topic

~sanctusdiavolos

2019-10-14, 20:37
tip.top, he he, ci od KO to też niekiedy elita intelektualna:


A potem płacz że wybory fałszowane, bo ktoś nie potrafi ogarnąć wstawienia krzyżyka we właściwą kratkę. :mrgreen: Niedoj***nie umysłowe naszego narodu nigdy nie przestanie mnie zadziwiać.

Kurakk

2019-10-15, 06:37
@up: z wp wzieles te bait informacje? to dla takich debili jak ty

~tip.top

2019-10-15, 06:42
poligon6 napisał/a:

4 lata bez tęczowych kurew, jedyne co dobrego z tego wyszło. Do tego ruska agentura w sejmie z Kuńskiejfedracji.Widać, że mamy tutaj fana Tomasza Sakiewicza z Klubów Gazety Polskiej :amused:
No ale dobra, pójdźmy w to i przyjmijmy że Konfederacja to partia jawnie prorosyjska i ruscy agenci... jakie są na to dowody?
Co takiego robią, że są aż tacy prorosyjscy?
Tylko bez jakiegoś pie**olenia, suche fakty i źródła poproszę.

Wiewór

2019-10-15, 08:32
@up Jedyna prokacapska partia jaką znam to PiS.
Tajemnicą poliszynela są kontakty Macierewicza z ruskim wywiadem.
Kto zniszczył polski wywiad?
PiS a dokładnie Macierewicz

Kto zwolnił najlepszą polską agentkę kontrwywiadu specjalizującą się w odławianiu kacapskich szpiegów?
Znowu Macierewicz.

A za co?
A za to, że zaczęła węszyć w środowisku Macierewicza bo j***ło tam kacapami.

Taka sytuacja.

Zbiegiem okoliczności cała polityka PiS jest nakierowania na destabilizację Polskiej pozycji na arenie międzynarodowej, jej pozycji w UE, niszczenie jej gospodarki, zwiększenie inflacji, utrata wartości złotówki i rozdupcanie naszej armii to są rzeczy o których marzy Wladimir Wladimirowicz Putin.

Przypadek? Nie sondze.

~tip.top

2019-10-15, 08:46
Bo PiS to typowa ruska onuca :amused:

edit:

Chociaż, jakby się zastanowić to PiS umiejętnie gra na 3 fronty... no bo tak:
z jednej strony jak już słusznie wspomniałeś po cichu, systematycznie rujnuję Polskę na zlecenie Władka Putina, z drugiej strony prężnie rozwijają nasz strategiczny sojusz ze Judesej poprzez budowę na własny koszt bazy amerykańskiej, w której pierdzieć w stołki będą amerykańscy żołnierze, których nie dość że będziemy mieli na utrzymaniu to jeszcze będziemy im za to dodatkowo płacić.
Warto w tym miejscu odnotować, że nasz strategiczny sojusznik pójdzie nam na rękę i pozwoli na wspomnianą bazę, ale tylko pod warunkiem, że oddamy żydkom bez spadkowe mienie, do którego jak widać słusznie, prawo roszczą sobie amerykańskie diaspory żydowskie, które podczas II wojny światowej nie wpuściły na terytoriom USA statku St. Louis z 937 żydowskimi pasażerami uciekającymi z Europu przed komorami gazowymi (statek rzecz jasna musiał wrócić z pasażerami do Europy :) )
Tak więc nasi rządowi szabesgoje na trzecim froncie, potajemnie spotykają się w państwie położonym w Palestynie i dogadują szczegóły przekazania obszaru nad Wisłą w ręce jedynych ofiar holokaustu.

