, 18:27
burkinafaso napisał/a:

w blogu nie mają zamiaru mieszkać.



Wcale im się nie dziwię, w blogu też nie chciałbym zamieszkać.
Ani w żadnym fejsbuku.

Lordzik92

2016-02-20, 19:24
Mnie to tylko ciekawi czy im przed wyjazdem ktoś mówi jak się mają zachowywać, czy na miejscu dowiadują się od reszty że można j***ć urzędasów do skutku.

saves

2016-02-20, 19:28
Za Kołem Podbiegunowym jest jeszcze sporo miejsca.

Pikathulu

2016-02-20, 19:58
@Lordzik92 z tego, co z niektórych źródeł wiem, że niektórzy uchodźcy pytają ludzi z kraju (do którego mają iść) jak tam się żyje i czy warto. Ale moja intuicji mówi mi, że to wszystko to jeden wielki spisek.

Poza tym czytałem niedawno gdzieś na fejbugu roszczenia od muzułmanów, że to Allah przypisał im już dawno Europę.

weezo

2016-02-20, 20:24
Dawaj źródło, a nie pie**ol.

lapps

2016-02-20, 21:25
Lordzik92 napisał/a:

Mnie to tylko ciekawi czy im przed wyjazdem ktoś mówi jak się mają zachowywać, czy na miejscu dowiadują się od reszty że można j***ć urzędasów do skutku.



soros im wmowil, ze allah im ta ziemie daje w nagrode. tak jak brzezinski al kaidzie pie**olil, ze allah stoi po ich stronie i te ziemie beda nalezec do nich w latach 80 w afganistanie

assburger

2016-02-20, 21:27
W sumie to rozumiem tych "uchodźców". Jak Niemiec głupi, niech daje.