Jak to dobrze że mamy takie tęgie umysły co znają się na geopolityce i wiedzą jak się załatwia interesy na świecie :amused:

poligon6

2019-10-15, 09:22
lesiot napisał/a:

Zauważ, że żadna inna partia tak nie lubuje się w przypisywaniu rosyjskiej agentury Konfederacji... tylko PiS i Ty - przypadek? Nie sądzę!
Nawet rzekomo Twój "antystsemowy" ulubieniec Kukiz takich farmazonów nie klepie.Masz do mnie pretensje, że kunskie kojarza sie z rusklimi. Posłuchaj Korwina jak gadał ze w razie konfliktu polsko-rosyjskiego poparłby rosje. OP tym jak latał na Krym i teraz udziela sie w Sputniku nie wspomne. Ale dobrze, bo moze nie wszyscy wiedza że kuńskie to ruski czopek, tak jak iwkszość tych prawackich rozłamowych partyjek w Europie.

tip.top napisał/a:

No ale dobra, pójdźmy w to i przyjmijmy że Konfederacja to partia jawnie prorosyjska i ruscy agenci... jakie są na to dowody?
Co takiego robią, że są aż tacy prorosyjscy?
Tylko bez jakiegoś pie**olenia, suche fakty i źródła poproszę.
LOL mam ci przytoczyc wszystkie wypowiedzi k***ina i kilku innych prominentów kuńskiejfederacji? Na szczescie nic nie mogli zrobic do tej pory, k***in tylko poleciał sobie na okupowany Krym i brał udział w Ruskiej ustawce. Idź pan w ch*j z takimi typami.


tip.top napisał/a:

że nasz strategiczny sojusznik pójdzie nam na rękę i pozwoli na wspomnianą bazę, ale tylko pod warunkiem, że oddamy żydkom bez spadkowe mienie, do którego jak widać słusznie, prawo roszczą sobie amerykańskie diaspory żydowskie, które podczas II wojny światowej nie wpuściły na terytoriom USA statku St. Louis z 937 żydowskimi pasażerami uciekającymi z Europu przed komorami gazowymi (statek rzecz jasna musiał wrócić z pasażerami do Europy )
Ach te niedobre żydy, a teraz jakies fakty na poparcie tych słow? Bo ustawa 447 nie ma zadnej mocy sprawczej w Polsce.

~tip.top

2019-10-15, 09:40
poligon6 napisał/a:


LOL mam ci przytoczyc wszystkie wypowiedzi k***ina i kilku innych prominentów kuńskiejfederacji?


Tak, poproszę.

poligon6 napisał/a:


k***in tylko poleciał sobie na okupowany Krym i brał udział w Ruskiej ustawce. Idź pan w ch*j z takimi typami.


Ale to nie k***in dostał order od Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, tylko PiSowki funkcjonariusz frontu ideologicznego - Tomasz Sakiewicz, który jako pierwszy staje w szeregu oskarżycieli Konfederacji o agenturę i pro-rosyjskość :szczerbaty:

Mój kraj... taki piękny :amused:

poligon6

2019-10-15, 09:56
tip.top napisał/a:

Ale to nie k***in dostał order od Służby Bezpieczeństwa Ukrainy, tylko PiSowki funkcjonariusz frontu ideologicznego - Tomasz Sakiewicz, który jako pierwszy staje w szeregu oskarżycieli Konfederacji o agenturę i pro-rosyjskośćTo stary przekaz z tym orderem, myslałem ze kuńskie cos wymyslili nowego do tej pory.
Wypowiedzi k***ina, w przypadku wojny polsko-rosyjskiej poparłbym RoSSje.

Mamy wystapic z UE i zawiązac paknt nieagresji z RoSSją.

Zsyłki na sybir nie były katorgą

Pełno tego w sieci.

lesiot

2019-10-15, 10:00
poligon6 napisał/a:

Posłuchaj Korwina jak gadał ze w razie konfliktu polsko-rosyjskiego poparłby rosje.


Jakiś dowód... ale konkretnej wypowiedzi, a nie wyrwany jakiś urywek bez kontekstu (jak to w zwyczaju ma robić TVPiS).
Pędzikiem!

poligon6 napisał/a:

OP tym jak latał na Krym


A co to... jakiś zakaz jest?

poligon6 napisał/a:

teraz udziela sie w Sputniku nie wspomne


Szczegóły i konkrety... oczywiście nie wycięte wyrywki bez kontekstu.

poligon6 napisał/a:

moze nie wszyscy wiedza że kuńskie to ruski czopek


Dowody! Pędzikiem!

poligon6 napisał/a:

wkszość tych prawackich rozłamowych partyjek w Europie


Konkrety! Dowody! Pędzikiem!

A tak BTW... wiesz może, że Konfederacja to nie tylko Korwin? Więc jak całą Konfederację nazywasz "agenturą rosyjską" to pędzikiem daj dowody, że inni też.

Acha... insynuacje TVPiS, TV Republika i tym podobnych narzędzi propagandy obecnego establishmentu daruj sobie, to nie są wiarygodne źródła.

poligon6

2019-10-15, 10:06
lesiot napisał/a:

A co to... jakiś zakaz jest?lecial w celu propagandowym, no ale ja wiem ze ruskim onucom to nie przeszkadza, leciała cała delegacja z PE na zlecenie Putlera.

lesiot napisał/a:

Konkrety! Dowody! Pędzikiem!To że jesteś nieprzygotowany do dyskusji to nie moja wina. O finansowaniu smiesznych prawackich partyjek wiadomo nie od dziś np pozyczka dla Le Pean, czy ostatnia zadyma z austryjacka partią, siorbiaca ruskie petrodolary.

lesiot

2019-10-15, 10:11
Konkrety! Dowody!

Na razie jedynie wciąż udowadniasz, że jesteś tylko trollem, który klepie co mu góra nakazała.

Chociaż raz jeden jedyny (nigdy jeszcze tego nie zrobiłeś) w jakiejkolwiek dyskusji udowodnij swoje słowa!
Na razie wszytko co napisałeś warte jest tyle co Twoje "las bez człowieka umrze".

poligon6

2019-10-15, 10:16
„Oczywiście uważam, że pan Putin jest znakomitym prezydentem Rosji i byłby świetnym prezydentem Polski”; https://www.gazetaprawna.pl/galerie/813933,duze-zdjecie,1,korwin-mikke-oczywiscie-uwazam-ze-pan-putin-bylby-swietnym-prezydentem-polski.html

„A w Rosji rządzi JE Włodzimierz W. Putin - i osiąga niemałe sukcesy. Tępi lewaków, goni precz feministki i inne dziwadła, nie boi się Amerykanów, podatki dwa razy niższe niż w Unii Gejropejskiej (jak mawia p. Putin) więc i rozwój znacznie szybszy. Więc może wybrać Go na prezydenta?”; https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/korwin-mikke-putin-prezydentem-polski-aa-oKAG-BoHQ-P1YK.html

„A w Rosji rządzi JE Włodzimierz W. Putin - i osiąga niemałe sukcesy. Tępi lewaków, goni precz feministki i inne dziwadła, nie boi się Amerykanów, podatki dwa razy niższe niż w Unii Gejropejskiej (jak mawia p. Putin) więc i rozwój znacznie szybszy. Więc może wybrać Go na prezydenta?”; https://www.se.pl/wiadomosci/polityka/korwin-mikke-putin-prezydentem-polski-aa-oKAG-BoHQ-P1YK.html

Korwin-Mikke pojechał na Krym; https://www.fakt.pl/wydarzenia/polityka/korwin-mikke-pojechal-na-krym-ostra-reakcja-msz-na-wyjazd-korwina/zb96fv4.

Naprawde nie potrafiłeś znależź wypowiedzi tego pahjaca w sieci?

lesiot

2019-10-15, 10:29
To tak apropo wycinania bez kontekstu:

Cytat:

Po pierwsze, nigdy nie „popierałem” JE Włodzimierza Putina, a po drugie, gdybym go popierał, to bym się tego nie wstydził. Po trzecie, jednym z moich zajęć jest prostowanie głupot, które się mówi o Rosji, a o JE Włodzimierzu Putinie w szczególności. Nigdy nie powiedziałem niczego, czego bym się wstydził i musiał to odwoływać. Proszę zwrócić uwagę, że prowadzę politykę polską, a nie rosyjską. Nie rozumiem więc, dlaczego robi się ze mnie putinowca. Oczywiście uważam, że pan Putin jest znakomitym prezydentem Rosji i byłby świetnym prezydentem Polski. On na przykład tępi u siebie zielonych, do czego ja też wzywam. Zieloni w Polsce są de facto rosyjskimi agentami, którzy blokują wydobywanie gazu łupkowego, węgla i budowę elektrowni atomowych, by Gazprom mógł nam drogo sprzedawać swoje paliwo. To, że człowiek jest twardym politykiem, to tylko zaleta.
Im bardziej Polacy (i inni sąsiedzi) są niezadowoleni z pana Putina, tym lepszym jest prezydentem z punktu widzenia RosjiW przytoczonych wypowiedziach porównuje politykę Putina do Europejskiej i dosadnie mówi, że polityka Putina jest po prostu lepsza. trzeba wyraźnie być na usługach PiSu, żeby dopatrywać się tam agenturalności rosyjskiej. Chwali go po prostu jako urzędnika państwowego i trudno nie przyznać racji, że Putin pomimo wielu swoich wad i kontrowersji jakie wzbudza, urzędnikiem dla samej Rosji jest bardzo dobrym.

A jeszcze co do "Putnia na prezydenta Polski"... to jak zwykle wycinek większej dywagacji na temat tego jak działa demokracja w Polsce:
Cytat:

No dobrze: p. Putin się zgadza kandydować - a naród polski rozczarowany do różnych Kwaśniewskich, Tusków, Kaczyńskich i innych komunistów wybiera p. Putina na prezydenta. Dzwony biją na Te Deum - zaczyna się nowa era, p. Putina instalujemy, oczywiście, na Zamku Królewskim w Warszawie - i zaczyna On swoje rządy.

Na początek JE Włodzimierz Putin, już jako polski prezydent, zechciałby zapewne zmniejszyć biurokrację (w Rosji liczba urzędników na głowę ludności jest dwa razy mniejsza). Natychmiast zaczęłyby się protesty, strajki, matki urzędników oblegałyby Pałac Królewski - a w ogóle to p. Putin by się dowiedział, że nie ma w tej sprawie nic do powiedzenia, bo od tego jest Sejm i wybrany przez Sejm rząd.

Potem chciałby likwidować ustawy krępujące produkcję. To by się dowiedział, że bez zgody Unii Gejropejskiej jest to niemożliwe, a p. Putin chce naruszyć fundamenty zasad unijnych.

Następnie Pałac zostałby oblężony przez delegacje (tfu!) "gejów", feministek , transwestytów protestujących przeciwko zamiarowi Pana Prezydenta naruszenia ich Świętych Praw.

I co mógłby zrobić?

Zrobiłby to samo co wybrany zamiast Jana Srogiego Henryk Walezy: przy pomocy grupki wiernych KGB-istów uciekłby z Polski i ponownie objął rządy w Rosji.

Tak, tak: przy obecnej niemiłosiernie nam panującej d***racji nikt nie będzie w stanie zaprowadzić w Polsce porządku...Więc nie... to nie są dowody na agentuarlność!
Szukaj dalej i serio... obadaj cały kontekst wypowiedzi, a nie wycinki, które "góra" Ci podsyła.

poligon6

2019-10-15, 10:35
lesiot napisał/a:

Więc nie... to nie są dowody na agentuarlność!
Szukaj dalej i serio... obadaj cały kontekst wypowiedzi, a nie wycinki, które "góra" Ci podsyła.To sa dowody ze to ruski czopek, i nie musisz tłumaczyc "co miał poeta na mysli". Postulaty wystapienia z unni i zawacia sojuszu z RoSSja sa nie tylko poj***ne ale godzą w polską racje stanu. I tyle w temacie. Takimi smiesznymi partyjkami posługuje się Rossja by podzielić Europę. No ale to na szczęscie 4 letni folklor, który już się podzielił na dwa kluby. Trzeba bedzie żyć z Korwinem i Jachirą.

lesiot

2019-10-15, 10:41
poligon6 napisał/a:

Postulaty wystapienia z unni i zawacia sojuszu z RoSSjak***a... zacznij myśleć!
Kontekst ma znaczenie!
Cytat:

Korwin-Mikke stwierdził, że nasz kraj powinien zawrzeć „dwustronny sojusz” ze Stanami Zjednoczonymi podobny do porozumienia zawartego między USA a Izraelem. Dziennikarz prowadzący rozmowę zauważył, że jest to scenariusz niemożliwy do zrealizowania, na co polityk odparł, że „w takim razie Polska powinna zawrzeć sojusz z Rosją”.Serio nawet nie strasz się weryfikować, tego co Ci podsyłają do podrzucania na forach?

Czekam na konkrety! A nie wyrwane z kontekstu demagogie z dorobioną papką propagandową dla debili.